Krátké zprávy

Je to již potřetí, co se zde zmiňuji o našem milém bratru Kocábovi. Michal Kocáb mě stále překvapuje a je tak aktivní že o něm sotva stačím psát

Michael Kocáb plní týden po svém nástupu do funkce jeden ze slibů, které veřejnosti dal. Ráno odjel do Hodonína u Kunštátu, aby tam domluvil odkup areálu, na jehož půdorysu byl v letech 1940 až 1944 romský koncentrační tábor. Podle zjištění deníku Aktuálně.cz vše směřuje k dohodě. Majitelka areálu totiž na prodej přistoupila.

Pokud ministr odjede s dohodou, lze očekávat, že se návrh na odkup brzy objeví i na zasedání vlády. „Je to velkou prioritou,“ upozornil Koubek. Kabinet Mirka Topolánka by následně měl schválit projekt, který řeší, co na místě bývalého koncentračního tábora vznikne. „Mělo by jít o vzdělávací centrum romské kultury. Jeho cena by se měla pohybovat v řádu desítek milionů korun. V tomto případě ale není ještě jasné, kde peníze získáme,“ nastínil další plány Kocábův tajemník. Celý článek, viz:

http://aktualne.centrum.cz/domaci/zivot-v-cesku/clanek.phtml?id=628736

Hodně štěstí bratru Kocábovi při jeho důležité a záslužné činnosti.

Naši bratři v parlamentu dosáhli dnes velkého vítězství, a to prodloužení české mise v Afgánistánu, viz:

http://www.novinky.cz/clanek/160493-poslanci-schvalili-zahranicni-vojenske-mise.html

jistě vám nemusím vysvětlovat, jak je to pro nás důležité. Každá válka mezi gojímskými národy je velý přínos neboť jednak se při těchto válkách gojímové zabíjejí navzájem a navíc zbrojní koncerny, které bez výjimky patří našim bratrům, na válkách vydělávají obrovské peníze. Válka v Afgánistánu má zvláštní význam. Jednak je Afgánistán největším světovým producentem heroinu  a právě to, že Taliban zakázal výrobu drog bylo příčinou, proč musel být svržen, neboť bez drog bychom nedokázali ovládat hloupé gojímy. Druhý význam této války je že k smrti nenávidíme svobodomyslné Afgánce. Afgánci jsou hrdým národem, který se nikdy nepodřídil naší moci a navíc to nejsou Semité, jak si mnozí lidé myslí ale Árijci. Ano Iránci, Kurdové a Afgánci jsou árijské národy, o čemž svědčí následující video:

http://www.youtube.com/watch?v=xdFpCOgo07A&feature=related

a proto je nenávidíme a musíme je zničit, stejně tak jako chceme zničit evropské gojímy. A když gojímští žoldáci vyvražďují Afgánce, my stojíme v pozadí a smějeme se jejich hlouposti, neboť bojují za naše zájmy.

Dále bych zde měl jednu zajímavou pozvánku, a to na Havdala a setkání s Judith Edelman-Green nad její knihou Immigrant Lessons. Judith Edelman-Green vyrostla v americkém Wisconsinu, později odešla do Izraele, kde žije s manželem a třemi dětmi. Dlouhodobě se věnuje náboženskému vzdělávání dětí se speciálními potřebami, za tuto práci získala řadu ocenění. V současnosti studuje v rabínském semináři na Hebrew Union College v Jeruzalémě. Její kniha Immigrant Lessons je částečně autobiografií, částečně rodinnou historií. Vypráví příběhy dvou žen, vzdálených od sebe čtyři desetiletí, které přes oceán míří k břehům své zaslíbené země – jedna utíká před Hitlerem, druhá hledá svůj spirituální domov. Významnou roli v příběhu hrají české kořeny autorky a její návštěvy v Praze (například zkušenost, kdy se účastnila vedení Jom kipurové bohoslužby v Pinkasově synagoze). Knihu bude možné na místě zakoupit.

Setkání se koná v sobotu 7. února 2009, 18:00 v Židovské obci (3. patro), Maiselova 18, Praha 1

Já tam rozhodně přijdu a těším se že vás tam bude co nejvíce.

A nakonec, jistě jste si všimli nových odkazů, Bratr rabbi Judel je členem židovské liberální organizace Bejt Simcha a požádal mě, abych umístil do odkazů odkaz na jejich stránky, což jsem s radostí udělal. Přidal jsem také  stránky našeho bratra Stanislava Pence a hlavně stránky Czech Teku, věnované technu, drogám, alternativní kultuře a podobným věcem sloužícím k rozvrácení gojímské společnosti.

Shalom Jehuda

Reklamy

Jedna odpověď to “Krátké zprávy”

  1. Izakstein 69 Says:

    Na toto setkani priletime s celou Beth Kumuru Sbu najimam jet pro 10 bratri a doufam bratre 666 ze se osobne pozname pri blizsim ohledani. Ja budu mit couhat snuptychel z leve kapsy u kalhot pro rozeznani Shalom Bratre 6

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: