USA se příští rok rozpadnou, tvrdí ruský profesor

Převzato z www.seznam.cz

Šokující názory prezentoval v úterý na přednášce profesor prestižní školy pro diplomaty ruského ministerstva zahraničí Igor Panarin. Podle něj americký prezident Barack Obama letos v USA vyhlásí stanné právo. Příští rok se Spojené státy rozpadnou na šest autonomních oblastí, přičemž Aljaška se vrátí pod ruskou kontrolu. Rusko se pak spolu s Čínou stane páteří nového světového pořádku.

4. 3. 2009 20:13 – MOSKVA

„Je velká pravděpodobnost, že kolaps Spojených států nastane do roku 2010,“ řekl Panarin v úterý desítkám studentů, profesorů a diplomatů na pravidelné přednášce na Diplomatické akademii ruského ministerstva zahraničí. Na tyto přednášky jsou tradičně zváni i zahraniční novináři.

Předpovědi Panarina, který býval mluvčím ruské kosmické agentury a údajně také analytikem někdejší sovětské tajné služby (KGB), zapadají do negativního pohledu na Spojené státy, který se z Kremlu v posledních letech šíří, poznamenala dnes agentura AP. Podle ní je to hlavně zásluhou bývalého prezidenta, nyní premiéra Vladimira Putina. Ten svého času neváhal přirovnat Spojené státy k nacistické třetí říši a obvinil Washington z odpovědnosti za nynější globální finanční krizi, která na ruskou ekonomiku těžce dolehla.

Americká „Sodoma a Gomora“ povede k rozpadu USA

Ve prospěch své předpovědi Panarin argumentoval mimo jiné tím, že Američané zaznamenávají morální úpadek, žijí prý v ohromném stresu, který se projevuje třeba střelbou ve školách, mají velkou část populace ve věznicích a prý také velký počet homosexuálů.

To, k čemu podle Panarina nepochybně dojde, je kolaps amerického snu. Prý by ho ale Americe nepřál. Předvídá ovšem, že ze současných celosvětových ekonomických zmatků vyjdou Rusko s Čínou velmi posílené. Tyto dvě země by prý měly společně usilovně pracovat v mnoha oblastech a vytvořit novou měnu, která by nahradila americký dolar.

Když se novináři po přednášce ptali, co Panarinovým teoriím říká ruské ministerstvo zahraničí, dostalo se jim odpovědi, že mají dotazy předložit písemně.

Rusko přežije

Panarinovi se však během dvaceti minut nepodařilo všechny v sále přesvědčit. Jeden instruktor se obrátil na Panarina, zda by přesněji také nepopsal vývoj v Rusku, které prožívá nejhorší ekonomickou krizi za deset let, přičemž někteří zmiňují i demografický kolaps a dokonce i možnou hrozbu rozpadu.

„Ke kolapsu Ruska nedojde,“ uvedl Panarin podle AP.

Co tomu říkáte bratři, to je srašlivá představa. Doufejme že se to nikdy nevyplní. Rozpad USA- hlavní a téměř jediné základy naší moci. Kdyby se USA rozpadly, nebo kdyby se tam k moci dostali gojímové, tak my bychom si mohli akorát tak jít hodit mašli. Ani útěk do Izraele by nás nezachránil. Jakmile by padly USA nebo jakmile by bílí Američané svrhli naši vládu, na Izrael by se vrhla miliarda muslimů a do týdne by všem našim bratrům ve Svaté zemi podřezali krky.

Reklamy

2 komentáře to “USA se příští rok rozpadnou, tvrdí ruský profesor”

 1. jiřík Says:

  No to by byla strašná tragédie, kdyby se nám SSA rozpadly. Vždyť tím by skončily i všechny války v Asii i naše šance na americký radar v Brdech. Kdo by pak byl garantem vojenské síly našich bratrů v Izraeli? Jistě pak i mnohé státy by se zdráhaly odvádět holokaustové desátky do Izraele. Vždyť to by byl konec naší Bohem vyvolené rasy.
  O jo jo jo joj, další holokaust se blíží.

  Náckové už zvedají hlavy. http://tn.nova.cz/zpravy/regionalni/nackove-zamori-plzen-dva-vikendy-po-sobe-pochodem-a-koncertem.html
  „Náckové zamoří Plzeň dva víkendy po sobě. Pochodem a koncertem“.

  Kam se podějeme, kam se schováme, než se to přežene? Co se stane s naším majetkem, který jsme si velmi těžce milionek po miliónku nahospodařili?

 2. izakstein 69 Says:

  Shuva.net
  je nase odpoved,nedame se nedame
  Tlku radsi zbourame
  Hafu taky nedame radeji ji zbourame .
  Uteceme do more ponorkou pojedeme
  pojedeme daleko na sabes do Argentiny

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: