Pouliční boje ve švédském městě Malmö

Milí bratři, mám pro vás skvělou zprávu. Ve třetím nevětším švédském městě Malmö propukly pouliční boje mezi místními muslimskými přistěhovalci,kteří tvoří téměř polovinu obyvatel města a Švédy. Je to podobné jako před dvěma lety v Paříži, ale podle fotek, které jsem viděl je to tam ještě horší. Malmö je město s největším počtem imigrantů nejen ze Švédska ale z celé Evropy. Věřím proto, že události v Mamö jsou předzvěstí toho, co čeká do třiceti let celou Evrou. Věřím, že podobné věci se budou dít i v ulicích Prahy. A to je pro nás skvělá zpráva. Blahopřeji našim švédským soukmenovcům, co dokázali, že vpustili do země tolik imigrantů. Tuto zprávu však nesmíme příliš šířit, neboť kdyby se gojímové dozvěděli, co se děje ve Švédsku, ještě více by vzrostl odpor proti přistěhovalectví do ČR. Zatím musíme tvrdit gojímům, že přistěhovalci jim pomáhají, že budou pracovat na jejich důchody atd. ale až jich tu bude více, tak se gojímové mají na co těšit. Článek převzat ze spřáteleného webu  www.eurabia.cz, který je však určen pro gojímy a proto autor musel skrývat svoji radost a tvářit se že s událostmi v Malmö nesouhlasí

 

Část Švédska se ocitla v naprostém kolapsu

 

Nejhorší scénaře o budoucnosti Evropy se začínají naplňovat. V Řecku proti pořádkovým silám bojují mladiství levičáci a anarchisté, ke kterým se bok po boku připojili imigranti, kterými je Řecko zaplaveno. O situaci ve Švédsku se příliš nemluví, i když je daleko horší. Malmö – toto město možná vstoupí do učebnic dějepisu. Právě v tomto švédském městě totiž minulý týden započaly nepokoje monumentálních rozměrů. Muslimové rabují celé město, policie se tam sjíždí z celé země na pomoc tamním domorodým obyvatelům. Záchranná služba a hasiči nefungují vůbec. Tamní policie se už pomalu nemá čím přepravovat, protože většina aut je vypálena či zničena muslimy. Ne, to není scénář k post-apokalyptickému filmu, toto je švédská současnost a realita! A proč jsem na úvod zmínil Řecko? K běsnícím islamistům se totiž ve Švédsku přidali tamní levičáci.

Levicová ideologie, která ovládá současnou mašinerii Evropské unie a která chce prosadit Lisabonskou smlouvu k tomu, aby ještě více destabilizovala starý kontinent, tak pomalu v praxi dopadá se všemi důsledky na Evropu. A toto je jenom začátek. A kvůli čemu že vlastně ony „nepokoje“ ve Švédsku začaly? Imigranté ve městě zabrali jednu z budov, v jejímž suterénu si zřídili mešitu. Policie samozřejmě toto nelegální držení budovy vyhodnotila jako nezákonné a budovu vyklidila. Tím v ulicích Malmö rozpoutala hotové inferno.

Malmö je třetí největší město ve Švédsku a počet imigrantů tu dosahuje téměř 50%, což je číslo naprosto neskutečné. Muslimové spolu s levičáky napadli dokonce i zasahující lékaře a hasiče a ti, z obav o svoje vlastní životy, odmítli dál vyjíždět. Konflikt samotný začal v noci ze středu na čtvrtek a nevypadá to, že by v nejbližších dnech měl končit, právě naopak. I to je jeden z důvodů, proč se do Malmö sjíždějí posily z celého Švédska.

S trochou nadsázky by se tak dalo říct, že Malmö se zcela vymklo jakékoliv kontrole, protože i sám policejní mluvčí města Malmö potvrdil, že výtržnosti nabývají masových rozměrů. Na přímé důsledky aliance mezi levičáky a islamisty se můžete podívat na následujících obrázcích a především pak na videích pod nimi. Úplně dole pak najdete i zahraniční zdroje k celé události.

Obrázky a video:

www.eurabia.cz/Articles/2638-cast-svedska-se-ocitla-v-naprostem-kolapsu.aspx

Reklamy

6 komentářů to “Pouliční boje ve švédském městě Malmö”

 1. Judel Says:

  Shalom bratre Jehudo,
  tez posilam pozdrav ve jmenu naseho Pana a Jeho Satanovy Synagogy vsem nasim obrezanyn bratrum a sestram.
  To co se dnes deje v Malmu – na tim moje srdce plesa radosti! Konecne usili nasich specialistu, kteri predevsim po druhe svetove valce (za place ze jsme byli zholokaustovani v plynovych pecich, a ten plac NIKDY nesmi utichnout, naopak musi se stupnovat !!) byli potichu nami samymi dosazeni do vsech vlad nasich nejvetsich nepratel, rodi ovoce!
  Nekteri z vas se opet ptaji, kdo ze jsou ti nasi nejvetsi nepratele? Ja vam to znovu trpelive vysvetlim, a napisu velkyma pismenama: GOYIM. A abyste rozumeli, goyim, ci gojimi, to nejsou zadna muslimska smatlana havet ze stredniho vychodu, ani to nejsou africti negroidi (tj. potomci Neandrtalcu kteri prezili dobu ledovou v teple Afriky), ci nejaci sikomoci Gukove z Asie, cikani, ci podobne. Gojimi jsou pouze jedni: ti nami nejvice nenavideni clenove arijskych evropskych narodu, rasy Adam (v hebrejstine ‚Aw-dam‘ = ‚ten co ukazuje krev v tvari, ma ruzovy oblicej‘) pravi potomci 12 kmenu Israele ze Stareho Zakona pro nez nas uhlavni nepritel ten-onen Yeshu pred 2000 lety prisel aby je zachranil od, jiz v te dobe nami organizovane rasove mongrelizace, a oni ho pak co jsme ho obesili prijali za sveho Mesiase a premenili celou Evropu kde v te dobe uz zili na kralovstvi toho-onoho,, toho zatraceneho Yeshu ..
  Ja si vzpominam jako maly, to bylo snad v prvni ci druhe tride, kdy nam nas rabin v hodine „Rasova mongrelizace gojimu“ prinesl do nasi jeshivy Maarava Machon Rubin 3 hnizda hmyzu: vcely, vosy a srsni. A pak nam nakazal ukryt se do krytu pod lavicema, a on sam do kazdeho hnizda radne a kosher nekolikrat zastoural, – a pak tez rychle do ukrytu aby s nami okynkama jsme pozorovali tu melu. A uz to zacalo: vcely se daly do srsnu. Srsni napadly vosy, vosy zacaly stipat vcely. A pak se to mlelo, bzucelo to, my v krytech pod lavicema jsme se kejvali dopredu a dozadu az nam pejzy vlaly, a vyvolavali jsme slavu nasemu Panu, Satanovi. Ta vrava skoncila asi za 10 minut, ten hmyz se navzajem ustipal k smrti, a nam ani jednomu se nic nestalo. Ani jedno zihadlo, neb jsme byli hezky schovani, a jeste nam nakonec zbyly plasty presladkeho medu ktery nam za odmenu rabin dovolil sblizat az jsme ho meli i za usima ..
  A pak rabin nam rekl, ze takhle se to musi delat i s gojimama. Tj. navezt mezi ne muslimi, asiaty a nejlepsi prisadu negoroidy. Nejdrive je nechat v klidu, jeste je hecovat nami vlastnenymi masovevymi sdelovacimi prostredky k vzajemne lasce, k integrovani (zde se hezky mezitim mnozi zmongrelizuji, tim gojimi ztrati na sile. Nejucinejsi prisadou teto faze mongrelizace je negroid-neandrtalec! Kdyz ten nekam zapusti sve zvireci semeno – vsak se podivejte na dnesniho presidenta USA Husajna Obamau! To je krasa, co ??), a pak ve zrale dobe do nich hezky zacist stourat, a pak uz to pa jede samo jako po masle, a reze se to hlava nehlava jako na tom obrazku od gojimskeho Josefa Lady „Rvacka v hospode“ !! A podobne jako med, pro nas pak akorat zustane bohatstvi te gojimske verbeze ktera bude ustipana tou nejruznejsi barevnou chamradi !!
  A tak jak tomu je dnes v Malmo, ve Francii, v Anglii, v Recku, brzy to zacne v Nemecku, a pak i v gojimskem Kocourkove, a nase nejvetsi sklizen bude az vyprovokujeme americke redneky aby se pustili do sebe s tou nejvetsi verbezi 3 sveta co jsme jim tam za poslednich 50 let nalifrovali !! To pak bude coro-moro, to pak bude frmol! Akorat v te vrave musime byt opatrni, hezky se nekam zasit, monitorovat, kdyz bude treba tak cas od casu do te vravy zarostovat, hodit tam nejaky granat a z krytu kricet: „To udelali bili rasisti!“ „To zas udelali Afro-Americani!“ „A toto udelali Mestizove!“ „Asiati!“ „Arabi!“ „Indove!“. A pritom hezky pozorovat jak se to navzajem mydli hlava-nehlava. Ale zduraznuji, nikdo z tech co se rezou s gojimy, a pak hlavne ti gojimi sami, nesmi NIKDY, NIKDY prijit na to, ze to jsme byli my kdo jim celou tu dobu systematicky sazel blechy do kozichu ..
  A nakonec, se Satanovou pomoci, az se to vse vzajemne postipe a ustipe, tak pak podobne jako to bylo s tim medem, bohatstvi celeho Sveta – ktere stejne tak jako tak podle naseho Talmudu patri nasemu Otci Luciferovi, a Jeho Stvoriteli Satanovi, a tudiz jako jejich DNA potomkum nam, a to na na veky veku. Neb kdysi nasi Praoteci Lucifer s armadou 200 dablu sestoupili na Zem, aby ta patrila jim a jejim potomkum. Tj. nam!
  Shalom. Rebe Judel Shulewitz

 2. 666info Says:

  Shalom bratře rebe Judeli
  Díky za pěkný článek, je vidět že své práci oravdu rozumíš. Přesně tak a já bych snad dodal jen to že rozeštvat proti sobě Árijce, Araby, negry, Asiaty atd. to není nic těžkého (těžší je dostat barevné do Evropy) ale největší umění je rozeštvat blízce příbuzné národy, nebo i přílušníky jednoho národa do bratrovržedného boje. Jistě si rebe vzpomínáš na to, co naši soukmenovci udělali před téměř dvaceti lety v Jugoslávii, to bylo mistrovké dílo! Naši bratři dokázali že Srbové a Chorvati, kteří spolu
  padesát let žili v míru a kteří mluví stejným jazykem se začali navzájem zabíjet, nebo si vzpomeň jak jsme rozdělili SSSR a Československo, tady se to sice bohuže obešlo bez občanské války ale stejně, rozdělením země byli gojímové oslabeni a my posíleni. A takle proti sobě rozeštveme všechny národy světa (podívej se na Severní Irsko, Baskicko, Korsiku, Québec, a řada dalších případů kde to brzy dopadne jako v Jugoslávii) a gojímové budou zničeni a my budeme mít celý svět v kapse
  Adonai!
  Jehuda

 3. Judel Says:

  Shalom bratre Jehudo!
  A dekuji za odpoved. V tomto shmoozu bych se rad s Tebou, a s ostatnimi obrezanymi bratry a sestrami potesil nad progresem v nami organizovane kontrole gojimskeho sveta.
  Mozna ze jsi zaregistroval zpravu o nasem experimentu umeleho oplodnovani zvirat-v-lidske-podobe (necht nas Talmud je pozehnan samotnym Satanem!) pro nas nadchazejici globalni NWO gojimsky kolchoz. Ano, tech 8 mongrelu ktere vypestoval nas obrezany bratr puvodem z Iranu, specialista v umelem oplodnovani zvirat-v-lidske-podobe, Dr. Michael Kamrava, je nas obrovsky uspech! V ucte k nasemu bratru Kamravovi prikladam linku s jeho fotografii (musis si kliknout na foto abys bratra ve vsi krase videl).
  http://www.kentucky.com/512/story/688462.html#
  Jiz podle fotografie je naprosto jasne (pohled na ten uslechtily oblicej, na ten prenadherny slechetny zahnuty nos ve tvaru „6“!) , ze svaty bratr Kamrava s oplodnovaci klinikou gojimu-zvirat v Beverly Hills, Calif., je toho nejslechetnejsi geneologie. Tj. pochazi z nasi babylonske vetve (ta zustala v Iranu az do doby kdy nasi bratri nedavno zacali emigrovat ven), ktera ma primy puvod z nasich praotcu Lucifera a jeho 200 dablu, kteri pred tisici lety sestoupili na zem aby se zde mnozili s dcerami arijcu rasy Adam (hebr. ‚aw-dam‘ = ten co ukazuje krev v tvari, ruzovi v tvari) a pro sve potomstvo, tj. nas, jak pro nas sepsali do nejsvatejsiho Talmudu, ziskali vlastnictvi teto planety.
  Precti si nasledujici clanek (lituji pouze v anglictine), a potes se nad informacemi ktere neustale pechujeme gojimum do mysle, aby si zvykali, v priprave na nas gojimsky konsumni kolchoz Noveho Svetoveho Usporadani, NWO (tj. konecna stace naseho komunismu). Tez zaznamenej ze tato situace je monitorovana nasim US ministerstvem ZEMEDELSTVI (U.S. Department of Agriculture), coz jasne dava najevo, ze tito bastardi typu Nadyi Suleman a jejich potomku, nejsou nic jineho nez ZVIRATA.
  Je nam znamo, ze stale existuji arijsti aw-dam gojimi (ale tech diky Satanu je mene a mene), a nasemu planu se stale brani. Protestovat si muzou, na to mame nasi policii, jako v tomto Los Angeles pripadu:
  „33-leta svobodna a nezamestnana matka Nadya Suleman dostavajici statni podporu, aby se mohla starat o svych 14 deti, ktere vsechny porodila po umelem oplodnovani“.
  „Podle U.S. Ministersva Zemedelstvi, pro svobodnou matku, se naklady na vychovani deti do veku 17 let, se pohybuji od $1.3 milionu az do $2.7 milionu“.
  http://news.yahoo.com/s/ap/20090213/ap_on_re_us/octuplets

  Ano mily Jehudo, bratri a sestry jednotne obrezane ve viru v naseho b-ha Satana. Jiz dnes jasne davame gojimskemu svetu najevo, ze nastala doba kdy rusime manzelsvi, rusime tradicni rodiny, a gojimska zvirata si budeme pestovat, vcetne rasoveho michani (nase specialita, MONGRELIZACE), jen v nasi libosti, a jen pro nasi potrebu. Na praci, na ritualni zabijeni, na zneuzivani, proste pro vse cemu nas uci nas svaty Talmud.
  Shalom. Rebe Judel Shulewitz

 4. 666info Says:

  Bratře rebe Judeli
  nevím proč se raduješ z tkových věcí, jako že BÍLÁ shiksa porodila osm BÍLÝCH dětí a celkem má dětí čtrnáct, a ještě jí k tomu pomohl náš bratr doktor Kamrava. To přece není naším cílem, kdyby byla každá druhá nebo třetí shiksa tak plodná, naše plány na zničení bílých gojímů by se zhroutily jako domeček z karet. Našim bratrům ve Svaté zemi Izrael se dosud nepodařilo zničit Palestince právě proto, že se tak rychle množí. Naším cílem přece musí být omezovat porodnost gojímů, tak to přece stojí i v Talmudu. Proto je chyba že naši bratři lékaři pomáhají nenáviděným bílým shikám otěhotnět. Naším cílem muí být, aby každá bílá žena měla maximálně jedno dítě a ne čtrnáct, tak se nám podaří vyhubit bělochy během pouhých několika generací
  Shalom Jehuda

 5. Izakstein 69 Says:

  Drazi bratri ona neni shiksa ja dle sveho nosu myslim ze je sestra . Je sice zrala do 13 ky v Bohnocich , ale v USA ustavy nejsou neb je nas velky pritel Reagan Ronald nechal zrusit z uspornych duvodu. Odbornici se shoduji ze je nesvepravna ale vzhledem k tomu ze nici gojimy odcerpanim penez s jejich dani je to velice zasluzna a asi po domluve s Dr Kamarou ktery to do ni ladoval vznikl velmi dobry zaver.Poprejme tedy sestre jeste hodne deti vzdyt v jejim veku (32) jich muze mit jeste desitky neli stovky a muze to byt vlastne pochodujici chrlitelka nasich deti kteeri po obrezani budou bojovat za vetsi silu naseho naroda. jen je treba vziti v uvahu ze cca polovina jejich deti je debilne retardni. jiz jeji jmeno nenechava nikoho na pochybach ze je sestra obrezana a vzhled absolutne potvrzuje moji hypotezu . Zjistim a upresnim Shalom bratri

 6. ada Says:

  co bo;o to bolo Engenyr

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: