Velké vítězství v Gaze

Naše zbraně dosáhly skvělého vítězství. Všichni antisemité, muslimové, rasisté a fašisté i ostatní nepřátelé Židů se před dvěma lety radovali z toho, že naše armáda nedokázala zničit Hizballáh a mysleli si že již nejsme tak silní jako dříve. Nyní jsme všem antisemitům dokázali že se nás stále musí obávat a to dokonce více než kdy předtím. IDF ukázala že je, možná vedle armády USA, nejlepší a nejstatečnější armádou na světě. Každý Arab či jiný nepřítel Židů se bude třást strachy až uvidí naši bojovou zástavu. Snad v žádné válce v dějinách nebyl rozdíl ztrát tak velký jako v naší válce proti Gaze. Zabili jsme 1300 nepřátel a ztratili jsme jen deset mužů. Srdce každého Žida, svobodného zednáře, antifašisty, jehovisty, scientologa či satanisty musí být naplněno radostí nad naším skvělým vítězstvím. Věřím že toto vítězství nezpůsobila jen odvaha našich vojáků a naše skvělé zbraně, ale především modlitby milionů Židů na celém světě a Bůh nás vyslyšel a dopřál nám tohle vítězství. 

    Během války jsem denně sledoval postup našich vojsk a velmi jsem litoval toho, že tam nemohu bojovat s nimi. Nikdo nedokáže popsat pocity, které my Židé zažíváme tak, jako náš velký spisovatel Arnošt Lustig: „V Izraeli se zase bojuje. Moji bratři krvácejí a umírají. Není vteřiny, abych na ně nemyslel…Jsem na straně Izraelců bez ohledu na to, co píše Frankfurter Allgemeine nebo New York Times. Izraelci jsou důstojný, demokratický a hrdinný lid, který, když nemá na vybranou, vytáhne do boje….Opakoval bych rád.., že Izrael vede spravedlivou, třebaže tvrdou, až nelítostnou válku, na té správné straně, jak, o tom jsme přesvědčen, ukáže budoucnost. Nechte Izrael, aby se bránil. Dopřejte Izraelcům konečně klid zbraní, klid pro život, pro který jsme se narodili…..“ Právo, 15. ledna.

   O tom že válka byla spravedlivá, nemůže být pochyb, stejně jako u všech válek které naše izraelská vlast kdy vedla. Ano nestydím se to přiznat že i když jsem se narodil v České republice a mám České občanství moje věrnost a loajalita vždy patřila Izraeli. ČR je pouze mým bydlištěm, zemí kde žiji a pracuji a jejíž zákony musím dodržovat, ale moje věrnost patří Izraeli a jsem hrdý na všechna vítězství naší Armády.  Význam válek, které Izrael vedl a bude vést proti svým nepřátelům vyjádřil nejlépe Roman Joch, který prohlásil: „charakter Izraele jakožto prozápadní liberální demokracie v daném regionu, jež je obklíčena a napadána protizápadními, protiliberálními a protidemokratickými elementy… nejedná se o střet dvou rovnocenných protivníků, nýbrž o snahu uchránit politicky ušlechtilejší společnost proti mnohočetným místním politicky tyranským protivníkům… zápas Izraele za vlastní přežití proti stále neutuchajícím snahám Arabů o jeho zničení“, Závěr bulletinu č. 113, 1. 1. 2001.

    V Evropě i ve světě však lidé nechtějí uznat morální nadřazenost našich vojsk nad armádou Hamánu, stejně jako nadřazenost Židů nad Araby obecně. Mnozí gojímové nás kritizují za zabíjení civilistů. Je tato výhrada oprávněná? Pochopitelně že není, jak prohlásil jeden z nejrespektovanějších izraelských akademiků Ari Shavit, v roce 1996 poté, co naši vojáci  zabili přes stovku libanonských civilistů: “Zabili jsme je z důvodu určitého naivního přehnaného sebevědomí. S absolutní jistotou lze tvrdit, že nyní, s Bílým domem, senátem a většinou amerických médií v našich rukou nemají životy ostatních takovou cenu jako životy naše.” Shavit má nepochybně pravdu, život Palestince nemá takovou cenu jako život Žida a není třeba s nimi mít jakékoliv slitování. I zabíjení civilistů je ospravedlnitelné, neboť jeho cílem je vyhnat Palestince z Palestiny. Nakonec proč Palestinci trvají na tom, že budou žít v naší zemi, proč se nemohou usadit v Egyptě, Sýrii, Libanonu nebo nějaké jiné arabské zemi?“ Bůh dal Celý Izrael Židům a samotná existence Palestiny je v rozporu s naší vírou. Proto musí být Palestina zničena.

   Řada lidí, a mezi nimi i někteří naši bratři, kritizují to, že izraelská armáda zabíjí ženy a děti. Avšak i to je morálně ospravedlnitelné. Bývalý nejvyšší izraelský rabín Mordechai Elyahu naléhal na izraelskou armádu i vládu, ať vůči palestincům užije “nacistického řešení,” čímž mínil kobercové bombardování obydlených oblastí Gazy s vysvětlením, že pozemní invaze v nejzalidněnější oblasti světa by ohrozila izraelské vojáky. “Pokud nepřestanou poté,co jich zabijeme sto, musíme jich zabít tisíc,” prohlásil jeho syn Shmuel. “Pokud jim nestačí tisíc, musíme jich zabít 10 000 a pokud je ani to nezastaví, klidně i 100 000 nebo milión. K jejich eliminování musíme použít jakýchkoli prostředků.” Mordechai se odvolává na jednu z nejznámějších pasáží talmudu, podle níž je zakázáno riskovat životy Židů kvůli strachu o zdraví a životy palestinských civilistů. Elyahu v minulosti prohlásil, “že izraelská armáda by se neměla štítit zabíjet palestinské děti, pokud by tím zachránila židovské životy.”

   Nepochybně že rabi Elyahu má pravdu, zabíjení palestinských žen a dětí zachraňuje izraelské životy, může to znít krutě, ale uvědomte si, že z malých dětí budou za deset či patnáct let dospělí muži a mohou se z nich stát členové Hamánu nebo dokonce sebevražední atentátníci! A ženy přece mohou rodit děti, ze kterých vyroste nová generace nepřátel Izraele. Proto je zabíjení Palestinců, vojáků i civilistů, mužů, žen i dětí nejen morálně ospravedlnitelné, ale jak vám potvrdí každý talmudista, je to dokonce náboženská povinnost.

Jehuda

Reklamy

3 komentáře to “Velké vítězství v Gaze”

 1. Choronzon Says:

  a co kdyby se židé zvedli a cely izrael prestehovali nekam do ameriky? Tam je mista dostatek. Prijmou je tam s otevrenou naruci. a budou mit od Palestinců a muslimů pokoj. Nebylo by to lepsi nez to co delaji ted?

 2. izakstein 69 Says:

  Bratre Jehudo tento odusevnely a hluboce znejici rekl bych sbor citatu a citaci hluboce pravdivych mne unikl a jen diky gojimskemu psu ktery se vyjadruje negativne jsem na nej narazil a uschoval ho v srdci i na papire . Tistene slovo je velkou zbrani budu tuto pravdu Tebou stvorenou olepovati vsechny nastenky a verejna mista at jsou kdekoli na teto planete neb cestuji v zajmu Vyvoleneho naroda stale z mista na misto . Jeste jednou diky a nas Buh ti zehnej Shalom
  PS Podobne dilo s takovou hloubkou snad vytvoril jen jen jakysi Vrchlicky ve sve zname to basni o hrade.

 3. Choronzon Says:

  izakstein: díky. opravdu jsi mne rozesmál. 😀

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: