Feminismus je naše tajná zbraň na zničení gojímů

Bratři a sestry,

s potěšením vám oznamuji, že na naše stránky začala psát články naše sestra Sára Adlerová, oddaná sionistka a feministka. Možná ji mnozí z vás znáte pod jejím pravým jménem (Sára Adlerová je pseudonym), Sára totiž patří mezi nejznámnější české feministky. Protože řada našich bratrů a sester nezná skutečnou podstatu feminismu, požádal jsem Sáru, jestli by o tom nemohla něco napsat a zde je její článek:

Jehuda

Asi před padesáti lety se v USA a později i v dalších zemích objevilo feministické hnutí. V jeho čele jsme stály od počátku my, židovské ženy. Občas jsme mezi sebe do vedení feministických organizací vpustily nějakou hloupou shiksu, to však byly výjimky. Všechny hlavní představitelky feministického hnutí jsou a vždy byly židovky. Málokterá žena dokázala pochopit naše skutečné cíle a nám se pomocí intenzivní propagandy v médiích a výchovy ve školách a za vydatné pomoci našich bratrů v politice podařilo otrávit mysl velké části evropských a amerických žen. Čtete dobře, otrávit mysl, neboť naším cílem nebylo ženám pomoci, ale naopak naším cílem bylo rozvrátit a zničit gojímskou společnost. Některé ženy s feminismem souhlasí, jiné nikoliv, ale málokdo ví, proč feministické hnutí vzniklo a o co usiluje. Protože dnes jsme téměř u konce svých cílů a už nic nemůže naše plány ohrozit, mohu vám to prozradit. Podle názoru nejvyšších představitelů sionistického hnutí je feminismus jednou z hlavních tajných zbraní za zničení gojímů a ovládnutí světa židovstvem. Proč je feminismus tak důležitý?

Právě feminismus hrál zcela zásadní roli v rozvrácení tradiční rodiny. Feministkám nikdy nešlo o svobodu a rovnoprávnost žen, evropské a americké ženy byly svobodné a rovnoprávné i předtím. Feminismus naučil ženy pohrdat tradičními rodinnými vazbami, ale i řádným manželstvím jako takovým. Feminismus naučil ženy odmítat svoji Bohem předurčenou roli manželky a matky jako něco údajně „ponižujícího“ a „nedůstojného“.

Feminismus naučil ženy dávat kariéře přednost před rodinou a tím přispěl k podstatnému snížení porodnosti. Snížení porodnosti pak bylo důvodem, či spíše záminkou pro vpuštění desetimilionů imigrantů do evropských zemí a USA a tito emigranti dále přispěli k rozvrácení tradiční bělošské společnosti. Feminismus svou propagací lesbické lásky zcela rozvrátil morálku žen. Díky feminismu máme rozpadlá manželství, díky feminismu se velká část dětí rodí nemanželských, díky feminismu máme obrovské množství lesbiček, díky feminismu máme ženy, kterým je přes třicet let a jsou stále svobodné, díky feminismu je řada žen bezdětných, díky feminismu děti často vyrůstají jen s jedním z rodičů, díky feminismu se z mnoha žen staly alkoholičky a dokonce feťačky a feminismus má i řadu dalších zásluh na rozvrácení evropské a americké společnosti jako takové. Právě feminismus se stal tajnou zbraní sionistů v boji za zničení gojímů a nastolení židovské světovlády a bez feminismu by se nebylo možné nastolit nový světový řád. Každý Žid a Židovka i každý svobodný zednář i každý jiný přítel Izraele má svatou povinnost feminismus všestranně podporovat, neboť jen za pomoci feministek se nám podaří pokořit evropské národy a nastolit nad celou Evropou vládu Sionu!

Adonai!

Sára

Reklamy

2 komentáře to “Feminismus je naše tajná zbraň na zničení gojímů”

  1. zachaj Says:

    Nikdy nie je neskoro,ani pre teba chlapče.
    Umrieš aj ty,ale čo potom,na nepretržité mučenie nie je nik pripravený,musí to byť hrôza,takú hrôzu ešte nik na zemi nezažil pretože tu ešte nik netrpel stále,nepretržite a večne bez možnosti konca.
    Brrr

  2. :-DDD Says:

    no tak tolik hovadin jsem na jedne hromadce jeste necetl :-DDDD

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: