Generál Clark na sjezdu ČSSD poděkoval Čechům za protiraketovou obranu

Generál Wesley Clark, který byl hostem sjezdu ČSSD, v projevu před delegáty poděkoval Česku a Polsku za přijetí iniciativy USA k protiraketové obraně. Poděkoval za solidaritu se Spojenými státy. Clark také řekl, že nový americký prezident Barack Obama se pokusí v USA ukončit zuřivou válku slov mezi pravicí a levicí.

„Jsem velmi rád, že čeští lidé, lidé ve střední Evropě, přijali iniciativu USA k protiraketové obraně,“ řekl Clark na sjezdu ČSSD, která protiraketovu obranu USA odmítá. Spojené státy chtějí vybudovat radar v Česku a antikrakety umístit v Polsku. Clark poděkoval za solidaritu s jeho zemí.

„Barack Obama se pokusí vést. Chce ukončit zuřivou válku slov mezi pravicí a levicí v Americe,“ prohlásil generál v jednacím sále, ve kterém celé dopoledne zaznívala ostrá slova na adresu české pravicové vlády a ODS.

Clark vystoupil se svým poděkováním Čechům za podporu obranného systému na sjezdu strany, která dlouhodobě proti umístění amerického radaru na Českém území protestuje. Sociální demokracije prosazuje uspořádání referenda k této otázce.

Clark uvedl, že je velmi rád, že Obamovi mohl pomoci. V Americe nastává velmi nadějná doba,“ řekl. Hovořil také o boji USA proti ekonomické krizi. Narozdíl od představitelů ČSSD a eurokomisaře Vladimíra Špidly odmítl v případě krize řešit, jestli jde o „zápal plic nebo chřipku“. Jde podle něj o formu nemoci, kterou jsme ještě neznali.

Wesley Clark na sjezdu ČSSD..: Wesley Clark v kuloárech.foto: Právo/Lukáš Táborský

Clark na úvod projevu prohlásil, že nepřijel mluvit jako demokrat nebo republikán, ale jako přítel z USA.

Foldyna pozvání Clarka kritizoval

Generálovu účast na sjezdu ještě před projevem kritizoval Jaroslav Foldyna. Vadí mu, že mezi delegáty zavítal generál, který řídil bombardování Jugoslávie v roce 1999.
 
„Myslím si, že za agresi na Jugoslávii by se měl spíše zodpovídat v Haagu, než na sjezdu ČSSD,“ řekl Novinkám.

 

Bratři, jsem rád, že náš bratr Wesley Clark je v ČR, Clark je mým vzorem již od dětství. Obdivuji ho za to, jak nechal v roce 1993 vyhubit  sektu, vedenou židovským renegátem Davidem Koreshem na ranči Waco v Texasu a přitom armáda pod jeho velením pobila osmdesát gojímských psů a především ho obdvuji za to, že velel útoku na Jugoslávii v roce 1999, kde bylo pobito tisíce srbských gojímů a v důsledku této války vzniklo Kosovo, stát, přes který CIA dováží afgánský heroin do Evropy. Wesley Clark sice není judaista, jeho otec zemřel, když byl ještě malý kluk a matka se provdala za gojíma a proto byl Clark vychován v křesťanské víře, nicméně přesto byl vždy věrným synem sionu a vždy bojoval za zájmy Izraele a celého světového židovstva. Nemáte na něj někdo kontakt, rád bych se s ním setkal,  ještě než odjede? 

Musím ale konstatovat, že se generál ve svém projevu zmýlil, Češi ani Poláci v drtivé většině se stavbou radaru nesouhlasí, ale naštěstí v ČR i v Polsku vládneme my a ti hloupí gojímové nám do politiky nemají co mluvit. Gojímové mohou držet hladovky, mohou demonstrovat a mohou setřeba stavět na hlavu, ale ČR  i Polsko jsou zcela v naší moci a radar si postavíme, i kdyby bylo proti 100% obyvatel obou států.

Adonai

Jehuda

Reklamy

Jedna odpověď to “Generál Clark na sjezdu ČSSD poděkoval Čechům za protiraketovou obranu”

  1. Izakstein 69 Says:

    Tento chrabry bratr temer napadl v Byvale jugoslavii ruske nepratelske jednotky a zapricinil 3 svetovou valku. Zmateny Bill Clinton jehoz v te dobe pokurovala sestra se svou zvlaste uspusobilou pyskatou tlamou Monica Samille Lewinsky tohoto chrabreho bratra odvolal z nejvyssiho veleni NATO ve chvili kdy jsme za pomoci zmatene Ameriky mohli rozdrtiti gojimy v rusku kde tehdy jeste nebyl instalovan bratr Medved a prejmenovat zemi na EXXON_ MOBIL a kratkou cestou pres Alasku transportovat za pomoci bratru jiz instalovanych Jelcin (Chorozovsky.aspol.) diamanty a kovy ktere oni hloupy muzici nedovedou ani zpracovat ani prodat tak jako nasi bratri s dlouholetou praxi. I nad tim treba se zamysliti v dlouhodobych planech . Hezky svatek bratri a navstivte“ ERETZ Prague „nas ucitel a pritel s jeho velmi poucnymi clanky

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: