Krátké zprávy

30. ledna

Náš bratr Michal Kocáb (vlastním jménem Kocabstein) se snaží uskutečňovat naše plány, viz:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/politika/clanek.phtml?id=628299

Náš obřezaný bratr bude pokračovat v projektech naší sestry Džamily Stehlíkové a jeho prioritou bude pomáhatRomům a podpora jejich začleňování mezi gojímy.

Jako hlavní prioritu označil úpravu místa holocaustu českých Romů v Letech u Písku.

„Velmi mě trápí, že to zatím nebylo dořešeno. Je to skandální, šlo o přestupní místo do Osvětimi,“ vysvětlil svůj záměr Kocáb.

Dále chce řešit problematiku romského začleňování, extremismu, zdravotně postižených či problematiku rovných příležitostí žen a mužů.

Vepřín na místě bývalého koncentračního tábora, ve kterém trpěly tisíce našich bratrů a sester je ostudou České republiky. Doufejme, že se bratru Kocabsteinovi podaří prosadit jeho zbourání. A jak navrhuje bratr Izakstein, nelepším pomníkem koncentračního tábora by bylo na jeho místě postavit americký rada na sledování ruských gojímů.

Redakce 666 info přeje bratru Kocabsteinovi co nejvíce úspěchů v jeho práci

 

29. ledna

Náš bratr Václav Havel byl propuštěn z nemocnice

Adonai vyslyšel modlitby rabínů a ostatních vyznavačů naší víry a našeho milého bratra Havla uzdravil. Přejme Havlovi aby tady s námi zůstal co nejdéle a modleme se za něj i nadále.

více na: http://www.novinky.cz/clanek/159940-vaclav-havel-odesel-z-nemocnice-domu.html

 

Ahmadínežád je Žid, tvrdí íránský blogger

Na internetu se objevili zprávy že íránský prezident Ahmadínedžád je náš bratr: http://www.novinky.cz/clanek/159920-ahmadinezad-je-zid-tvrdi-iransky-blogger.html

Příliš tomu nevěřím, Ahmadínedžád vždy kritizoval Izrael a popíral holocaust a pokud by to byl náš bratr, nevím proč by to dělal.  Pravděpodobně tato zpráva bude jen kachna, kterou pustili do světa agenti  naší tajné služby Mossad aby Ahmadínedžáda zdiskreditovali před volbami. Víte o tom někdo něco bližšího?

Reklamy

6 komentářů to “Krátké zprávy”

 1. Izakstein 69 Says:

  Bratre obracim se na tebe se zadosti o zasah,vim ze mas velke dlouhe prsty jiz fasiste kreslili ruku zida jako drap ze ktrere kape krev. Kratce vcera po shlednuti „dokumentary American greed “ mne volal pritel Chlebowitch a spohorsenim se ptal zda tez sleduji tuto protizidovskou a antisemitistickou kampan v celem sferu. Konkretne se jedna o to ze kde je zid tam je vrazda pogrom a ukradeno vse ,to prosim je soucasti teto antisemitske vlny ktera hrozi ze prejde v sunami.!!!!!Vcera konkretne se jednalo o porad dvou velmi inteligentnich bratri kteri diky sve vynalezavosti (bratri Kissels) vydelali tezce penize koupili si zaslouzene hracky ,jachty auta a letni sidla spolu s nejakymi diamanty a diky stvani gojimu se dostali oba do potizi a kratce receno byli oba zavrazdeni. Plakal jsem opet a modlil se za jejich duse a ztrestani gojimskych odpadku kteri je tise zlikvidovali jak fyzicky tak i financne. Dokonce jedem PRY byl homo ac zenaty a objednaval si panske servisy!!!Kratce volali jsme jiz rabaje Weiise o pomoc ktery moudre nam poradil zvestovat tuto pogromu kterou vsichni vidime Tobe bratre a ty pomoz nam zverejnenim nasich prosebnych radku a pomoci Tvych nitek a konexi k zastaveni techto praktik kde denne se zverejnuji (VEREJNE) seznamy zidovskych bratri pronasledovanych novou „justici“ za pry tak zvane kradeni a rozkradeni bohatsvi ameriky ktera nas tak vrele prijala jako matka do sve naruce. Placi zalem a zaroven hnevem nad toto podlosti ktera se jiz zverejnuje . Prosime o pomoc . Spolek starsich zidu a zen ,ktery zije v hluboke depresi neb i nam muze byt odebrano a ublizeno zalarem Jduu se modlit bratre a dej vedet co jsi schopen pro nas uciniti. Shalom hezky krasny sabes. Zacinam jako vzdy o den drive a koncim v utery abych zduraznil dikuvzdani v ktere verim pevne a neochvejne!!!!
  PS Dale je zde obava ze Obama bude vlastne napomahat zlemu dilu neb jiz je kritizovan spravnymi hlasy specielne na FOX news ze nedostatecne vyjadruje podporu Israeli,ba dokonce prvni int. dal arabskym psum kteri nas vrazdi . O boze kde je spravedlnost?

 2. Vácslav Says:

  Na co chcete mít světovládu, když v ní nebude nikdo spokojený? Rozpadne se hned na začátku a když ne vzpourou, tak nás zachrání toto: „Temno však potrvá jen krátký čas. Panna Maria ve Fatimě také řekla: „Nakonec bude triumfovat moje neposkvrněné srdce.“ Temnotě je poskytnuta pouze omezená lhůta. Pokud však trvá, je třeba nechat svítit pravému světlu. “. Ježíš Kristus nezapomíná: „Hle, přijdu brzy a odplata moje se mnou, abych odplatil každému podle skutků jeho“ (Zj 22,11 ad.). A ještě něco, podle Vašeho bratra Dr. Nidala Saleha, jste „zfalšovali historii tak, aby odpovídala biblickým textům, biblický Israel nikdy neexistoval a je výtvorem biblických pisatelů, bylo záměrně ignorováno vše, co se týká historie Palestiny, Chazarský původ 90% dnešních Židů(téměř 100% mimo Israel), dále říká na str. 18, že dnes bez nejmenších pochyb víme, že tzv. židi jsou chazarského původu a nejsou v žádném případě Semiti a nemají žádný antropologický vztah k obyvatelům staré Palestiny(To vyslovil rovněž Váš bratr Freedman), že Ježíš Kristus byl Judejcem, v žádném případě Žid“, atd. Všecny věty zde jsou AUTENTICKÉ a pocházejí hlavně z židovských a amerických zdrojů. Dr. Saleha je skutečným Semitou a říká, že jen píše pravdu, protože ta je výplodem duše a nikdo nevydrží popírat tolik podstatných věcí. Všechny tyto informace jsou pod ochranou Listiny základních práv a svobod projevu oddílu II, politického práva, článku 17. Kniha se jmenuje Nedotknutelní. Bylo by na místě, abyste na tento příspěvek nezačali sprostě štěkat, jako psi, ale začali zkoumat a PŘEMÝŠLET. Pravdy nejsou jen ty příjemné. Největší Vaší chybou je naše podceňování. Mylíte si o nás, že jsme zvířecí duše či zvířata, ale odhalit Vaše šarlatánství by bylo těžké i pro člověka s IQ 200. Číňané si mysleli, že na všechny světové strany od jejich teritoria, žijí jen barbaři a nelidi. A co dnes? Oni pochopili. Vy si to ale mslíte pořád. To je pak těžké Vám něco říct, aniž byste pochopili tak elementární věc, že jsme lidé. Proč jste se nejvíc báli Křesťanů? Protože podlo Dr. Haadese jim „závidíte, jak vzhled, tak jejich čisté neposkvrněné duše, tem, kdo ničí vše hezké a posvátně čisté, bude na věky věk§v mučen“. Nakonec snad jen zjednodušený výro Geotha: Nikdo není tak beznadějně zotročený než ti, co si falešně myslí, že jsou svobodní(vyvolení).

 3. SLOVAN Says:

  Vy chazarská rasistická havěď bezočivá!Že vám není hanba!
  Je třeba vám připomenout slova slavného Slovanského knížete Svjatoslava Igoreviče Chrabrého: „CHAZARI , IDU NA VY!“ Vždyť vy už víte co následovalo pak , a stejně tak dopadne i teroristickej okupantskej stát Israel. Svět čeká na příchod nového Svjatoslava aby zbavil svět nepoctivé špíny která strpčuje život ostatním národum!
  Podívejte se taky na vaše názory na ostatní lidi a národy , vy se pak divíte když s tím někoho naserete a pak vám postaví jistá zařízení kde se vchází branou a odchází komínem.

 4. Izakstein 69 Says:

  Tve vykriky jsou jako huceni gojimu kteri brblajice po hospodach slabe urovne a kritizuji vse ,nase vlady rabbae rabajky statni moc a vse co jsme zridili pro pomahani temto nebohym lidem kteri nevedomosti svou dpousteji se casto prohrasku ba i trestnych cinu.(viz nesouhlaseni s PRAVDOU!!!HOLOCAUSTOVOU).A zde jiz nejde o prohresky nad kterymi mohou Nasi soudci a justice byti necinna ,musime vysvetlovat ale i napravovat . Jak rikali bratri v tezkych dobach kdyz budovali od zakladu komunismus ,ktery jsme pozdeji pro zdrevnateni odstranili ,dosadili a nove bratry provozujice novou formu dnes jiz rozsirenou na mnoha mistech nasich zakonnych teritorii. Sice too opet skripe ale s pomoci prispevku z kasicek a pensijnich planu gojimu vse v chodu udrzime a znovu roztocime . Tot moje sabes zamysleni sobota rokuאֶרֶץ יִשְׂרָאֵל, Rabbi Samson Raphael Hirsch (zdravi vsechny ze sve residence a zehna )

 5. Tučňákstein Says:

  Ad Ahmadínežád, ve skutečnosti je tato zpráva pravdivá, Ahmadínežád (vlastním jménem Moše Vajnštajn) je agentem Mossadu a má za úkol uspíšit zničení Íránu jakožto jedné z posledních překážek v cestě k úspěchu naší akce! Tato informace se NESMÍ dostat mimo naši skupinu!

 6. HARRY FOTR Says:

  Vlastním jménem “KOCABSTEIN“.

  No vy jste kokoti 😀 To svět neviděl.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: