Biskup Wiliamson nechce odvolat své zločinné výroky o holocaustu

Milí bratři, dnes jsem se opět věnoval monitoringu antisemitských stánek a na nacisticko antisemitském blogu www.zvedavec.org jsem našel tento článek

Biskup hájí své právo zpochybnit holocaust

12.2.2009

Britský biskup Richard Williamson říká, že jeho výzkum ho nutí vyhnout se uchýlení k „emocím“ ohledně jeho pochyb ohledně holocaustu. Williamson – který rozčílil židovské komunity svým tvrzením, že nacisté nepoužívali plynové komory k vraždění Židů – v neděli řekl, že se ponoří hlouběji do historických důkazů obklopujících nacistický holocaust Židů za druhé světové války.


„Když vidím tolik upřímných a inteligentních lidí, kteří si myslí něco jiného, musím se znovu podívat na historické důkazy“, citoval ho Der Spiegel v jeho sobotním e-mailu.

„Je to o historických důkazech, ne o emocích. A pokud najdu takové důkazy, opravím se. To ale zabere nějaký čas“, dodal zasloužilý člen kněžské společnosti Saint Pius X.

Williamson trvá na tom, že je přesvědčen o přesnosti svých předchozích komentářů a říká, že jsou zcela podloženy jeho důkladným zkoumáním v osmdesátých letech 20.století.

V rozhovoru pro švédskou televizi v lednu popřel Williamson existenci nacistických plynových komor a prohlásil, že v nacistických koncentračních táborech zahynulo jen 300 000 Židů – místo široce propagovaného čísla 6 milionů.

Jeho lednové poznámky zažehly bouřlivé protesty židovské komunity, která vyzvala papeže Benedikta XVI., aby biskup napravil své kontroverzní názory.

Williamsonova reakce byl slib, že neodvolá svá tvrzení, dokud plně „neprozkoumá důkazy“ o nacistickém holocaustu.

Vztahy Vatikánu s židovskou komunitou ochladly poté, co se papež rozhodl zrušit exkomunikování čtyř vůdců tradicionalistické kněžské společnosti Saint Pius X (SSPX), které je Williamson vůdčí osobností.

Izraelský ministr pro náboženské záležitosti minulý týden pohrozil přerušením vztahů s Vatikánem, protože podporuje „popírače holocaustu a antisemity“.

Otec Floriano Abrahamowicz – člen SSPX – se k aféře přidal a vyvolal nedávnou zuřivost médií tvrzením, že nacistické „plynové komory“ v téboře Osvětim v Polsku existovaly jen k „dezinfekci“ a nikoli k zabíjení.

 

Bratři jsem šokován, že tento britský gojímský pes odmítá odvolat své zločinné výroky. Myslím, že je zd jediné řešení, a to poslat na něj komando zabijáků z Mossadu, aby ho oddělali

Jehuda

Reklamy

3 komentáře to “Biskup Wiliamson nechce odvolat své zločinné výroky o holocaustu”

 1. izakstein 69 Says:

  Bratr MICHAEL i dle jmena bratr VI co cini neb ma zde zdarma mezi bratry moznosti inserce zdarma . Toto mne ovsem mezi bratry neprekvapuje neb takto se to dela. Lichva a „obchod byla vzdy nasi domenou takze vse je dle nasich pravidel .ze? Doporucuji bratru Michaelovi take stranky Eretzu a jine v prave strane stranky kde bratri jiste jeho pomoc zverejni , ale za maly poplatek . Nezvedavec je take nasi spratelenou divisi zasli tam take . Ovsem u potomka SS generala SStwory to asi nepujde neb tato stranka fasistika sice zmenila taktiku a vysila zastirajici ideologii ,sex, poezie vylety apod ale nas nezmatou a my vime my vime.(psal jsem jiz do centraly v pousti blizko Tel Avivu co ze to znamena ) Kody ktere prichazeji naznacuji ze jde pravdepodobne o zmenu cele strategie vzhledem k Iranu ktery ve spojeni s fasistickou Koreou pripravuji hribovy uder za pouziti raket dalekeho doletu ktere Korea pod patronaci nepratelsko pratelske Ciny dovytvorila a nyni se ceka jen na tu bombu ktera se pridela na spicku te rakety z Korey (bomba bude z Iranu )ktery chce vymazat Israel s map jak jsem cetl ale dodnes nechapu jak, neb starsi mapy ktere jsou v knihovnach a podobne preci nejde pretisknout ci vymazavat . (tomu tedy nerozumim i kdyz je to linie oficielni) Tolik tedy k sabesovemu rozjimani a cteni v Tlamudu

 2. 666info Says:

  Bratře Izáku jistě jsi myslel Irán a ne Irák, tak jsem to opravil. Irák je přece již šest let okupován naší armádou a to, že stovky tisíc iráckých gojímských psů vedou partyzánský boj proti našim bratrům ve zbrani a našim iráckým spojencům, tedy irácké vládě, armádě, policii a dalším iráčanům, kteří nám prodali svoji zem za dolary, to na tom nemůže nic změnit. Jinak je tvůj příspěvek moc zajímavý
  Jehuda

 3. izakstein 69 Says:

  Dekuji bratre Jehudo za tvou moudrou opravu . I MY se nekdy spleteme ale to je vse diky zlocinnemu spolceni kteremu neustale musime celit na vsech frontach a mate nase mysli . Nejvice mne rmouti ovsem jak ta gojim chatra zacina uspesne dle poslednich zprav v rozhlase prosazovat antisionismus a to na celem svete . (TV takove neprijemne zpravy samozrejme nesiri ale na radiu je situace jina jeste jsou ojedinele redakce kteri si asi vyslouzi v prvnim stadiu napomenuti pozdeji molotov sicaci . Shalom .

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: