Indický chlapec se oženil s fenou

Převzato z: http://www.novinky.cz/clanek/161669-rodice-ozenili-batole-s-fenou-protoze-mu-narostl-zub-navic.html

Osmnáctiměsíční indický chlapeček Sangula už je ženatý. A aby toho nebylo málo, manželka na něj občas štěká. Je to totiž fena, se kterou ho rodiče nechali oženit, aby zahnali zlé prokletí. Důvod je to, že chlapci špatně narostly mléčné zuby.

18. 2. 2009 09:28 – DILLÍRodiče malého Sanguly uvěřili, že na jejich syna čeká zlý osud, když zjistili, že mu z horní dásně vyrůstá jeden zub navíc. V místním etniku žijícím v indickém státě Urísa to je považováno za mimořádně špatné znamení, které předpovídá, že chlapečka napadne a sežere tygr.

Starší kmene rozhodli, že jediným způsobem, jak prokletí zahnat, je oženit chlapce s fenou.

Náboženská ceremonie, při níž nechyběla ani tradiční tečka na čele „nevěsty“, se uskutečnila v hinduistickém chrámě v Džajpúru.

Sangulův otec Sanrumula Munda nicméně všechny ujistil, že až přijde pravá doba, nechá syna, aby si našel skutečnou manželku.

 

Bratři a sestry, nezbývá ne dodat. Indie-náš vzor. Naši indičtí bratři jsou v mnoha věcech před námi, kolik my, čeští Židé jsme měli práce se schválením registrovaného partnrství homosexuálů a v Indii je možné uzavírat sňatky i se zvířaty. To musíme u nás zavést také a co nejrychleji. Divím se, že to nikoho nenapadlo dříve. Věřím, že za několik let se zkažení a zdemoralizovaní gojímové se budou ženit s fenami, prasaty, krávami, ovcemi a dalšími zvířaty a my jim budeme vládnout. Pokud se nám podaří udělat z gojímů bandů zoofilních zvrhlíků, naše moc v této zemi bude zcela neomezená

Adonai!

Jehuda

Reklamy

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: