Ne každý český vlastenec je náš nepřítel

Bratři a sestry

Při svém pravidelném monitorování antisemitů jsem nrazil na stránky velmi nebezpečného neonacisty, vystupující pod přezdívkou Král Šumavy. Na jeho blogu www.kralsumavy.wordpress.com se nachází články o taktice revolučního boje, články propagující nenávistproti našim romským bratrům a sestrám, citáty z nacisticko antisemitské liteatury například z knihy hraběte gobineaua oO nerovnosti lidských ras a dalí závadné texty.  Král Šumavy sám o sobě píše, že je zlý diverzant a záškodník, útočící pomocí internetového zápisníku proti státní propagandě, liberalistické cenzuře, prohnilému parlamentářství a základům multikulturní společnosti.

Jeho zápisník naplňuje skutkovou podstatu trestného činu propagace hnutí směřujícího k zmrtvýchvstání národní velikosti, zapomenutého hrdinství, vznešené kultury a zdravé společnosti. Jeho zápisník trvale ohrožuje budování demokracie, rovnosti a tolerance. Multikulturní občanskou společnost si rozvracet nedáme!

Mluvčí občanského sdružení Parazit v tísni, pan Šimon Löwy, uvádí, že nejčastějšími oběťmi jeho podlých útoků jsou Židé ovládající česká masmédia a západní filmový průmysl, mezinárodní kapitalisté z Německa, Izraele a dálného východu, ovládající 4/5 českého národního průmyslu. V neposlední řadě také útočí na parazitující cikánská etnika a negativně se staví k legalizaci narkotik a adopci dětí buzera homosexuály, což je krajně netolerantní a rasistické.

Municí Krále Šumavy jsou přísně zakázané poznatky politologie, antropologie, eugeniky a historie, jeho zbraní je protistátní obrozenecká, vlastenecká a národovecká – tedy NACIONALISTICKÁ – literatura (de Gobineau, Alois Jirásek, Viktor Dyk a další), z níž často ve svých štvavých článcích cituje.

Jeho ideálem není dekadentní humanismus, moderna a anarchie , nýbrž síla, šlechetnost a jednota. Podporuje především obranyschopnost výjimečné a krásné indoevropské (tedy indoarijské) kultury, civilizace a národnosti, která je nositelkou této kultury a civilizace, a s jejímž etnickým úpadkem i tato civilizace zanikne.

Na jeho blogu jsem narazil na velice zajímavý článek, ve kterém popisuje činnost různých vlasteneckých organizací a píše že tyto organizace pomáhají nám Židům. Inu, přečtěte si to sam:

Židé a vlastenci – společně proti národu

 Vlastenci! Ano, zajisté jste se s nimi již setkali. Jsou prý hrdí na to, že jsou Češi, chrání duchovní dědictví našeho národa, chlubí se sokolskou legitimací a ve skříni mají uloženou českou vlajku. V osobním rozhovoru k tomu druhým dechem dodávají, že volí Stranu zelených, míšení s negry je prý prospěšné, neboť to prý zkvalitňuje náš genofond a všichni lidé na světě by si měli být rovni…

Vlastenci na sto různých způsobů! Lépe řečeno demokratičtí vlastenci. Největšími českými vlastenci jsou samozřejmě Židé, koncentrovaní v jednotě Sokol. Tento rozplizlý výron hořečnatých muchomůrek stihl za dobu svého dvacetiletého nového působení zlikvidovat veškeré zbytky idealismu a nacionalismu, které snad v kruzích Sokolů přežívaly, a degradovat tak skutečné sokolství, bojovné, nacionalistické hnutí, na potupné fangličkaření nad židovskými pomníky. Tam, kde bývala dříve hrdost, bojovnost, národní vášeň a vojenskost, zívá dnes ustrnulá šablonovitost, humanitářská připosranost, šosáctví, vnitřní rozklad, duchovní hniloba a servilita strašlivých rozměrů. Který ze Sokolů vůbec vlastní zbraň? Který by byl schopný a ochotný skutečně bránit národ? Kde byli tito vlastenci, když v Janově tekla česká krev v boji proti národnostnímu útlaku? Kde byli? Počkejte, já asi vím kde: zrovna vychovávali své cvičence k multi-kulturnímu soužití, demokracii, pacifismu, humanismu a zachovávání duchovního dědictví ! (viz. stanovy ČOS, čl. 2.) Nebo syčeli své jedovaté páry na české radikální mládí u TV H@vna. Stejně jako titíž vlastenci z doby Rakouska-Uherska na tisíce mladých nacionalistů, kteří se rvali s vojskem a policií v roce 1848 na barikádách v ulicích Prahy.

Dalšími velkými českými vlastenci jsou Bojovníci za svobodu, kteří se svorně plácají po ramenou s Židy, jací že jsou to hrdinové a válečníci, prý velcí vlastenci! Tento silně koncentrovaný roztok židovského bolševismu má dokonce tu drzost, že si bere do úst Kornilovce z bitvy u Zborova! Kdo z těchto tlachajících holokaustovníků a pořadatelů výstav židovské propagandy vůbec někdy bojoval za český národ se zbraní v ruce? Kde jsou naši bojovníci za svobodu, když naše vlast opět ztrácí suverenitu, kde jsou bojovníci za svobodu, když je národní majetek rozkrádán neslýchaným způsobem, kde jsou tito bojovníci v době, kdy český národ vymírá? Počkejte, já asi vím kde: zrovna hází špínu na Němce a Slováky… To aby na konci roku opět v hrníčku zacinkal dukát, až budou Bojovníci za svobodu svorně žebrat u vrátek svých židovských chlebodárců o dotace.

Přímo velkolepým vlasteneckým sdružením je Klub českého pohraničí, složený výhradně z židovských a komunistických vlastenců. Dokonce provozují i své regionální weby. Komunisté jsou obecně velkými vlastenci. Stačí si poslechnout projevy komunistických vůdců z padesátých let, kde se slovo vlastenectví vyskytuje snad častěji než proletariát. Kdo nerad kouká na černobílé filmy, ten se může podívat na jejich stránky: 26.10. Odhalení pomníku ochráncům československých státních hranic. Byli přítomni poslanci Parlamentu ČR za KSČM Stanislav Grospič, Zdeněk Maršíček, Josef Šenfeld, poslanec Evropského parlamentu a místopředseda ÚV KSČM Jiří Maštálka, charge d’affaires Kubánské republiky v ČR Bárbara Montalvo, Karl Kathert, plukovník pohraničních vojsk bývalé NDR, Marta Morávková z Českého svazu bojovníků za svobodu… Ach, už zase ti stateční vlastenečtí Bojovníci…ruku v ruce s Židy a komunisty při odhalování lampasáckého pomníku.

Dalším, vlastenectvím oplývajícím svazem, je Svaz politických vězňů, jehož činnost – kromě zachovávání různých duchovních dědictví českého národa a bojování za svobodu – spočívá především v žalování, stěžování a sepisování udání na Dělnickou stranu.  Nejlepší bude, když se podíváme do jeho historie přímo na proklamovaný web.  Po nástupu komunistického režimu v únoru 1948 a po krutých čistkách prováděných komunistickými akčními výbory v jednotlivých svazech se konal ve dnech 8.a 9. května 1948 tak zvaný I. sjezd Svazu bojovníků za svobodu. Na něm došlo ke sloučení již očištěných ústředních výborů Československé obce legionářské, Sdružení osvobozených politických vězňů a Svazu národní revoluce. Během dalších let se změnily názvy některých sdružení, ale také celého svazu, který se přejmenoval na Svaz protifašistických bojovníků.

A jsme doma! Skutečně, název Svaz národní revoluce zde působí jako pěst na oko. A o tom, že právě legionářská obec byla za první republiky pilířem československého fašismu, o tom snad raději pomlčím úplně.

Stokrát raději budu spolupracovat s nacionálními socialisty z NO, kterých si mohu vážit pro jejich bojovnost, nezlomnost, odvahu a věrnost svým idejím – ať už spolu máme jakýkoliv (rozporuplný) vztah, než se dovolávat nějakého stáda zbabělých požidovštělých vlastenců!

Tisíckrát raději si podám ruku s mladým německým nacionálním socialistou, než dopustit, aby tu určovala zdegenerované repliky národních zájmů klika nějakých odporných vlasteneckých tlachalů, senilních udavačů a salónních ustrašenců. Protože je obrovský rozdíl mezi nacionalismem, láskou k národu a jeho vznešené kultuře, a tzv. vlastenectvím, loajalitou k prohnilému státu, opředenému přízraky Masaryka, Beneše, mezinárodního sionismu a světového liberalismu. A já jsem ryzí český nacionál, žádný servilní vlastenec!

Celý článek i s odkazy na stránky uvedených organizací najdete na 

http://kralsumavy.wordpress.com/2009/02/02/zide-a-vlastenci/

 

Co z toho plyne pro nás? To že musíme zmíněbné organizace všemožně podporovat a propagovat a případně do nich i vstupovat, neboť bojují za naši věc

Jehuda

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: