Jak řídíme svět

 

Gojímové a shiksy se domnívají, že v evropských zemích i v USA vládnou gojímští politici a že Židů je v politice jen menšina. Na první pohled to tak opravdu vypadá, politiků, o kterých je veřejně známo že jsou Židé je menšina. Důvodem, proč tomu tak je,  je že my sionisté musíme zůstávat skrytí před zraky veřejnosti. Jak kdysi řekl náš bratr, britský premiér Benjamin Disraeli, svět ovládají zcela jiní lidé než si myslí veřejnost.  A tak tomu opravdu je. Pokud by ve vládách a v parlamentech zasedali jen naši bratři, bylo by to gojímům podezřelé a přestali by věřit že žijí v demokratické zemi. Proto musíme dosud ještě nechat vládnout gojímské loutky, které plní naše příkazy. Jiná možnost zatím ani není. Kdyby v České republice, kde žije asi dvacet tisíc příslušníků vyvoleného národa byla celá vláda i většina parlamentu složená z našich bratrů, je možné, že by se Češi postavili na odpor. Takhle jsou však klidní a domnívají se, že si vládnou sami. Ptáte se jak dokážeme udržet loajalitu těchto nastrčených loutek? Rozhodl jsem se že by bylo třeba povědět vám o tom něco více.

Politiky dělíme do šesti kategorií

 1. Naši bratři, o kterých veřejnost neví, že jsou židovského původu. Tito politici jsou obvykle křesťané a dávají veřejně najevo svou křesťanskou víru, někdy také mluví o ochraně národních zájmů a podobné nesmysly, aby si nikdo nemyslel že se jedná o naše bratry. Příkladem může být náš milovaný prezident Václav Pružinský, známý pod jménem Klaus, stejně tak i Vladimír Špidla, Miroslav Kalousek, Cyril Svoboda, Vlasta Parkanová, Alexandr Vondra a mnozí další.
 2. Bratři zednáři, což jsou sice původem gojímové, ale bojují za naše zájmy. Do této kategorie patří většina prezidentů USA, většina prezidentů byla a jsou zednáři nejvyššího stupně zasvěcení. V České republice to není tak časté, já osobně vím jen o dvou zednářských politicích, a to Václav Havel a Karel Schwarzenberg.
 3. Lidé hloupí a nekompetentní, kteří sami nedokáží udělat jediné rozhodnutí, a jsou ve všem závislí na svých poradcích. Příkladem mohou být Georgie Bush mladší i Barack Obama (kteří jsou zároveň zednáři) ale do této skupiny patřili i Gorbačov a Jelcin.
 4. Lidé, kteří mají ve své minulosti nějakou vážnou aféru, která dosud nepronikla na veřejnost, ale nám je dobře známá. Takový politik je nám vydán na milost a nemilost, protože pokud by se postavil proti našim zájmům, odtajnili bychom tuto aféru a politik by byl velmi snadno politicky zdiskreditován a musel by z veřejného života odejít, jako se to stalo americkému prezidentu Richardu Nixonovi. V české politice jsou typickým příkladem Topolánek i Paroubek. Jakých zločinů se dopustili pochopitelně nebudu prozrazovat, ale je toho tolik, že pokud by se nechtěli řídit našimi příkazy, vytáhli bychom na ně takové věci, že by skončili na Pankráci.
 5. Gojímové s židovskými manželkami. Tento způsob je velmi starý a je popsán již v Tóře v knize Ester. Gojím, který si vzal židovku bude prosazovat naše zájmy a bojovat za upevnění naší moci. Příkladů je mnoho, patřila mezi ně většina politiků a stranických funkcionářů v bývalém  Sovětském svazu. Židovské manželky mají i exprezident Václav Havel, slovenský prezident Gašparovič a bývalý slovenský prezident Kováč.
 6. Posledním způsobem je že na viditelná ale bezvýznamná místa dosadíme hloupé gojímy nebo shiksy a v důležitějších politických funkcích, které nejsou tolik na očích veřejnosti, zasedají naši bratři. Příkladem může být vláda USA, která je složená převážně z gojímů, kteří vystupují v televizi, ale o ničem nerozhodují. Naproti tomu Federální rezervní systém, což je centrum ze kterého je řízena celá americká ekonomika, má sedmičlenné vedení, kde všech sedm členů jsou naši bratři a z dvanácti federálních bank v různých částech USA má devět židovského předsedu a zbylé tři řídí pečlivě vybraní zednáři gojímského původu.

Těmito šesti způsoby se nám daří řídit celý svět, aniž by většina hloupých gojímů o tom měla tušení.

Šlomo Afterduft Bashewiz

Reklamy

27 komentářů to “Jak řídíme svět”

 1. antiNWO Says:

  :d…nič neriadite vy zbabelí úbožiaci hanbíte sa za svoje mená a meníte si ich tajíte že ste židia:d…a ešte niečo chystám sa počítať si tie vaše drísty čo máte po hebrejsky naštastie mám priatela ktorý to dokáže som moc zvedavý čo to tam máte:d…za somariny

 2. antiNWO Says:

  😀 A skutočne väčšina ludí to netuší ale tí ktorý to vedia majú silu zmeniť to……Palestína 4ever….FUCK IZRAEL FUCK ROTSCHILD FUCK 666INFO FUCK TALMUD FUCK OBREZABý žIDIA

 3. 666info Says:

  For AntiNWO
  Fuck nazi.
  počítej s tím že tě zanedlouho navštíví úderný oddíl Combat 666 a ty skončíš s přeraženýma rukama a otřesem mozku v nemocnici

 4. Fortepsai Says:

  Tak tohle čeká lidi ? Násilí ? jen tak dále a brzy budete bojovat proti 50% populace .. GL

 5. wac Says:

  Jsem žid. Stydím se za vás, je mi z vás na zvracení. I z politiky Izraele. Styďte se!!!! Copak vlastně vůbec víte o vašem bohu? 666? Jste jen loutky, nebo víte která bije a jste skutečně tak zlí?

 6. Izakstein Says:

  Jak naznacil predrecnik ,brzy te navstvi skupinka a prerazi tve krive hnaty gojimsky pse

 7. 666info Says:

  For wac
  Bratře, co to říkáš, ty zřejmě nejsi dosti pevný ve víře. Kdyby tě slyšel tvůj rabín, ten by se asi divil. Měl bys častěji chodit do synagogy aby tě nenapadaly takové hříšné myšlenky

 8. Judel Says:

  Pravdu dis, bratre Jehudo, nasemu souverci WAC-ovi.
  To snad je jiz prani naseho Otce jedineho, samotneho Lucifera, ze nekdy v pokuseni svede nektere nase obrezne bratry a sestry na soucesti, aby tak testoval jejich viru v uceni naseho nejsvatejsiho Talmudu. A jelikoz mnohym z nasich bratru krome nejsvatejsi luciferianske krve koluje take krev gojskych zvirat (to proto, ze jejich predci kdysi zhresili, nevazili si fyzicke krasy naseho vyvoleneho luciferianskeho pleme, a v domeni ze gojky/gojove jsou krasnejsi, tak se s takovymi misili, posetile si myslici ze vylepsi nejak svuj vzhled se kterym nebyli spokojeni), a ta nekdy muze zapricinit takove zdrahani, az rebelii proti prikazum naseho nejsvatejsiho Talmudu. Ten nam jasne kaze abychom nemeli zadneho soucitu s gojimy, naopak je po libosti utracet jako zvirata. V tomto si musime vzit zarzny priklad z prace nasi chazarskych bratri v Izraeli (ktere nas hresici bratr WAC kritizuje), jak po pravu, a s jakou nekompromistnosti, nakladaji se spinavymi arabskymi psy, nehlede na stari, sex, nic. Jednou gojsky pes, jakeho druhu, na tom nezalezi. Jak nam narizuje nas svaty Talmud – zabijet tuto verbez nediskriminovane bez jakehokoliv soucitu.

  Proto bratre Jehudo, s takovymi svedenymi bratry a sestrami typu WAC musime mit soucit, a neustale jim pripominat ze luciferianska krev kolujici v jejich zilach je svata, je daleko cennejsi a silnejsi nez trocha te krve co se jim dostalo, diky sexualnim nerestem jejich predku, z gojske zvere. Takove bratry a sestry musime neustale nabadat aby casteji navstevovali nasi nejsvatejsi Satanovu synagogu, kde se jim pak dostane terapie od specialistu, tj. od samotnych Luciferovych sluhu meho druhu. A kdyz nejsou prave v synagoze, tak pracovat sami na sobe. Kuprikladu, kdyz pujdou kolem techto, – sakra musim to vyslovit aby jste vedeli co tim myslim, fuj! – „krestanskych“ hrbitovu kde jsou pohrbeni vsichni tito gojsti psi, tak si odplivnout. A bez jakehokoliv studu vytahnout az nekde z paty ten nejhnusnjsi chrchel, a snazit se ho povesit, jako jsme to kdysi udelali s tim, s tim – skara musim to jmeno rici (fuj!) Yeshu, na vrata toho hrbitova, a pokud by byl blizko vchodu (tam NIKDY nesmite vkrocit!!!!), na nejblizsi nahrobni kriz.
  Ci kdyz uvidi katolickeho farare, sproste mu nadavat do prasat, a klidne po nem hazet kameni (jak se doporucuje v Tore, i v Talmudu). Zde vam bratri a sestry dam za priklad jednoho naseho chazarskeho bratra zijiciho v nasem satanskem Izraeli. On je prikladny mentsch pro vas vsechny. Jeden recky knez co v nasem Izraeli parazituje, si stezoval (to je neslychana gojska drzost, pravda?), ze nedavno sedel v aute, a tento nas pejzaty bratr v jarmulce mu zatukal na okno auta jako ze neco chce. Gojsky pes bratrovi stocil okenko aby slysel co chce, a nas bratr nevahal, a psovi chrstnul do ksichtu takovy chrchel ze ani na to oko ktere mu chlistem zalepil chvili nevidel. Ano, to byl primo svaty ukon naseho bratra takto potrestat gojskeho psa co se lisa k nejakemu Yeshu, a takovy bratr by mel byt vzornym prikladem pro vahave bratry jako WAC ..
  Shalom
  Rebe Judel Shulewitz

 9. 666info Says:

  Bratře rebe Judeli
  Správně jsi to vysvětlil našemu souvěrci Wacovi, já se doslova řídím podle těchto rad a dokonce vždy když procházím kolem hřbitova těch gojímských psů, tak proklínám mrtvé, kteří tam leží i jejich matky, za to že je porodily, jak je psáno v Šulchan Aruchu, jestli si dobře pamatuji.
  Já sám však nemám čistou satansko-chazarskou krev, ano, přiznám se ti že jsem z jedné čtvrtiny gojím. Jeden z mých dědečků byl Němec, nevím kdo to byl, ani jak se jmenova, vím jen že to byl dozorce SS-Totenkopf, který znásilnil moji babičku, když byla vězněná v malé pevnosti v Terezíně v roce 1943. Myslíš že se s takovým původem mohu dostat do ráje?
  Shalom Jehuda

 10. Judel Says:

  Bratre Jehud,
  no tak popravde, to jsi me prekvapil ze Ti v zilach koluje neco krve z tech nacistickych psu a prasat! A jeste ke vsemu jeste Nemecka nacisticka svine, ktera kdysi udelala takovove zlo nasi ctene obrezane sestre, Tve babicce… Ale jak jsem jiz psal bratru Wacovi, to se da celkem napravit. Napravit ciny, a snahou spinit gojimy, delat jim zlo, okradat je, zidit je, plivat po nich, kdyz vidis dvere otevrene do kostela – chrstnout tam fekalie, a tak podobne. A jak vidim ty krome plivani jeste proklinas mrtve krestanske psy, a jejich matky – ano to je pravda, tak je to velmi kosher primo podle naseho svateho Sulchan Aruch. takze nech me promluvit v zasatanii moji soukrome synagogy s nasim Otcem Lucifera, ja se za Tebe primluvim, ale osobne nevidim zadny problem aby Ti nebylo odpusteno .. Samozrejme pak kazda donace do me nejsvatejsi synagogy je vitana, – vsak vis o cem mluvim..

  O tom raji ti jen reknu nasledujici: kudy my po skonceni naseho soucasneho zivota projdeme, tam zadny gojimsky pes nesmi vkrocit. Ano, navstivime naseho Otce Lucifera, a ten vede dopodrobna zaznam, jak jsme behem zivota slouzili nasi kauze, a podle toho rozhodne do jakeho tela se navratime. Jak vis moc dobre, my neverime, jako ti gojsti krestansti psi (co stejne se budou varit v nasich fekaliich a horkem semeni v „shopu“ naseho Otce Lucifera, v pekle) na nejaky vecny zivot nekde v Tramtarii, raji ci jak tomu hlupaci rikaji.. My zide verime v rychly soudni proces nasim Otcem, takovy „small claims Court“, zadni nasi advokati tam nebudou, jen Otec Lucifer, a pak podle vysledku soudu v rychle prevteleni, – a pak pekne a rychle zpatky na zem, protoze ta byla provzdy slibena nasemu Otci Luciferovi!
  A tak ti kteri hresi, a zde se neobavam o Tebe, ale o takove jako bratr Waco, ty nas otec potresta docasnym navratem na zem v podobe vselijakych zvirat, psu, krys, potkanu, svini, ale nejhorsim trestem je se prevtelit do tela goje, a ten dalsi zivot si pretrpet, nez v dalsim fazi, po tom vsem utrpeni (predevsim ekonomickeho razu) se zase budou moci vratit do kvalitniho zidovskeho tela. A ti, jako ja, kteri oddane slouzi nasemu Otci, samotnemu a jedinemu vladci Luciferu, ty nas Otec bez nejakeho handrkovani prevteli okamzite do mladych zidovskych tel oplyvajici peneznimi konty, vlastnictvim cennych akcii na NASDAQ, pytli se zlatem, diamanty, dluznimi upisy, nemovitostmi, a pod.
  Podivej se jako treba bratr Madoff, to je priklad mentsche ktery na 100%, co na 100%, na 1000%! se po konci tohoto zivota okamzite navrati zpet do takove svate podoby mladeho prebohateho zida. Nebot takovou zasluhu jakou ma on, okrast gojimsky svet (no, par nasich bratru mezi okradenymi byli taky, ale to tomu se rika sourozenecka soutezivost) o $50 miliard, a tak nadherne ten svet pod-tunelovat, aby nam to pak zuchlo do klina jako zrala hruska – no to je vykon nad jakym srdce naseho Otce Lucifera jen plesa ! Podobne, nemam zadne obavy o naseho dalsiho bratra Lederera-Kozeneho. Za takove tunely ktere on sam skonstruoval, za to si zaslouzi po zivote na Bahamach jeste boatsi a prosperujici zivot! A vidis, bratr Lederer-Kozeny jiz sklizi ovoce, nedavno (na tlak naseho zemskeho pana, a nejoblibenejsiho syna naseho Otce Lucifera, hrabe Rothschilda) to suzovani kteremu celil vice jak 10 let, bylo zastaveno. Ted prijde jeho „turn“, za tech 10 let utrpeni mu Ceska gojimska republika bude platit takove prezivsi splatky, ze vynos z jeho tunelu se praticky zdvojnasobi! A pak ten dalsi zivot bratra Lederera, to nebudou jen Bahamas, ale Hawai, Las Vegas, a pul kralovstvi Noveho Usporadani Sveta k tomu !!

  Verim bratre Jehudo, ze jako echte Jude rozumis anglicky, a tak Ti prikladam co o Satanovi, ci Luciferu (stejny Otec, nekdy se nam zjevuje pod jednim, jindy pod druhym jmenem) rika nas bratr, premoudry rebe Tovia Singer. Ono totiz mnozi nasi bratri jsou nekdy na pochybach, to diky premlouvani a svadeni z cesty gojskymi krestanskymi psy, je-li vubec Satan nasim otcem, a tak pod.
  Samozrejme moudry rebe Tovia musi byt na teto elektronicke strance diplomaticky, aby to tajemstvi otevrene nevyzvonil, ale my zde (tech par nacistu a gojimu co nam sem slidi, to je jako kdyz se plivne do Ticheho Ocenu) si to klidne rekneme otevrene: Satan (Lucifer) je nasim Otcem, a je daleko schpnejsi nez nejaky gojimsky b-h, ktereho ma omotaneho kolem malicku! Takze kdyz mi cinime skutky naseho Otce Lucifera, tak klidne pak muzeme gojimum nakukat ze to jsou skutky na objednavku od jejich b-ha. Podivej jak moudry je rebe Tobia, jak to vysvetlil tak, aby my jsme tomu rozumeli, a gojimsti psi nevedeli o co kraci !
  ———————–
  http://www.outreachjudaism.org/satan.html
  For the Jewish faith, Satan’s purpose in seducing man away from God poses no problem because Satan is only an agent of God. As a servant of the Almighty, Satan faithfully carries out the divine will of his Creator as he does in all his tasks.
  (Pro zidovskou viru, Satanuv ucel ke svedeni cloveka (rozumej zid, neb nezid-goj neni zadny clovek) od b-ha, neni zadnym problemem, protoze Satan je AGENT b-ha. A jako sluha Vsemohouciho, Satan oddane vykonava svatou vuli Tvurce neb cini vechno cim byl poveren).
  Shalom, rebe Judel Shulewitz

 11. 666info Says:

  Shalom bratře rebe Judeli
  Díky za tvá slova, poučil jsem se mnoho zajímavého a rovněž kázání rabbi Singera jsou zajímavá. Zaujala mě také kniha Martina Luthera O Židech a jejich lžích
  http://www.outreachjudaism.org/luther1543new.html
  Ten Luther byl ale zlý křesťanský pes. Přemýšlím o tom, že bych mohl pár citátů z jeho knihy přeložit do češtiny, aby bratři a sestry, kteří nemluví tak dobřa anglicky, věděli, že si na křesťany musíme dávat pozor. Ale dnes je vlastně již jiná doba, katolická církev je přece od druhého vatikánského koncilu před čtyřiceti lety řízená našimi bratry, kteří se naoko nechali pokřtít a v protestantských církvích je to podobé, americké protestantské církve jsou vedeny tajnými vyznavači satana jako je Pat Robertson. Tak například nedávno zesnulý bratr Jerry Falwell mezi jehož ovečky patřil i George Bush, v noci ve své katedrále sloužil černé mše, plival na kříž a vzýval satana, a hlavně učil věřící že jsme vyvoleným národem a že musí podporovat Izrael.

 12. Izakstein 69 Says:

  Pri tomto krasnem pocteni se me nadralo do oci tolik slz ze nemohu psat Hezky skoro sabes

 13. Izakstein 69 Says:

  Nerad radim rade moudrych kde se citim lepe nezli v rodnem lune . Zde je to ,konecne . Jedine malou poznamcicku si dovoluji bratri zrizovatele a verici v viru nasi a mou. Jedna se o nasi svatou hvezdu nahore stranky. Gojimsti psy by mohli nas narknouti z toho ze nase hvezda vypada jak ozrala a zvalchovana kravou ci konem ci jinym zviretem vahy tezke.Mozna by stalo za uvahu hvezdu prebarviti a vztyciti do vyse takze by jeji cip horni a dolni mel od cipu do cipu vetsi delku nezli sirka zleva doprava. Hezky sabe Salom jenom mala poznamka . Dekuji
  PS Hezka kombinace jak radi Rachel ze zadu by byla zlutocervena

 14. Fanda.H Says:

  jhg

 15. Fanda.H Says:

  Věřim dnes že jednou nastane den,kdy tohleto židovský smetí brutálně a bezohledně odstraníme.Jednám v duchu všemohoucího stvořitele,tím- že se bránim židovi,bujuji za dílo pána.

 16. Fanda.H Says:

  Izaksteine tebe a tvého předřečníka,brzy navštívý combat 18 a zmasakruje vám ty vaše židovský džky.

 17. shlomo lichvák Says:

  No poslouchaj,to je teda chucpe

 18. HARRY FOTR Says:

  Pane bože, to jsou dementi.

 19. pavel Says:

  ááá i tady spolehlivě funguje cenzura!

 20. 666info Says:

  For Pavel
  Jasně jsem napsal, že schválím VŠE kromě urážek a osobních útoků. Psát že jsme fašisté je urážka. Jinak můžeš psát cokoliv
  S pozdravem
  Jehuda

 21. Kaganovič Says:

  for Jehuda: Bratře, chtěl bych Tě ve své malosti požádat, zda by jsi k tomuto výtečném článku, jehož informace jsou mi dobře známy, nemohl doplnit sumarizaci stavu naplňování našich plánů v Rusku. Svými snahami a angažovaností jsem zaměřen na Západ, který funguje zcela v náš prospěch spolehlivě. Situace v Rusku po pádu Jelcina stala se poněkud složitější a z časových důvodů jsem se nestihl zorientovat. Jak si vedeme na těchto pozicích? Spoléhám na Tvé vynikající vědomosti a styky s vysoce postavenými bratry. Pochopitelně jen v případě, že se nejedná o tajné informace. S pozdravem Efraim Kaganovič

 22. 666info Says:

  Bratře Efraime
  Situace je v Rusku opravdu nepřehledná a složitá. Jak jistě víš, vůdce našich bratrů v Rusku a ostatních sovětských republikách Michail Chodorkovskij je ve vězení, kam ho nechal zavřít ten gojímský pes Putin. Jeho nástupcem se stal Roman Abramovič, který musí řídit ruské židovské obce ze svého Londýnského exilu. Putinova moc je zatím pevná, většina Rusů ho podporuje a ti kteří nepodporují Putina, podporují skinheady a neonacisty. Vláda USA (nemyslím ty loutky v čele s Obamou, ale naše bratři kteří skutečně vládnou) předpokládá že není možné zmocnit se vlády nad Ruskem, jediná šance je Rusko zničit. Bude třeba provést jaderný útok na Rusko a vyhubit většinu Rusů. Jak řekla naše sestra Margaret Thatcherová, Rusů by mělo zůstat jen patnáct až dvacet milonů aby měl kdo pracovat v dolech a u ropných a plynových vrtů. Je pravda, že ruské rakety při odvetném úderu zabijí desítky milionů Američanů, ale copak nám záleží na nějakých hloupých gojímech? Musíme se snažit vybudovat protiraketovou obranu, i s radarem v Brdech, aby ruských raket, které doletí do USA bylo co nejméně. Až budu mít čas napíšu o tom něco více.
  Shalom
  Jehuda

 23. Izakstein 69 Says:

  Jiz dle vyjadrovacich schopnosti jsem nabyl dojmu ze kdyz Nas Buh rozdaval asi jsi spal. Tahne se to jiste tvym bidnym a ubohym zivotem a temer mne to nuti k placi a zamysleni. Az popremyslim a to bude zanedlouho poradim se s lokalni radou o postupu co s tebou podnikneme . Jiz jini asi chytrejsi zpevacci zpivali o tom jak jsem prijemny kdyz jim z nohavice vypadla jedna kulka zpytliku.
  Shalom odpadku

 24. Izakstein 69 Says:

  Hlavni bratre klepl jsi hrebik na hlavicku ,nasich 700 jadernych raket je pripraveno znicit ty stekajici psy. Znacna cast bratri je jiz v bezpeci v Americe Vcera jsem se prave dival na zajimavy dokument kde jsem se dozvedel neuveritelne veci o A. bombe. Oppenhaimerovi (velkem to bratrovi ,Telerovi -bratrovi a jinych bratrech kteri se podileli a vymysleli tuto hracku. Dokonce Teller to dotahl do konce a Truman( zednar )pres protesty rady pro nuklearni energii prosadil vyrobu vyssiho stadia a to vodikove bomby
  Pri zkousce zmizel mensi ostrov z povrchu zemekoule a nikdo nevedel zde se to zastavi ,nebo ne neb voda se varila 50 mil daleko . Jinak nechapu jak bratri ve vire se tak postuchuvali Teller- Openhaimer vzdyt slo o spolecnou vec . Vse ale dobre dopadlo a vse se dostalo do ruky bratri v Rusku ,protistrany ku prospechu nasi veci . Shalom

 25. Kaganovič Says:

  for Izakstein69: Bratře, pokud mě mé zdroje neklamou, je i Harry Solomon Truman náš věrný bratr. Mistrným virtuozním dvojtahem vypařil desetisíce šikmookých z řad bezzubých (rozuměj nevoják) gojim zvěře v Hirošimě a té druhé díře, podobně jako uhořel početný stav německého neozbrojeného dobytku v Drážďanech za jeho předchůdce bratra Rosenfelda. Z naší krutosti musí jít děsivý strach, jen tak si udržíme své pozice a dosáhneme cíle.

 26. Lillia Says:

  Po přečtení předchozích komentářů jsem se rozhodla napsat tento komentář.Je pro tebe Jehudo a měl bys nad ním přemýšlet.

  For Jehuda
  To co jsem není podstatné,ale nepocházím z židovské rodiny (pro vás jednoduše z rodiny Gojímských psů) Svoje rodiče mám moc ráda-pečovali o mě,starali se o mě,živili mě,respektovali mě,vždy se se mnou chtěli dohodnout….. A až jednou odejdou tak vy budete plivat na jejich hroby?Budete je proklínat?Já pláču nad vaší bezcitností neboď vy plivete na hroby lidí které vůbec neznáte jací jsou v hloubi duše……

 27. 6 000 000 Says:

  6 000 000 nestacilo vam to jako varovani, neboste si to udelali sami aby vam uz nesmelo byt ublizovano

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: