Založení úderných oddílů COMBAT 666

Milí Bratři,

Jak jistěě sami doře víte, v České republice roste síla neonacistů a dalších antisemitů. Národní Odpor, Autonomní nacionalisté a další podobné skupiny získávají stále více stoupenců, stávají se lépe organizované a jsou stále aktivnější. Rovněž podpora Dělnické strany roste velmi rychle, od voleb v roce 2006 se jejich podpora zpětinásobila a události v Janově ukázaly, že s dělnickou stranou sympatizuje velká část, možná dokonce většina české veřejnosti. O tom jakou má nacismus širokou podporu svědčí i řada komentářů na těchto stránkách.

Domníváme se že by to do budoucna mohlo být nebezpečné a že je třeba proti tomu tvrdě bojovat. V našich rukou je policie i soudy a proto můžeme perzekuovat všechny naše odpůrce kteří jakýmkoliv způsobem poruší zákon. Ale zákony ČR jsou dosud celkem liberální, dokud budeme tvrdit že Česká republika je demokratickým státem, nemůžeme zavést masový teror proti našim odpůrcům, tak jako to dělali naši otcové a dědové v padesátých letech. Dosud není možné zcela zrušit svobodu tisku, ani shromažďovací právo. Podobné zákony by popudily českou veřejnost ještě více proti nám. Proto zatím musíme dávat Čechům, iluzi že žijí ve svobodném a demokratickém státě.

To nám ale na druhou stranu zabraňuje perzekuovat naše protivníky, kteří neporušují zákony. Jedinou možností je založení židovsko zednářských milic, které by útočily na naše protivníky. Proto jsme se rozhodli založit úderné oddíly COMBAT 666, anglické slovo Combat znamená boj a význam posvátného čísla 666 jistě nemusím nikomu vysvětlovat. Cílem COMBAT 666 bude útočit na nacisty, skinheady a další antisemity. Každý kdo řekne něco proti Židům bude muset počítat s návštěvou oddílu COMBAT 666 a jeho členové ho zbijí, aby si již nedovolil ve své činnosti pokračovat. Posláním COMBAT 666 bude také rozbíjet neonacistické a nacionalistické demonstrace. Až Dělnická strana svolá další demonstraci, COMBAT 666 bude přitom a naším cílem bude demonstraci rozehnat.

   Do COMBAT 666 může vstoupit každý mladý a zdravý Žid, svobodný zednář, antifašista, jehovista, satanista, scientolog či adventista, či jiný přítel Izraele, který se umí prát. Zatím je nás jen dvacet, ale potřebujeme stovky členů a přijmeme každého. Zájemci o členství se přihlaste na redakčním emailu jehudaeisenkraft@yahoo.com

Redakce 666 info

a

Velení COMBAT 666

Reklamy

10 komentářů to “Založení úderných oddílů COMBAT 666”

 1. Izakstein Says:

  Zasilam bratri navrh nasi hymny:http://www.youtube.com/watch?v=yhS4px-xuqU&feature=related

 2. 666info Says:

  For Izakstein
  Ty nejsi žádný bratr ale nacistický provokatér. Jak se opovažuješ zrovna dnes, na náš velký svátek, výročí osvobození KZ Auschwitz Rudou Armádou vkládat sem taková videa. Můj dědeček byl v Auschwitzu a jen zázrakem přežil a ty mi sem v den 64 výročí vložíš video kde pochodují příslušníci Waffen SS. Když jsem ty esesáky viděl, skoro mě ranila mrtvice a musel jsem si hodinu číst v talmudu a proklínat gojímy abych se uklidnil.

 3. Izakstein Says:

  Ja se za dedecka modlim a mohu najit jinou melodii jeste krasnejsi,Katusa take neni spatna jiste ji znas ze zpevu pracovniku NKVD kdy oni sice znacne podnapili a snupajice sul citron a kapesnik peli tyto nadherne pisne az do usvitu plakajice za vsechny nase padle pocinaje Trockym a konce s. Breznevem bratrem to z Ukrainy. Jak se dari dedeckovi? Jiste dostal odskodne od te zbere . Muj pritel dokonce dostal odskodne za Risi ac rozen 1951. Salom muzes me rikat Izak.

 4. svan Says:

  Chudaci judaci,niekedy tak rozmyslam preco si vy deketi nechavate obrezavat vtaky.A pak mi to to doslo,ako mi kamarat spominal ked unho v hoteli bol nejaky zid a mal nejaky ten vas posahany svatek a nemohol nic robit tak sraval poizbe a kade tade neumyval sa atd.Takze preto to?Lebo by ste boli jak vyrobne syru?A vraj mydlo zo zidou….tot velky vtip.Tak teraz ma nazvi nacistom a posli kumne kombat oddil666 seckych 20:komora je tento krat utesnena a plyn uz od nasich bratou Rusov prudi

 5. 666info Says:

  For svan
  Pošli nám svou adresu a my přijdem.

 6. Hans Kammler Says:

  Ty obřezaná kreaturo! Já ti klidně svojí adresu dám výměnou za tu tvojí! A až skončím s tou vaší bandou obřezanejch kriplů, tak zajdu navštívit tebe, zmrde! Udělám ti mejdan s louskáčkem na ořechy a tvejma koulema – přesně podle manuálu Gestapa, svaté to organizace.

 7. Myscho Says:

  Preco si nejdete robit poriadky do Izraela ale idete to riesit v Cesku? To co ma znamenat ze budete robit poriadky v inom state? Nie som zastancom ziadneho extremizmu a zlo plodi iba zlo. Dufam a pevne verim ze sa vam to nepodari. Ohanate sa 2.sv vojnu ale v nej nezomierali len zidia a to si treba uvedomit. Robite presne to co robil Hitler vam akurat ze to chcete oplacat celemu svetu… tolko moj osobny nazor

 8. l Says:

  Vy ste kokoti, jako legrace dobrý…XDDDDD

 9. Lenka Hulínová Says:

 10. Jindra Tichý st. Says:

  co to tady je za sračku, kterej blbec mohl vymyslet takhle blbou provokaci, snad jedině ortodoxní fanatický komunista a to ještě za domácí úkol.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: