Bratr Lieberman má pod jarmulkou

Převzato z:  http://eretz.cz/content/view/8127/41/

Bratři, nestačím se divit, jak je náš bratr Avigdor lLiebermann  chytrý. Nedávno totiož prohlásil: „Podporuji Palestinský stát, nejsme rasisté“ Nakonec, přečtěte si článek o něm sami:         

 

 Autor: Maayana Miskin   

Předseda strany Jisrael Bejtejnu (Izrael náš domov) Avigdor Lieberman objasnil své názory na občanství, rasismus a vytvoření palestinského arabského státu v Judeji a Samaří (tzv. Západní břeh Jordánu). V článku po New York Jewish Week Lieberman obhajuje své výzvy k „zodpovědnému občanství“ a říká: „Jsem také zastáncem vytvoření životaschopného Palestinského státu.“

Lieberman se bránil proti obviněním z rasismu. Řada zemí vyžaduje „odpovědné občanství“ od přistěhovalců, uvedl, přičemž „odpovědné občanství“ definoval jako závazek nepodkopávat stát nebo nevyzývat k násilí proti němu.

„Někteří novináři zdůrazňují, že prosazuji podmínky občanství, které jiné země aplikují pouze na naturalizované občany a ne na ty, kteří se v zemi narodili. Těmto kritiků odpovídám, že toto rozlišování je irelevantní… Vztah k právům a povinnostem občanství musí dopadat na všechny, bez rozdílu místa narození,“ zdůraznil.

Zatímco někteří označují Jisrael Bejtejnu za „rasistickou“ nebo „fašistickou“ je to ve skutečnosti nejrůznorodější strana v Knesetu, uvedl Lieberman. Mezi prvními deseti kandidáty do Knesetu byly čtyři ženy, tři lidé tělesně handicapované a vůdce drúzské komunity Hamas Amar, připomněl Lieberman. Navíc na kandidátce Jisrael Bejtejnu byla i Anastassia Michaeli, první konvertitka k židovství, která se stala poslankyní.

„Nežádáme Araby, aby sdíleli sionistický sen,“ řekl Lieberman. „Žádáme je, aby akceptovali, že Izrael je židovský stát, jediný na světě.“ Menšiny jsou vítány, aby v Izraeli žily, pokud akceptují jeho existenci, dodal.

Lieberman svůj článek zakončil přikývnutím americko-izraelským vztahům a prezidentu Baracku Obamovi. „Jako součást příští (izraelské) vlády, se těším na spolupráci s prezidentem Obamou,“ napsal.

 

Milí bratři, mnoho z vás tento článek asi překvapil a šokoval. Bratr Lieberman podporuje vytvoření palestinského státu? Uklidním vás, že to náš milý bratr nemyslel vážně. Lieberman je pochopitelně stoupencem vytvoření Velkého Izraele od Nilu po Eufrat a  vyhnání všech Arabů, žijících na tomto území. Proč ted říká takové věci? To je jen jeho taktika, která má dva důvody. Prvím důvodem je uklidnit Palestince, aby nevěděli co je čeká. Druhým důvodem je uklidnit veřejné mínění v Evropě i ve zbytku světa, neboť většina lidí po celém světě je i přes naš intenzivní propagandu bohužel nakloněna Palestincům a přejí si vytvoření nezávislého palestinského států. Lieerman tedy uklidnil svými výroky hloupé gojímy a my můžeme tvrdit, že Izrael je demokratický stát a že Izraelci touží po míru. No uznejte sami jak je bratr Lieberman geniální. Jeho moudrost je tak velká že žádný hloupý  gojím nedovede jeho skutečné záměry pochopit

Jehuda

Reklamy

4 komentáře to “Bratr Lieberman má pod jarmulkou”

 1. Satan Says:

  „Navíc na kandidátce Jisrael Bejtejnu byla i Anastassia Michaeli, první konvertitka k židovství, …“

  Ha-ha-ha-ha!!! Tak pry PRVNI konvertitka k zidovstvi, tato svymi geny typicky nordicka shiksa! Kdyby nebylo konvertitu na MOJI doktrynu, tak dnes zadni zide ani nejsou, a Muj Plan se plnit nebude.
  Ha-ha-ha-ha, jak nekdo muze byt tak hloupy, a hlasit se k memu klanu, a neco tak stupidniho napsat? Apropo, kdo byl podle Vas prvni zid? A Ja ???

 2. 666info Says:

  For Satan
  Já osobně žádného konvertitu k naší víře neznám a myslím že jich mnoho nebude. Ty znáš nějakého? PROČ BY GOJÍMOVÉ MĚLI KONVERTOVAT NA JUDAISMUS? Když se k nám nějaký gojím nebo shiksa chce připojit a být zasvěcen do naših plánů a podílet se na naší vládě, pak přece úplně stačí, aby se stal satanistou, scientologem, jehovistou, adventistou sedmého dne nebo svobodným zednářem, ale není nutné se nechat obezávat
  Jehuda

 3. Satan Says:

  Vsichni vy jste konvertite na moji viru. Jak jinak by jste se dostali do meho Beth, do me Satanovy Synagogy ??
  Kdysi hromadne Babylonane, Assyrani, pak Idumejci, a naposledy Chazari. Po vsech dobach ale i jako jedinci Michaeli, Miloslav-Benjamin Kuras, a miliony jinych. Vy vsi jste moje deti. Staci smik-smik, a pak uz jen nenavidet toho syna tesare s kterym jsem skoncoval pred 2000 lety a povesil na ram, a nicit puvodni rozdeleni sveta. Tj. predevsim tou metodou, ktera se mi zamlouva nejvice: Rasove michani tech, ktere nenavidim nejvice. Tj. vyssi formou spiritu obdarena rasa Aw-dam, ktera byla stvorena v 7-me Slunecni Periode (Viz nami uloupena Tora, Genesis 2. kapitola, odstavec 7). A prave ty musim znicit, abych se mohl navratit zpet na Zem k plne kontrole. Ptas se jak? Jednoduse: exterminaci, a pak jeste lepe smichanim s nizsimi rasami Ish z 6-te Slunecni Periody (neobdarene vyssim dusevnem tak jako Aw-dam), o kterych je zminka v v Genesis 1. kapitola, odstavec 26-28.

 4. izakstein 69 Says:

  Jiz premoudry nas vudce אריאל שרון nyni na ledu ,rikal ze neco jineho mysli neco jineho rika a neco jineho cini . Neni to genialita hodna nadnarodniho uznani? Je a je, tento moudry vudce to praktikoval vzdy a vsude . Slava mu a v budoucnu cest jeho pamatce a odpocinuti budiz mu lehke Shalom. (Pro neznalce naseho jazyka Ariel Sharon)

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s


%d bloggers like this: