Kolonizace Velké Británie zeměmi třetího světa pokračuje

Převzato z: http://cz.altermedia.info/ze-zahranici/kolonizace-velke-britanie-zemimi-toetiho-svita-opit-postoupila_5752.html

Milí bratři, při monitorování antisemitskch stránek jsem narazil na jednu zajímavou zprávu z Velké Británie, která mi udělala takovou radost, že se o ní musím podělit s vámi.

kašli na velitele, imám nařídil, že svoje lidi máme nechat na pokoji...Britská policie vydala zprávu, že jako oficiální součást policejní uniformy byl zaveden i hidžáb. Policejní hidžáb je čistě černý a je vyroben z nehořlavého materiálu. Policistky mohou, pokud si to budou přát, na ní nosit standardní policejní klobouček.

Řada policejních sborů po celé zemi již tuto výstrojní součástku zavedla, včetně londýnské Metropolitní policie.
Výroční zpráva policie pro rok 2007/08 uvádí, že ženy tvoří okolo 23% z celkového počtu policistů. Počet policistů z africké a asijské komunity se pohybují okolo 6 procent – což je méně než oficiální 15% kvóta. Záměr zavést hidžáb má za cíl přimět muslimské ženy k tomu, aby zvážily vstup do policejních sil.

Je nepředstavitelné, aby v jakékoli islámské zemi bylo zavedeno jako součást oficiálních uniforem křesťanský, nebo jakýkoli jiný, neislámský náboženský symbol.

Tyto věci se dějí jen tehdy, když je národ okupován a kolonizován cizinci. Základní charakteristikou kolonizace je vnucení cizího, zahraničního způsobu života ostatním tzn. původnímu obyvatelstvu.

Dalším příkladem tohoto procesu můžeme momentálně vidět ve světoznámé knihovně Wiliam Gladstone Library v Hawardenu, nacházející se v severním Walesu. Knihovna otevírá muslimskou čítárnu a knihovnu.

Místní radní John Walker (BNP) k tomu uvádí: “Je absolutně nemožné si jen i představit knihovnu v jakékoli muslimské zemi, která by otevřela křesťanskou čítárnu a knihovnu.”

“Ve skutečnosti je křesťanství ve většině muslimských zemí, včetně hlavní islámské země Saúdské Arábie, nelegální. Sebemenší propagace křesťanství je v těchto zemích trestným činem.”

“Ačkoli je Británie kolonizována Třetím světem, tak labouristé i konzervativci očekávají, že tento fakt budou Britové pokorně akceptovat. Mám však pro ně zprávu, sledujte Hawarden a v brzké budoucnosti uvidíte, co se bude dít,” uvedl Walker na závěr.

Reklamy

Jedna odpověď to “Kolonizace Velké Británie zeměmi třetího světa pokračuje”

  1. rozvedcik 456 Says:

    V Kanade muslimove a hindusaci ridi dopravu v turbanech ji 20 let

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: