Bude tráva legalizována?

Česká republika se v těchto dnech ocitá nejblíže legalizaci marihuany v celé své historii.Kdyby parlament schválil návrh Kateřiny Jacques a Ondřeje Lišky, pěstování, přechovávání a šíření marihuany by přestalo být trestné.

Jistě všichni víte, jak je přijetí tohoto zákona pro nás důležité. Já sám pravidelně hulím trávu, nedovedu si představit jít na diskotéku a nezapálit si alespoň jednoho jointa. A věřím že většina čtenářů těchto stránek, zejména antifašisté, si také neumí život bez trávy představit. Tím, že je tráva nelegální a dealerům hrozí vězení, se pochopitelně zvedá její cena. Pokud bude tráva legální, její cena výrazně klesne a budeme si ji za stejné peníze koupit několikrát více. Proto všichni musíme lobovat za to, aby byl přijat, tak jako jsme lobovali za přijetí zákona o registrovaném partnerství.

Z kuloárů se však proslýchá, že legalizace nemá šanci.  Nad zdravým rozumem může zvítězit strach ze ztráty voličů. Já s tím však nesouhlasím.  To, že se nám podaří prosadit registrované partnerství také zpočátku nikdo nevěřil a dnes se gayové mohou brát již dva roky. Musíme se obrátit na židovské poslance parlamentu (a věřte že je jich opravdu hodně, daleko více než jen ti, kteří jsou na seznamu Židů v české politice, který se loni objevil na různých neonacistických stránkách) a stejně tak i na poslance s kladným vztahem k Židům. K přijetí zákona může přispět každý z nás, pište dopisy a emaily poslancům z vašeho kraje a napište jim, že pokud budou hlasovat proti, tak je příště nebudete volit. Nezapomínejte, že jsme to my, kdo vládne v téhle zemi, tak jak jsme proti vůli většiny Čechů prosadili registrované partnerství, a tak jako prosadíme stavbu amerického radaru, tak prosadíme i tento zákon. A pokud ne dnes, tak po parlamentních volbách v roce 2010 to prosadíme nepochybně. Nemusím snad dodávat že je to jen první krok. Jakmile si česká veřejnost zvykne na to, že tráva je legální, přijde na řadu i legalizace tvrdších drog.

Reklamy

2 komentáře to “Bude tráva legalizována?”

 1. s?ker elsker Says:

  Sett penis (eller leketøy) bestemt mot åpningen, men ikke press
  inn. Her kan dere arrangere sextreff og utveksle preferanser før
  dere møtes, på denne måten er dere mer eller mindre garantere å ikke bli skuffet over det kåte paret dere
  møter. – På knull kontakt kan du finne mannen som vil det
  samme som deg.

 2. kostenlose sexkontaktanzeigen Says:

  me gibt es unzählige Frauen und Männer, die sich genau wie
  Du nach der großen Liebe und nach unabdingbarer Treue sehnen.
  Nicht länger träumen von dir und dem oder der möglichen Unbekannten als das nächste Liebespaar, lass den Traum wahr werden.
  Frag einfach nach und entdecke München von einer Seite, die du bisher noch
  nicht kanntest.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: