Krátké zprávy

Milí bratři, v posledních dnech se udála řada věcí, z kterých musí mít každý Žid velkou radost. Tak především Francie se po 43 letech vrátila do NATO. http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=628832

Francie byla zakládajícím členem Severoatlantické aliance. Prezident Charles de Gaule však pochopil že jediným cílem NATO je obrana zájmů světového židovstva, a protože byl francouzský nacionalista a antisemita, tak z NATO vystoupil. Nyní se nám však podařilo dosadit k moci ve Francii našeho vůdce Nicolase Sarkozyho a Ten dosáhl že se Francie vrátila do náruče sionu. Z této zprávy mám obrovskou radost a prosím všechny bratry  a sestry aby se dnes za Nicolase Sarkozyho pomodlili.

 

Další skvělou zprávou je že papež nařídil biskupu Richardu Williamsovi, známému popírači holocaustu, aby své výroky odvolal http://aktualne.centrum.cz/zahranici/evropa/clanek.phtml?id=628783

Biskup Williamson podporuje ultrapravici a tvrdí, že nacisté za druhé světové války zabili jen 3OO.OOO našich bratrů a sester. Celé světové židovstvo se rozhodně postavilo proti těmto zločinným názorům a donutili jsme papeže aby nařídil tomuhle gojímskému psu své výroky odvolat. Williamson to zatím odmítá avšak nepochybuji o tom že své kacířské bludy nakonec odvolá. Celý případ svědčí o tom, jak obrovský vliv máme v katolické církvi, že papež skáče, jak my pískáme a je kvůli nám ochotný měnit své názory. V tom že se podařilo papeže přimět k tak náhlému obratu silně přispěla naše oddaná šábes gojímka Angela Merkelová a nepochybně i náš bratr Henry Kissinger, bývalý ministr zahraničí USA, který dnes dělá poradce papeže a jehož prostřednictvím řídíme katolickou církev.

 

Velkou radost nám může dělat nejen ministr Kocáb ale i jeho kolega ministr školství Liška. Ondřej liška posílá cikánským školákům deset milionů korun. Za peníze si mohou zaplatit jízdenku do školy, koupit oběd, nebo pořídit počítač. Stačí jim jen vyplnit žádost.

O dotaci může požádat každý Cikán, který se vzdělává na střední škole či na učilišti. O peníze jeho rodina požádá prostřednictvím školy. Peníze pak ministerstvo pošle zase škole, která je předá žákovi.

Škola by pak měla dohlížet i na to, zda Cikán utrácí peníze skutečně za věci, které potřebuje ke studiu a k docházce. Například za stravování ve školní jídelně, nebo za pomůcky. Jednorázovou částkou 7000 korun může ministerstvo Cikánům přispět i na psací stroj nebo na počítač.

“V loňském roce jsme dotaci přiznali 1276 žákům ve 237 školách. Šlo o částku 5 862 200 korun,” řekla k tomu Milada Kropáčková z ministerstva školství.

Přejme ministru Liškovi co nejvíce úspěchů v jeho práci a modleme se za něj, i když je to gojím

Reklamy

4 komentáře to “Krátké zprávy”

 1. Izakstein 69 Says:

  Konecne si nasi bratri Romsteini mohou nakoupit tuzky a orezavatka na ne, aby se jim lepe psalo o poezii,jak Suchestein zpiva ve sve baji ze trocha poezie nikoho nezabije . Lopatou ovsem ano ale bratri na to ty penize nejsou . Misto pocitacu ovsem doporucuji pocitadla s kulickami na kterych dovedne pocitaji jejich soukmenovci v Indii i jinde . Dovoluji si tuto poznamku jen proto ze bratr Liska s Bratrem Kocabsteinem pozapomneli na to ze draty specielne medene jiz nejsou ani v domech ci na verejnych sloupech ale jiz jsou zpenezeny ve sbernych surovinach a z toho duvodu by pocitace asi opet koncily ve sbernych surovinach neb bez produ nepracuji.Blahopreji k teto krasne myslence bratrim v cele . Ostatnim bratrim preji hezky posabes Izo69

 2. Benjamin Kauders Says:

  Milí bratři, když vidím našeho bratra Kocába a šábes gojíma Lišku mám v očích slzy dojetí z toho jak se starají o naše romské bratry. My, členové Židovské liberální unie http://www.zlu.cz je podporujeme v jejich svatém boji za větší slávu Izraele a za práva Romů. Ano já i všichni ostatní členové Židovské liberální unie milujeme Romy a snažíme se jim pomáhat jak jen to lze. Nedávno jsme například nahlásili demonstrace v Litvínovském Janově, abychom zabránili místním Čechům demonstrovat proti Romům, protože podle shromažďovacího zákona nesmí být na stejném místě ve stejnou dobu více demonstrací. Náš rabín Dr. Tomáš Kučera pronesl v sobotu krásné kázání, že svatou povinností každého Žida je podporovat Romy a prorokoval, že jednou budou Romové díky vyšší porodnosti tvořit většinu obyvatel ČR a naši vnuci jim budou vládnout. Škoda že se této doby nedožijeme.

 3. Izakstein 69 Says:

  http://podblanc.com/jewish-bankster-criminals-own-america-there-is-no-more-work-credit-exceeds-production

  pohled bratre mily co antisioniste blaboli a hlavne ten napis !!!Vola to jiz ale po zasahu jednotek ,co bratr Mosheles?

 4. K.K.K.!! Says:

  …dementi,za staletí zdegenerovaní,…se nedivím,když se jebete hlavou s „dlažební „kostkou přilepenou na čele o kdejaký poblitý stůl….myslím že si sami pod sebou -řežete větev. …no,primář Nešpor by z vás měl radost.Asi by si vás -naložil do lihu,jako exotickou ukázku patologické zdegenerované demence. páá páááá……

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: