Čtení z Talmudu, druhá část

Drahý bratře rebe Judeli,

jistě ti nebude vadit že jsem z tvých příspěvků pod článkem o Velkém Izraeli udělal samostatné články. Díky za překlad naší svaté knihy. Já jsem také přes noc něco přeložil, jak vidíš na mém předchozím článku, a protože oba jsme vybírali ty nejdůležitější pasáže, v několika věcech se opakujeme. To však nevadí, neboť tyhle věty se musí neustále opakovat. Vkládám zde tedy tvůj příspěvek:

Jehuda

Drahy bratre Jehudo,
je mym obrezanym potesenim potkat, trebaze na elektronicke bazi, tak oddaneho souverce, odhodlaneho bojovat proti nevdecnym a zlym gojimum, jak jsi Ty sam. Necht Te nas Pan Lucifer za to odmeni.

Rozumim, ze jsouce nyni zaneprazdnen balamutenim gojimu, a nacku kteri nas vsechny chteli (a stale chteji) vyslat plynovyma pecma do luftu, a statecne je coby zurnalista pres nase svata media neustale hecujes a povzbuzujes k rasovemu michanim (prave Final Solution), moc casu ke studiu nejsvatejsiho manuskriptu jehoz se nam dostalo od naseho Otce Lucifera, Babylonskeho Talmudu, pak nezbyva.
A proto jak jsi me pozadal, tak je moji cti Ti predlozit zakladni body naseho nejsvatejsiho Talmudu, predevsim instrukce jak zachazat s adamitskymi gojimy, nacisty a podobnymi grazly. Prosim cti nasledujici alespon 10x denne po cely tyden, a nezapomen se pritom kyvat dopredu a pak dozadu. Dopredu a pak dozadu, a tak dale. Neb kdyz ja coby maly Judel jsem chodil do nasi milovane Yeshivy, nas rebe nam vzdy pripominal abychom se u studia hajbali dopredu a pak dozadu. A tak jsme spojili dobre s uzitecnym: nazpamet se naucit jak zli jsou gojimi a co s nima mame delat, a pritom jsme meli jeste telocvik. Ja mam s Fraydou 10 malych zidat, pravda uz vlastne nejsou tak mali, a 3 starsi pres kyvani dopredu a pak dozadu do sebe prakticky nasoukali cely Talmud, a zbytek mych malych pejzatych deti si nazpamet pamatujou co Ti prikladam. A je klidne muzu vzbudit kazdeho treba o pulnoci, a deti se zacnou kejvat, a nasledujici pasaze ze sebe vychrli, jen radost pohledet! Vsak Frayda a ja jsme na nase ratolesti proto moc hrdi, a ze pokracuji ve slepejich svych predku, pres kagana Bulana, k Edomu a nasemu edomitickemu krali Herodovi, pres naseho babylonskeho genia Hillela, az k samotnym nasim predrahym 200 satanskym “founding fathers”, v cele se samotnym nasim Otcem Luciferem!
Shalom
Rebe Judel
===========================================
Moed kattam 17a : Jestliže žid chce učinit zlo, měl by jít do města kde ho nikdo nezná a tam zlo spáchat.
Erubin 21b : Kdokoliv neuposlechne rabíny zaslouží si smrt a bude potrestán v pekle kde se bude vařit ve výkalech.
Sanhedrin 58b : Jestliže se goj dotkne žida, goj musí zemřít.
Sanhedrin 57a : Žid nemusí gojovi platit mzdu za vykonanou práci.
Baba Kamma 37b : Jestliže nějaký izraelský dobytek potrká kanaánského dobytka nemusí mu nic nahrazovat. Ale jestliže kanaánský dobytek potrká izraelského dobytka musí být odškodněn.
Abodah Zarah 36b : Nežidovská dívka je ve stavu niddah (špíny) již od narození. Abodah Zarah 22a-22b : Gojové upřednostnuji sex s kravami.
Sanhedrin 106a : Je řečeno, že Ježíšova matka byla děvka : byla potomkem princezen a guvernérů a jako děvka spala s tesařem.
Baba Mezia 24a : Jestliže žid nalezne něco co patří gojovi, nemusí mu to vracet. Sanhedrin 76a : Bůh neušetří žida, který si vzal svou dceru za ženu nebo manželku, která si vezme svého nezletilého syna a neušetří žida, který vrátí věc po té co ji ztratil goj. Sanhedrin 57a : Když žid zabije goje nebude potrestán. Když žid okrade goje může si lup ponechat.
Baba Kamma 37b : Gojové jsou mimo ochrany zákona a Boha a jejich peníze jsou vystavené Izraeli.
Baba Kamma 113a : Aby žid zaskočil goje, může použít jakekoliv lži (úskoku). Yebamoth 98a : Všechny nežidovské děti jsou zvířata.
Gittin 57a: Ježíš je v pekle a vaří se v horkých výkalech.
Sanhedrin 43a: Je řečeno o Ježíši (Yeshu Nazaretský), že byl popraven, protože provozoval čarodějnictví. Před večer Paschy byl Ježíš pověšen a čtyřicet dnů před tím byl opilý k smrti při provozování magie, lákal lid k modlářství…. Byl to svůdce a jako takového je netřeba ho litovat či bránit.
Rosh 17a: Křesťané (minnim) a jiní, kteří odmítnou Talmud půjdou do pekla a budou tam mučeni po všechny generace.
Sanhedrin 90a: Kdo četl Nový Zákon (nekanonické knihy) nemá žádnou účast ve světě budoucím.
Yebamoth 59b: Žena, která obcovala se zvířetem si může vzít židovského duchovního. Žena, která souloží s démonem si může vzít židovského duchovního.
Hagigah 27a: Žádný rabín se nemůže dostat do pekla.
Baba Mezia 59b: Rabín vedl diskusi s Bohem a porazil Ho. Bůh připustil, že prohrál. Shabbath 116: Židé musí zničit knihy křesťanu, to jest Nový Zákon.
Gittin 69a: Pro uzdravení těla žida, ať vezme prach, který leží ve stínu kolem toalety, smíchá to s medem a sní to.
Yebamoth 63a: Adam souložil se všemi zvířaty v zahradě Eden.
Yebamoth 63a: Zemědělství je nejnižší povolání.
Sanhedrin 55b: Žid se může oženit s tříletou dívkou (doslova : tři roky a den).
Sanhedrin 54b: Žid může souložit s dítětem pokud je starší devíti let.
Kathuboth 11b: Když dospělý muž obcuje s malou dívkou není to nic.
Gittin 70a: Člověk přicházející z toalety by neměl souložit .
Gittin 70a: Člověk přicházející z toalety by neměl souložit dokud neujde půl míle, protože ho provází démon. Jestli bude souložit, narodí se mu epileptik.
Menahoth 43b-44a: Žid je povinen říkat následující modlitby každý den: Děkuji ti Bože, že jsi mne neučinil gojem, ženou či otrokem.
Soferim 15, Pravidlo 10: “Tob shebe goyyim harog” (dokonce i ti z nejlepších gojů by měli být zabiti).
Kerithoth 6b: Ten kdo lije posvěcený olej nad dobytkem či nádobou není vinný, jestliže ho lije nad goje (goyyim) nebo mrtvými je nevinný. Zákon týkající se dobytka a nádob je správný, protože je psáno : “Nesmí se vylít na tělo nepovolaného člověka” (Ex. 30:32) a dobytek a nádoby nejsou lidé (Adam).
Kodex Majmonida, svazek 10: “Je to nicméně micva (náboženská povinnost) vymítit židovské zrádce, minnim a apikorsim, a způsobit jim pád až do propasti zničení, dokud budou způsobovat nepříjemnosti židům a obracet lid od b-ha, jako to dělal Ježíš Nazaretský a jeho žáci a Tzadok, Baithos a jejich žáci”.

Překlad rabbi Judel Schulewitz

Reklamy

2 komentáře to “Čtení z Talmudu, druhá část”

  1. Adolf Hitler Says:

    Len tak dalej.

  2. SLOVAN Says:

    Vy chazarská rasistická havěď bezočivá!Že vám není hanba!
    Je třeba vám připomenout slova slavného Slovanského knížete Svjatoslava Igoreviče Chrabrého: „CHAZARI , IDU NA VY!“ Vždyť vy už víte co následovalo pak , a stejně tak dopadne i teroristickej okupantskej stát Israel. Svět čeká na příchod nového Svjatoslava aby zbavil svět nepoctivé špíny která strpčuje život ostatním národum!
    Podívejte se taky na vaše názory na ostatní lidi a národy , vy se pak divíte když s tím někoho naserete a pak vám postaví jistá zařízení kde se vchází branou a odchází komínem.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: