Michael Kocáb představil své cíle i spolupracovníky

Převzato z http://www.romea.cz

Michael Kocáb představil své cíle i spolupracovníky, Hrabaňová má na starost Romy Praha, 29.1.2009 11:30, (ROMEA) Ministr pro lidská práva a menšiny za Stranu zelených Michael Kocáb dnes veřejnosti představil priority svého úřadu. Před novináře předstoupil se spolupracovníky, které si vybral do svého týmu. Jak řekl, většinu svých spolupracovníků si ponechal po své předchůdkyni ve funkci Džamile Stehlíkové. VIDEO Brífink Michaela Kocába k jeho působení na ministerstvu Záznam části tiskové konference Michaela Kocába – otázky novinářů „Všichni mají stejná práva a nikdo je nemůže omezovat,“ uvedl na tiskové konferenci Michael Kocáb a dodal, že hodlá navázat na práci Džamily Stehlíkové. Romskou problematiku má v Kocábově týmu na starost Gabriela Hrabaňová. V oblasti romské problematiky se chce ministerstvo zaměřit hlavně na důstojné řešení památky romského holocaustu. Michael Kocáb už dříve uvedl, že se chce zasadit o zrušení vepřína v místech bývalého sběrného tábora v Letech u Písku, navíc se uvažuje i o odkupu pozemků u Hodonína, kde byl druhý integrační tábor pro Romy. Kocáb chce také znovu nastolit otázku odškodnění žen, které byly v letech 1966 až 1988 neoprávněně sterilizovány. V této problematice je prý nedostatečně zpracována míra odpovědnosti státu, pak prý mají začít politická vyjednávání o odškodnění. Kocáb také řekl, že pro sebe nebude požadovat hájení pro prvních sto dní ve své nové funkci. Chce se například setkat s veřejným ochráncem práv Otakarem Motejlem a inspirovat se jeho zkušenostmi. Mimo jiné poděkoval Stehlíkové za vše, co vykonala. Řekl také, že je ochoten spolupracovat se všemi vládními i nevládními organizacemi, které o to budou stát. Vládní zmocněnec pro lidská práva Jan Litomiský na tiskové konferenci prohlásil, že Rada vlády pro lidská práva požaduje nový návrh pravidel pro provozování kamerových a dalších sledovacích systémů. Současná právní úprava je nedostatečná a umožňuje neoprávněné zásahy do práva na ochranu soukromí občanů. Litomiský právě jako jeden z příkladů uvedl problematiku bezpečnostních kamer. „Rada vlády proto navrhuje, aby byla vypracována a schválena komplexní právní úprava provozování kamerových a dalších sledovacích systémů, která by platila jak pro veřejný, tak pro soukromý sektor,“ uvedl.

Dodejme že bratr Kocáb bode bojovat nejen za práva Romů, ale i našich teplých bratrů.  V článku Proč podporujeme homosexuály a pedofily jsem napsal,  jaký význam má propagace homosexuality, pedofilie a rasového míšení.  Bratr Kocáb má na věc stejný názor jako redakce 666info, a sotva se stal ministrem začal s propagací homosexuality mezi malými gojímy a shiksami v základních školách, což je velmi důležité, neboť děti jsou k propagandě nejnáchylnější.

Jak sám řekl, homofóbie se prý nebezpečně šíří hlavně mezi mládeží. Kocábova spolupracovnice Lucie Otáhalová slíbila, že ministerstvo připraví pro mládež příručku, jak se naučit mít rád homosexuály.

“V roce 2007 proběhl průzkum Člověka v tísni. Podle něj překvapivé množství homofobních postojů pochází ze strany dětí a mládeže,” vysvětlila Otáhalová. “Tento jev existuje a rádi bychom ho vytáhli na světlo, aby o něm veřejnost měla povědomí,” dodala.

Malé děti totiž zatím nechtějí chodit s homosexuálními pány na odlehlá místa, a to je třeba změnit výchovou ve školách již od první třídy.

Dodejme jen, že ve společnosti bohužel panuje nejen odpor k homosexualitě. Také pedofilie, či zoofilie zatím nenachází mezi českými dětmi a mládeží zasloužené pochopení. Příručky tedy budou muset pamatovat i na naše bratry praktikující tyto formy pohlavního styku, protože fóbie z nich se mezi mladými Čechy šíří stejně nebezpečně, jako ona homofóbie.  Michal Kocáb bojuje také proti rasovým předsudkům a jako svoji tiskovou mluvčí si vybral černošku Lejlu Abásovou, známou ze soutěže BigBrother.

Přejme bratru Kocábovi co nejvíce úspěchů v jeho boji za větší slávu Izraele

Reklamy

6 komentářů to “Michael Kocáb představil své cíle i spolupracovníky”

 1. Izakstein 69 Says:

  Dufame s bratry se kterymi jsm zalozili malou organizaci nazvanou „Watch-terror newer sleep“ Koukej terorista nespi a ja chci zduraznit ze nikdy. Od doby kdy predstavitele jedine democracie na blizkem dalnem ci strednim vychodu bratrskeho Israelu ujistili Spojene staty ze pevne stoji za nimi a budou je branit za kazdou cenu konecne spime vsichni bratri klidneji. Presto ostraha je vsude a dnes jsem inkognio kontroloval posice ochrannych oddilu a najmute security s uspokojenim musim konstatovat ze ostraha je skvela u kazdeho vjezdu do ruznych objektu je vzdy nejmene 1 patrol vuz s posadkou a tvari se velmi odhodlane . Stejne se tak tvari i hasici kdyz jdou do zasahu zachranovat obeti . To jsem ale odbocil neb radosti nad dilem ktere ceka bratra Kocaba jsem primo nadsenim zacal tancit nas starodavny tanec do kola a hrat na klarinet. Sousedi sice rvou ale nedbam ,radost nesmirna mne zachvatila . konecne nekdo vezme do teple ruky problem Lety -koncentracni tabor smrti kde byli ubijeni nasi bratri Romove -sohajove . Nechci zde prehanet ale dle meho odhadu se jedna o statisice mozna i nekolikmilionu obeti zlovule fasismu . Ja osobne navrhnu pri nejblizsi schuzce s bratrem Kocabsteinem vyplaceni odskodneni a to i za osoby zemrele do r.1907. Jedna se totiz o moralni povinnost a to je nadevse . Proste si trochu utahneme opasky a podelime s bratry o chleb ktery jim byl po desetileti odepiran a oni byli vhaneni do prblemovych situaci . Vsak bratr z Canady dokonce na Slovensku natocil dokument o tom jal chudaci Romove ziji . V Moste dokonce museli chodit do svych domovu chodbami neb odpadky sahaly az do druhehi patra a jinak se domu nemohli dostat . A to jiz nehovorim ze tito chudaci ziji bez dveri a oken a jejich deti maji deti jiz v rannem veku neb je spolecnost primo nuti k prostitci bez ochran ale o tom priste . Odmlcel jsem se neb mam prodlouzeny sabes do utery a zacinam prescasove jiz ve ctvrtek takze opravdu pro same modleni ani nestiham vydat knihu kterou chystam . Jmeno bude asi „Jiz dosti .my se vztycime a potom bude boure“ Ale o tom az priste bratriShalom Iza 69

 2. Izakstein 69 Says:

  Dufame s bratry se kterymi jsm zalozili malou organizaci nazvanou „Watch-terror newer sleep“ Koukej terorista nespi a ja chci zduraznit ze nikdy. Od doby kdy predstavitele jedine democracie na blizkem dalnem ci strednim vychodu bratrskeho Israelu ujistili Spojene staty ze pevne stoji za nimi a budou je branit za kazdou cenu konecne spime vsichni bratri klidneji. Presto ostraha je vsude a dnes jsem inkognio kontroloval posice ochrannych oddilu a najmute security s uspokojenim musim konstatovat ze ostraha je skvela u kazdeho vjezdu do ruznych objektu je vzdy nejmene 1 patrol vuz s posadkou a tvari se velmi odhodlane . Stejne se tak tvari i hasici kdyz jdou do zasahu zachranovat obeti . To jsem ale odbocil neb radosti nad dilem ktere ceka bratra Kocaba jsem primo nadsenim zacal tancit nas starodavny tanec do kola a hrat na klarinet. Sousedi sice rvou ale nedbam ,radost nesmirna mne zachvatila . konecne nekdo vezme do teple ruky problem Lety -koncentracni tabor smrti kde byli ubijeni nasi bratri Romove -sohajove . Nechci zde prehanet ale dle meho odhadu se jedna o statisice mozna i nekolikmilionu obeti zlovule fasismu . Ja osobne navrhnu pri nejblizsi schuzce s bratrem Kocabsteinem vyplaceni odskodneni a to i za osoby zemrele do r.1907. Jedna se totiz o moralni povinnost a to je nadevse . Proste si trochu utahneme opasky a podelime s bratry o chleb ktery jim byl po desetileti odepiran a oni byli vhaneni do prblemovych situaci . Vsak bratr z Canady dokonce na Slovensku natocil dokument o tom jal chudaci Romove ziji . V Moste dokonce museli chodit do svych domovu chodbami neb odpadky sahaly az do druhehi patra a jinak se domu nemohli dostat . A to jiz nehovorim ze tito chudaci ziji bez dveri a oken a jejich deti maji deti jiz v rannem veku neb je spolecnost primo nuti k prostitci bez ochran ale o tom priste . Odmlcel jsem se neb mam prodlouzeny sabes do utery a zacinam prescasove jiz ve ctvrtek takze opravdu pro same modleni ani nestiham vydat knihu kterou chystam . Jmeno bude asi „Jiz dosti .my se vztycime a potom bude boure“ Ale o tom az priste bratr iShalom Iza 69

 3. - Says:

  Jen by mě zajímalo proč nebo co vám vadí na dnešním satanismu. Děláte jako byste nevěděli, že i tihle lidé jsou mezi dnešními NS a byli mezi nimi i v minulosti.

 4. Ariel Says:

  Bratr Kocáb hraj důležitou roli v našich plánech. Boj proti homofobii a rasovým přesudkům je pro nás nesmírně důležitý. Již dva tisíce let čekáme a modlíme se za příchod mesiáše a ten je nyn již velmi blízko. Již jen stačí udělat z evropských gojímů bandu perverzních prasat a promísit jejich krev s krví negrů a jiných barevných podlidí a mesiáš může přijít
  Adonai

 5. 666info Says:

  Shalom bratři
  Izáku, napsal jsi pěkný příspěvek, ale pro příště bych tebe i osztatní bratry chtěl požádat o to, jestli byste mohli psát s háčky a čárkami, jako to dělají gojímové. Já vím že náš posátný jazyk hebrejština háčky a čárky nemá, ale pokud píšeme česky, neměli bychom na ně zapomínat, aby si hloupí gojímové nemysleli že jsme hloupí a neznáme pravopis

  For Ariel
  máš pravdu s tím mesiášem. Já si myslím, že mesiáš nemusí být syn Boží. Př četbě Talmudu jsem pochopil že to může být obyčejný člověk jako my, může to být náš bratr, který nám přinese vládu nad světem, která nám právem náleží. Podle mého názoru by mesiášem mohl být Nicolas Sarkozy. Pokud se povede jeho plán na zaplavení Evropy sto miliony Arabů, Turků a Negrů, můžeme ho považovat za mesiáše.
  Adonai
  Jehuda

 6. Izakstein 69 Says:

  Bratre sestko cili 666 zde 69 nemam hacky ani jine vydobytky cestiny ,prestehoval jsem se s radosti do ctvrti kde nam s. Koch za sveho uradovani znacne ulehcil ziti neb jako Janosik cernejm bral a nam daval . Jiste vis bratre sestko ze se jedna o Bronx N.Y. kde nam velka vetsina dovoluje nositi nase tradicni a to myslim vazne TRADICNI klobrce ktere se dedi z kolena na koleno tez kosile kdysi belave a trasne k bokum. Klerinety nosime v pozdrech od housli jiz od doby Kaufmana ktery sice nosil ve futralu samopal ale proste z tradice .Toz male vysvetleni .Ale co je hlavni mame zde opravdu vse khoser nekdy se v zastupech chodime divat jak rabaj sveti za podrezavani ruzne zvere ac kvici modleni potom je o to radostnejsi . Jak jsem jiz predeslal ze sabesu do sabesu a nebo do domoviny s temi brizkami . Znovu upozornuji bratry ze mam formu jak to tam dostati a dam potvrzeni na jakoukoli castku me sverenou k doruceni . Jedna se o vec svatou a tudiz bratri nebudte skoupi , rodna hrouda ktera nam od nepameti patri potrebuje pomoc. A vim ze My mame nebudte tudiz skudlove Shalom

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: