Klaus přiznal, že v Evropě vládnou Židé

Jistě jste všichni slyšeli Klausův projev, který přednesl v evropském parlamentu. Sám jsem ten projev také zběžně přehlédl a nebylo mi jasné, co je na něm tak zvláštního, nevěděl jsem proč naši bratři a nám oddaní gojímové a shiksy demonstrativně při projevu odcházeli z budovy parlamentu. Projev se mi nezdál ani zajímavý, ani v něm Klaus neřekl nové argumenty. Zvědavost mě však donutila přečíst si projev podrobněji, slovo od slova, a pak jsem narazil na větu, která se musela našich bratrů dotknout. Přibližně v polovině projevu řekl bratr Klaus tohle:

Dnešní systém rozhodování v Evropské unii je něčím jiným než historií prověřenou a v historii osvědčenou klasickou parlamentní demokracií. V obvyklém parlamentním systému je část podporující vládu a část opoziční, ale to v Evropském parlamentu není. Zde je prosazována alternativa jen jedna a kdo uvažuje o alternativě jiné, je považován za odpůrce evropské integrace. V naší části Evropy jsme ještě nedávno žili v politickém systému, kde byla jakákoli alternativa nepřípustná, a kde proto žádná parlamentní opozice neexistovala. Získali jsme trpkou zkušenost, že tam, kde není opozice, ztrácí se svoboda. Politické alternativy proto existovat musí.

A nejen to. Vztah občana té či oné členské země a představitele unie není standardním vztahem voliče a politika, který jej reprezentuje. Mezi občany a představiteli unie je navíc vzdálenost (a to nejenom v zeměpisném slova smyslu), která je podstatně větší, než je tomu uvnitř jednotlivých členských zemí. Označuje se to různými termíny – demokratický deficit, ztráta demokratické accountability, rozhodování nevolených, ale vyvolených, byrokratizace rozhodování apod. Návrhy na změnu dnešního stavu – obsažené v zamítnuté Evropské ústavě či od ní fakticky málo odlišné lisabonské smlouvě – by tento defekt ještě zvětšovaly.“

 

Všiměte si zvýrazněné věty. Bratři, je to tak, Klaus řekl, že v EU rozhodují vyvolení. Pro hloupé gojímy a shiksy tohle slovo nic neznamená, ale my víme, že vyvolení znamená Bohem vyvolený národ, tedy nás Židy. Klaus otevřeně a v přímém přenosu před zraky milionů diváků přiznal, že v Evropské unii vládnou Židé. To je zcela nesporný fakt, ale zatím by to gojímové neměli vědět. Zatím by si měli myslet, že v EU je demokracie. Nevím, jak mohl Klaus něco takového říci. Prořeknutí to nebude, Klaus četl projev z papíru. Možná je to nějaká tajná taktika, možná chce gojímské psy zastrašit aby se třásli před naší mocí, ale to nezvolil moc vhodnou formu. A nebo je Klaus zrádce. I to je možné, vzpomeňte si na to, kolik našich bratrů zradilo náš národ. Mohu začít s Adolfem Hitlerem a pokračovat například se známými kritiky sionismu Alfredem Lilienthalem, Noamem Chomskym, Arturem Koestlerem, Israelem Shahakem, nebo šachistou Bobem Fischerem. Co když je Klaus jedním z nich? V době své vlády vždy pevně hájil naše zájmy, rozdělil Československo, nechal Židům rozkrást českou ekonomiku a podal za Českou republiku přihlášku do (žido)evropské unie a do NATO. Ale teď, když je prezidentem se chová jako kdyby to byl gojím. Kritizuje Evropskou unii, je proti stavbě raketových základen, mluví o ochraně národních zájmů a teď tohle.

Je také možné, že Klaus není náš bratr, ale rafinovaný gojím, který se jen vetřel mezi Židy z prospěchářských důvodů, aby se dostal k moci, ale dnes, když už má daslších pět let na Hradě jistýh a potřetí se prezidentem stát nemůže, tak říká to, co si skutečně myslí. Víte někdo, jak jeho chování vysvětlit?

 

Celý projev najdete na: http://www.novinky.cz/clanek/161845-dokument-projev-vaclava-klause-v-evropskem-parlamentu.html

 

Jehuda

Reklamy

2 komentáře to “Klaus přiznal, že v Evropě vládnou Židé”

  1. rozvedcik 456 Says:

    Tezko rici bratre, mozna mu to Paroubek -Piha vysvetli neb mam pocit ze dle barvy sedohnedozelene je nas clovek a take stoupenec Nasi unie ktera byla preci vyvezena za ucelem rozsireni pomoci narodum v Evrope . Chysta se utvoreni podobne Unie svobodnych sjednocenych narodu v Africko-Asijskem uskupeni ale po zkusenostech z Jizni Afriky byl proces pozastaven k prehodnoceni,jak spravne a moudre rozhodlo veleni neb ze zastavek autobusu se staly zachody a lide si vytvorily male Mathauseny ze svych domovu kde na vysokych plotech je jeste elektricke napeti jako bylo v holokaustovych koncentracnich taborech kde zemrelo mnoho bratri.(Nejnovejsi pruzkumy hovori o daleko vyssim cislu pry se jedna o desikach milionu zavrazdenych bratri). Nekteri si montuji dokonce plamenomety na stran aut aby odehnaly prepadace coz se zatim delo jen v Comptonu kde projeti znamenalo vitezstvi a zkusenejsi radili „vzdy se zamacnutymi spunty na dverich“ Co se tyce Pruzinskeho situace je zcela nejasna neb vystupuje absolutne proti lini a myslim ze je treba doporucit“ Kennedy style“ zalezitosti vyrizeni dle programu vykonani ,ohlaseni zamazani zpravy vydani zavreni.Take se tradovalo ze Livie je ciganskeho puvodu a rada jezdila na ciganske baly do Usti.

  2. Kristýna Says:

    Vy máte cvrčka jak Jupiter…proč se/to, vy tajní, rozebíráte veřejně přes net? XD Pif paf, budliky budliky…

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: