Stránky 666info nebudou dále aktualizovány

Milí bratři a sestry a milí gojímové a shiksy, kteří jste zavítali na tyto stránky.

Redakce stránek 666info se rozhodla, že stránky nebudou nadále aktualizovány (pokud si to nerozmyslíme) a to ze dvou důvodů. Jednak nemáme čas a především, mnozí gojímové brali tyto stránky moc vážně, což mohlo vést ke vzniku antisemitských nálad v české společnosti. V době kdy v ulicích českých měst pochodují skinheadi protestující proti sionismu a nesoucí protižidovské transparenty, si nemůžeme dovolit Čechy provokovat. Při těchto záběrech: http://autonomnimedia.wordpress.com mi tuhne krev v žilách.  Hospodářská krize může vést k rozšíření antisemitismu, neboť Židé, kteří vládnou v evropských zemích a v USA, mohou být obviňováni z toho, že krizi způsobili. Proto nelze dávat antisemitům záminku tímto způsobem humoru. Ano, čtete dobře, tyto stránky nebyly myšleny vážně, chtěli jsme si udělat s gojímů legraci a zajímalo nás kolik lidí na to skočí. Zpočátku to bylo opravdu hodně lidí i když zanedlouho většina čtenářů pochopila že stránky nejsou míněny vážně. Objevovaly se teorie,  že na 666info píšou nežidé či dokonce antisemité. To není pravda, my všichni jsme ortodoxní Židé, členové pražské židovské obce. Naším cílem bylo dělat si legraci z gojímů, ale protože to někteří lidé brali vážně a odkazy na tyto stránky se začaly objevovat na antisemitských a dokonce neonacistických stránkách, musíme s tím skončit.

  Vážení spoluobčané, přece byste nevěřili že je něco takového možné. My Židé jsme až na výjimky dobří lidé a chceme být vašimi přáteli, tak jako tomu bylo po staletí. Přece byste nevěřili tomu, že podporujeme homosexuály a pedofily a propagujeme rasové míšení. Přece byste nevěřili tomu že chceme vpustit do Evropy desítky milionů barevných cizinců a že plánujeme vyvraždění bílých Evropanů. Vždyť kdo by pak na nás pracoval? Nevěříte snad tomu, že máme raději muslimy než vás, Evropany. Vždyť v Evropě se nám žije mnohem lépe než našim bratřím na Blízkém východě. My jsme lidé jako vy a nic proti vám nemáme, můžeme přece spolu žít v míru. Nakonec je to přece výhodné pro obě  strany. Podívejte se na země, ve kterých nevládneme, například na Irán, Severní Koreu, Zimbabwe, Lybii a další státy. Chtěli byste žít tak jako žijí lidé v těchto zemích. Jejich životní úroveň je nižší než vaše a vlády těchto zemí používají proti svým občanům ještě větší represe než vlády evropských zemí. Buďte rádi, že vám vládneme, vždyť si sami vládnout nedokážete a my to s vámi myslíme dobře.

 Je sice pravda že v naší svaté knize Talmudu jsou výroky hlásající nenávist ke gojímům, ale my se jimi neřídíme, my se řídíme Talmudem asi tolik jako vy Biblí. Dnešní Židé neberou Talmud vážně a mají rádi Gojímy. A přece nebudete věřit tomu že Tomáš Halík a Karel Sidon, dva staří ctihodní kněží spolu souloží při satanské mši. A nebo tomu že by se těchto mší zúčastňovali vrcholní politici. A také snad nevěříte že máme něco společného se satanisty. Ne vše byla jen legrace a nechápeme jak tomu mohli lidé věřit a dokonce jak to mohlo vyvolávat antisemitské nálady. Proto musíme skončit. A ještě jednou vás vyzýváme, nevěřte tomu co se zde píše, ani tomu co o nás píšou antisemité. My jsme dobří lidé a máme vás rádi. 

 

 

 

A na závěr jsme se rozhodli vystoupit z anonymity a ukázat vám jak vypadáme

Orthodox Jews

Já (Jehuda Eisenkraft) druhý zprava čtoucí Tóru, Rabbi Judel první zprava, Izakstein druhý zleva, Kaganovič první zleva otočený zády, Šlomo Afterduft uprostřed mezi mnou a Izaksteinem, za mnou stojí Ariel Liebermann

Reklamy

85 komentářů to “Stránky 666info nebudou dále aktualizovány”

 1. adam Says:

  nie,my „neverime“ tomu ze kde sa zidia usadia je vidno moralny a ekonomicky upadok,ze zidia nenavidia bielych,podporuju homosou atd.Ale ajtak dakujeme.Ty co kvam citili odpor,teraz citia este vecsí.tak vdaka

 2. Syn světla Says:

  Málem jsem vám to zbaštil, ale takový hlupák zase nejsem, mimochodem, ten Charimstein, to jsem si vymyslel, abych zjistil, jestli je Vandas gojím, jsem normální Čech, takže lžeš, všichni tady, tyto stránky byly míněny vážně, ale 666info se zalekl a jeho duše nechce být potrestána na věky, dobře 666info, každý bude souzen a nikdo neunikne soudné hodině. Amen, pravím vám, těm, kdož propadli vábení satana, reptiliáni válčí s lidmi už 2000 a více let, ale lidé vyhrají!

 3. Nový Zákon Says:

  Búúúôhheeee:
  My Židé jsme až na výjimky dobří lidé a chceme být vašimi přáteli, tak jako tomu bylo po staletí.

 4. Nový Zákon Says:

  Nášup:

 5. Barbuchstein Says:

  Schade, uváděli jste k zamyšlení, …. , a už to není. Ať daří se Vám….

  P.S.: …vaše mínění v případě J.š. bylo silné, i přesto že skutečnost je silnější, a nejsilnější je ge.H.B. …..

 6. Kaganovič Says:

  to Syn světla: Je zvláštní, že gojim-spoluobčané nepříjímají ani tezi o ironickém podtextu našeho záměru. Nuž co, komu není rady, tomu není pomoci.

  for Jehuda: Ale musím říct, bratře Jehudo, že ti to na fotce moc sluší, stejně tak váženému Rabbi Judelovi. Ta fotka je ale staršího data, dnes mám bohatší kštici, ale jsem rád, že není záběr na mou tvář – mé nefunkční levé oko (vypadám trochu retardovaně) by kazilo dojem z kouzelného zátiší Vyvolených v ponoru ve svých krásných duší. Škoda, že nás čas momentálně rozprášil na všechny světové strany (fyzicky), ale jsem si jist brzkého shledání. Shalom Efraim

 7. Fortepsai Says:

  Musím kontatovat že žide mají jeden velký problém a to je to co páchají páchali . Lidé vás odsoudí a to už brzy váš osudný rok se blíží a nesete břímě spíš prokletí za ježíše samotného a za spoustu lidí v gaze ve světě co vás denně proklínají . Na takovém místě bych se styděl ale budiž na to čas ještě bude . Z hlediska kabaly tak je zajímavé vědět že vy říkate že je vaše ale to není vůbec žádná pravda . Měj te se a vše těch hrůz co jsem přečetl tak jsem si udělal o vás obrázek . Jste slabí na duši tak i na těle a umíráte , máte s lidi strach cítím ho !

 8. Pavel Nový Says:

  For Kaganovič a tí druzí:
  Koukám,že si tleskáte navzájem,jak působíte zevnějškem.Bravo 🙂 Já vám naleju čistého vína..Myslím,že domorodci na ostrovech papua new guinea vypadají líp..A to ne jenom fyzicky.Vy jste svým myšlením ubožáci..Shrnu to v několika bodech:
  Náboženství,zvyky:jste naprosto mimo mísu.Když si vás představím,jak poskakujete,natřásáte se u zdi,jak někam do děr ve zdi strkáte lístky s přáním a druhý den to popeláři uklidí,tohle nepotřebuje další komentář..
  Morálka:neříkám,že všichni,ale většina z vás jsou duševní mrzáci..Vy jste od útleho věku vychovávání kneúctě člověka,morálce,proti lásce bližnímu,k podvodnému jednání,intrikám,k nesnášenlivosti,k obohacování,…mohl bych pokračovat,ale je to hnus,svinstvo..
  Politika:pěstování myšlenky ve vašich naivních hlavách,že dobijete svět,budete vládnout,bla,bla..Jistě jste si všimli,že se vše otáčí proti vám..Mám stejný pocit výše uvedeného pisatele.Máte hrozný strach,panickou hrůzu z lidí,z budoucna…A já vám říkám,právem,protože se blíží dny,kdy s vámi bude účtováno..A nějaké průpovídky,že „máte jaderné hlavice a donutíte US bordel,aby napadl Rusko..“..pokud dojde k jadernému konfliktu,vy budete první kdo bude zasažen,to si pamatujte..Rusko udělá odvetu,ale vy budete jako první..I blbec ví,že za vším je vaše nemocná mysl,intriky,korupce..
  Úsměvné je i to,že vy,co by „obětě“ II.sv.války,děláte to,co dělal Hitler vám..Ale teď už chápu proč se zaměřil na vás..
  Zamyšlení: kamarádka pracuje s DNA a tvrdí že židé a cikáni mají nějakou společnou větev.Jako jediní jste nějak propojeni..I to chápu.Kdž mi to sdělila,málem jsem se počúral smíchy..To totiž vysvětluje fakt,proč jsou oba vaše národy tak podobné v tom,že parazitujete na společnosti kdekoliv na světě,ať už to je v jakékoliv míře a rozsahu.Rozdíl je snad v tom,že 98 % cikánů má IQ houpajícího koně,vy jste v průměru výš..To je rozdíl,jinak podobnost těchto ras,nebo národů je až zarážející:-) a není to náhoda..
  Tak si dál fanděte,poklepávejte si po ramenou…ty slinty,že máte rádi „své spoluobčany“,apod.,to už vám naštěstí nikdo nežere.Chci vám poděkovat zároveň,že jste otevřeli oči mnoha lidem,že vaše myšlení se dostalo mezi lidi díky vašemu sebevědomí a pocitu neohroženosti:-) Jen tak dál..teď už to nespraví ani tisíc omluvných článků a příspěvků.
  Jak se to zdravíte?Jehudo?A příště víc takových fotek s vylíšprdelem havlem.Chybí ještě křivohubej vondra..degenerace se projevuje u těchto loutek obzvlášť markantně.

 9. 666info Says:

  For Pavel
  Ty nácku ty kurvo česká, jak se opovažuješ nás takhle urážet. To nevíš, kdo vládne v tto zemi? A to nevíš jak zacházíme s těmi, kdo se postaví na odpor proti naší vládě? Erik Sedláček dostal tři roky natvro a ty skončíš stejně

 10. 555info Says:

  666info nás chtěl obalamutit a teď se dokonce trouba sám přiznam, že lže, ptám se: proč někdo eliminoval komentář toho rabína, že tohle je neonacistická tajná stránka? Já tomu nevěřím. Hlupáci naši králové a vévodové, kteří v 18.st. přešli ke svobodnému zednářství, ale tomu se nedalo zabránit. Vaše plány byly prozrazeny, víme, že koncem června mají vybuchnout atomovky v Americe a bude nastoleno stanné právo a North American Union, víme, že se nás snažíte zničit fyzicky i psychicky, ale VY UŽ JSTE PROHRÁLI. a VÍTE KDY? Když náš Otec seslal Syna Božího, Ježíše Krista, kterého jste sice ukřižovali, ale on vstal z mrtvých a VAROVAL VÁS, že přijde, jestli budete pokračovat. Léta ubýhala a když jste pomyslně rozřízli národ, mohli jste vidět červi(židyú, kteří užárali a ničili vše hezké, žid nevlastní žádnou tvořivou sílu, UMÍ JEN NIČIT VŠE SVATÉ A PĚKNÉ, ale všechno MÁ LIMIT, i vaše ničení! Myslím, že je vám jasné, jak skončíte. V ohnivém jezeře na věky, v temnotě mezi démony bez obličeje, tma vás pohltí, všude křik a nářek, pláč a brekot, skřípění zubů taktéž. Yeshu se vrátí, to slíbil, satan vám nic takového neslíbil, z toho vyplývá, že není úniku!

 11. A.H Says:

  Pavel mi hovorí z duse….Pekne si im to nandal :-)))

 12. lajo Says:

  For666info-Ty kurvo ceska????To mi pripomína niekoho z Janova…Ze by to bol ten cigan tlsty co nadaval do kuriev ceskych ten drobnej slecne?Aaano,jeho mi to pripúomina.Takze Pavel ma nakoniec pravdu,predsa mate s ciganmi vela spolocneho.

 13. Máca Says:

  Židé mají rádi pouze tři věci: peníze,moc a sami sebe.Myslím si,že taková sranda to zase nebyla,vše co tu bylo psáno,bylo myšleno vážně,jen jste dostali strach.Hodně lidí nemá židy rádo a velká spousta nevěří ani ve váš „svatý“ holokaust. Stále se měnící počet obětí napsaný na desce v Osvětimi.
  Nejprve tam stálo, že jich byly 4 miliony. Pak byl tento nápis v tichosti nahrazen jiným,proklamujícím 2,6 milionu. Dnes tento nápis tvrdí, že v Osvětimi zemřelo jen 1,5 milionu Židů a ještě se vedou vážné diskuse o snížení tohoto čísla na 700 000. Přesto se nikdy žádné snížení počtu nepromítlo do tvrzení o celkovém počtu 6 milionů.“Lžete už tisíce let a je nám z toho už špatně.Sami v současné době pácháte genocidu v Palestyně a jste na to hrdí. A pokud vám někdo řekne svůj názor,jste sprostý,agresivní..takový jste vy Židé. Toho pavla Nového můžete urážet jak chcete,ale napsal to dobře.

 14. 666info Says:

  For Lajo
  To je pravda, milujeme Romy, Romové jsou naši bratři a nedovolíme aby jim někdo ubližoval

 15. 666info Says:

  Milí gojímové
  tyhle stránky byly opravdu jen legrace, stejně jako je legrace vše, co říkají naši bratři a sestry v televizi Nova a co píši naši bratři a sestry v Mladé frontě Dnes, v Lidových novinách, na idnes.cz, eretz.cz, eurabia.cz a na dalších židovských stránkách

 16. izakstein 69 Says:

  Neni nic legrace bratre Jehudo ,dnes jsem vysel z bunkru na vzduch precetl si zpravy v Eretzu a zde a zjistil ze nekteri si zacinaji doopravdy myslet ze to je legrace . A co Shuva to nic ??!! Proc jsi tedy zverejnil nasi foto v mladistvem veku po studiich Talmudu to aby nas nasi nepratele mohli kamenovat !? Ne nesouhlasim .Dokonce Schmelej byl pohorsen a doufam ze vse uvedes na spravnou miru .Shalom Izo

 17. Nasrallah Says:

  vy podvrataci ta vase sionisticka ideologie se zaklada na nesmyslne domence a to takove ze zide na celem svete tvori jeden narod…chcete nas totiz presvedcit ze zidovstvi je narodnost jako jsou jine narodnosti na svete 🙂 )… vsichni vime ze napr. cech slovak madar nebo rus se muze stat treba krestanem muslimem nebo budhistou ale v pripade ZIDA to tak neni ZID sve ZIDOVSTVI ztrati jakmile konvertuje na jinou viru… ZID nemuze byt krestanem muslimem budhistou nebo necim jinym nez ZIDEM protoze ZIDOVSTVI je vira a nabozenstvi nikoliv narodnost..:)) chapete to?? vy nejste ani narod.. HANBA VAM…… a ohledne vojenske stranky jo to byly casy kdysy…myslim ze hizbalah vam to jasne vysvetlil v roce 06… a az to koupi Tel Aviv tak padnete na prdel jak ten pomyslny domecek z karet… proste byly ste a budete pronasledovani a nenavideni do uplneho zaniku jak to rika Ahmadinejād

 18. izakstein 69 Says:

  Princip nas chytrych zidu je tento, hlupacku : Neco myslet ,neco jineho rikat a neco zcela jineho delat. Proto nam to tak dobre jde jak jiste vidis Nasralo. Tve jmeno jiz samo o sobe neco naznacuje .

 19. Posol Says:

  A zabudli ste co vam prorok odkazal?

  „Načo že mi to množstvo vašich obetí? Nasýtil som sa zápalných obetí bara­nov i tuku vykŕmeného dobytka, a krvi juncov, oviec a kôz, nie som žiadostivý… Nedonášajte viacej obilných darov klamných, kadivo mi je ohavnosťou, čo do novomesiaca, soboty a zvolávania zhromaždenia, nemôžem zniesť ne­právosti ani sviatočného davu bezbožného. Vaše novomesiace a vaše výroči­té slávnosti nenávidí moja duša, stali sa mi bremenom, ustal som od nesenia. Preto, keď rozprestierate svoje ruky, zakrývam svoje oči pred vami, ba i keď množíte modlitbu, nečujem, vaše ruky sú plné krvi. Umyte sa, očistite sa, od­stráňte zlobu svojich skutkov spred mojich očí, prestaňte zle robiť! Učte sa dobre činiť, hľadajte súd, dopomáhajte utláčanému k právu, súďte právo siroty, zastaňte sa práva vdovy“. (Iz. 1, 11-17).

 20. 666info Says:

  Bratře Izáku, všiml jsem si tvého příspěvku až teď tak ti odpovídám. Ta fotka, je jak sám víš stará téměř dvacet let a za tu dobu jsme se dosti změnili. Ty myslíš že by nás podle ní mohli gojímové poznat?

 21. izakstein 69 Says:

  Zmenili, ovsem v teto tezke dobe kdy jak se rika „dokradeno jest“ clovek nikdy nevi . Jeste ze to v cesku tak dobre slape doufam ze montovny a vyrobny zarovek opet pomohou vynest k vyssim a nejvyssim cilum nase obcany kteri si pochvaluji bratra Havelsteina chrochtavce . Nevim zda jsi slysel ze u nej v loznici je slyset dychaci pristroj a vybrator?? J ajsem za vodou ,nas mnogo ale co ty ?Do bunkru jsi nedorazil a asi se snazis sKarlom Sidonom konvertakem vse zachranit . Adonaj ,hlavne aby te nedefenostrovali jako na tom staromaku tenkrate. Shalom a vydrz nase Vira je vecnaja . Shalom
  PS co sestra Tydlidatova jak se ji dari ??? a co ministr pro romy bratry ??

 22. Pavel Nový Says:

  Tak jsem tady jehudo:-)..prosím tě, ty prďolo uslintanej a za co pak mě chceš žalovat? :-))) Je vidět, že krom toho, že vypadáš na fotce jak Papuánec, nemáš to v hlavě v pořádku..A co když bude někdo žalovat tebe,slinto? Nejseš podělanej? A jak vidíš, padla vláda a spoustu věcí se změní, alespoň tam nebudou břídilové a diletanti kalibru vondra, kocáb 🙂 bursík, topolánšvili, langr, parkanová-prý vaše souložnice:-))) alespoň tak jste ji označili vy holoubci..tak za co mě chcete žalovat? 🙂 Já myslím, že pomalu se dostaví vyztřízlivění a tady ten váš slavnej web budete nuceni zrušit a stáhnout ocas..Milí obřezaní náckové s copánky, zmiňujete se ještě o slintovi havlovi..máte pravdu, za chvíli bude prdět do hlíny a nic dobré po něm tady nezůstane. Tím humanitárním bombardováním se navždy zapsal do „dějin“ jako naprostý diletant, blbec, narcis a především lokaj, posluhovač, sluha cizích zájmů..tak si zatleskejte opět, jen tak dál :-)))

 23. izakstein 69 Says:

  Bratre Jehudo Tva zasluzna prace pro VEC se rovna Petrinske rozhledne dle ohlasu ktere zde jsem se zajmem studoval . Po diskusi s bratry Klebesteinem Klobrsteinem Steinem Beckem a Pickem jsme dospeli k nazoru ze bys i kdyz jak vim ,jsi zaneprazdnen mel obnovit svou cinnost a pomahat otevirat oci zatemnelym mozkum.Kaufman potomek popraveneho mafiana v roce 1942 dokonce plakal nad Tvym rozhodnutim jit do soukromi a studovat pouze Toru a Kabalu . Neni to bratre omyl? Zamysli se drahy bratre a vyslys volani z pouste tva prace byla velmi produktivni. Opet hezky sabes Shalom Izo.

 24. xxx Says:

  „Vidím kolem sebe raději národy mohamedánské nebo pohanské víry, než Židy. Jsou to podvodníci a šejdíři. Vykořením toto zlo. Nebude pro ně v Rusku ani střechy, ani obchodu, byť se sebe více namáhali a kde koho podpláceli.“
  ( Petr Veliký )

  Cum nimis absurdum.
  Zákony a nařízení určené pro židy žijící v církevním státě
  Pavel biskup, služebník služebníků Božích, na budoucí památku věci.

  Poněvadž velice nevhodně a nepřiměřeně se stává, že židé, jež jejich vlastní vina podrobuje věčné poddanosti, pod rouškou toho, že křesťanská zbožnost je přijímá a podporuje jejich soužití s křesťany, jsou natolik nevděční a odplácejí nevraživostí, a snaží se nad nimi si koupit převahu a nadvládu; a jak jsme se nedávno dozvěděli, mezi židy v našem Městě i v leckterých městech, územích a obcích svaté římské Církve propukla zpupnost, takže nejen smíšeně s křesťany a blízko jejich kostelů žijí nemajíce žádné vnější odlišné znamení, ba dokonce ve vznešenějších městech, územích a obcích, v nichž žijí, vlastní domy a používají čtvrti a ulice, nejlepší stavení skupují, křesťanské kojné a služebné a služebníky najímají a různé jiné věci k hanbě a pohrdání křesťanského jména troufale provádějí a myslí si přitom, že římská církev je bude trpět vzhledem ke křesťanské víře, jsouce přitahováni vlídností a dobrotivostí Apoštolského Stolce jim prokazované, aby konečně rozpoznali své bludy a dostalo se jim světla pravé katolické víry, přesto setrvávají ve svých bludech a neuznávají, že křesťané jsou skrze našeho Pána a Boha Ježíše Krista učiněni syny svobody, a proto nemohou mít stejný podíl se syny poroby; proto nařizujeme.
  (Stručný obsah jednotlivých paragrafů)

  * 1. nařizuje se oddělené bydlení židů ve zvláštních čtvrtích s jediným vstupem
  * 2. v jednom místě může být jen jedna synagóga na odlehlejším pozemku, nestavět novou, nadbytečné synagógy zbořit, lepší pozemky odprodat křesťanům
  * 3. pro židovské muže se stanovuje povinnost nosit na veřejnosti zvláštní špičatý klobouk a pro židovské ženy použít jiné vhodné znamení a pláště modrošedé barvy, aby mohli být odlišeni a ihned rozpoznáni
  * 4. zakazuje se najímat si křesťanské kojné a křesťanské služebnictvo obojího pohlaví
  * 5. zakazuje se veřejně pracovat nebo přikazovat práci o nedělích a zasvěcených svátcích
  * 6. přikazuje se nijak neobtěžovat křesťany a neuzavírat s nimi podvodné a předstírané smlouvy
  * 7. nezúčastňovat se společně s křesťany zábav a hostin
  * 8. nevést dvojí účetní knihy, a to ani v latině ani v italštině, jimiž by byli poškozováni křesťané
  * 9. zákaz obchodu s obilím a potravinami i jiným životně důležitým zbožím
  * 10. zákaz léčit křesťany židovskými lékaři
  * 11. zákaz ujímat se křesťanských chudých židovskými dobrodinci
  * 12. zákaz lichvy
  * 13. povinnost zachovávat městská nařízení
  * 14. povinnost městských rad dohlížet nad zachováváním práva u židů
  * 15. povinnost zachovávat všechna předcházející nařízení, která byla vydána ve věci židů

  Vydáno 14. července 1555 na věky věkův…

 25. izakstein 69 Says:

  Myslim ze bratr Langerstein vam to vy antisemiti ukaze tvrdou rukou tak jako rozprasil dalsi pitku neonacistu fasistu a antisemitu. I kdyz nic nervali je jasne ze jsou to oni a bratr vi co cini . Chvala mu a v pripade ze vyhraje s. Paroubek a novy dohlizitel bude Bublenstein mozna ze bude pro vas chatro gojimska jeste hure . Shalom Israel na veky.Nakonec prinutime i Pruzinseho k poslusnosti aby stale nerozvracel nas davny sen EU EU EU.

 26. Pavel Nový Says:

  For izakštajn:
  Váš bratr langr dokáže leda tak h-o-v-n-o..pokud sis všiml, padla vláda a bublan dokáže ještě větší h-o-v-n-o.. Na rozdíl od vás, my Češi, Slované nejsme náckové, vy si můžete říkat, co chcete, je vám to stejně k ničemu.. Můžete lhát, namlouvat si, kdo jste, co jste..když vás porovnám s „někým“, jste přesně na chlup, jací byli Hitlerovci-vaši kámoši. Stejná ideoplogie, stejná nenávist, stejné myšlenky, rozdíl je jenom v tom, že jste „obřezaní bratři“ – alespoň tak jste se vy sami pojmenovali a že jste daleko zákeřnější, nosíte v sobě, dle toho co čtu, daleko více nenávisti.. Jak jsem pravil, vy, židi, jste duševní chudáci, mrzáci, ubožáci, máte radost z těch nejhnusnějších věcí a nijak jinak se nesnažíte ani přemýšlet.. Z vašich myšlenek, vět, je cítit nenávist, touhu někoho ovládat, nic jiného jsem tady nečetl, než výhružky, pomluvy, lhaní.. nejste schopni jinak přemýšlet než intrikami,což neustále dokazujete..Jste tak vychováváni od jakživa..Pokud je vašim krédem moc, peníze, tak jste si sami navzájem nebezpeční a společensky výše postavený žid, musí být izáku pro tebe bohem. Jakmile se takový na tebe jenom podívá, jseš ten poslední patolízal na zemi, ne? Možná bys mu propůjčil i manželku a propůjčil mu svoji postel, za trochu přízně, protože pro tebe a všechny je prioritou moc, peníze, ne?
  Vám jsou vštěpovány od mala jenom negativní pravidla, vlastnosti.. při takovéto výchově jste nemohli mít ani hezký dětství.. Když se narodí dítě a začne vnímat svět, drtivá většina dětí má čistou mysl a říká pravdu(měls někdy dítě izáku?..), ale vy v základu měníte ososbnost, formujete z něj člověka s nenávistí. Přesně tak to dělal i váš kámoš hitler, od kterého jste se naučili všechno zlé..Jaká ironie 🙂
  A izáku, kdybys mne chtěl příště vyhrožovat, tak mi alespoň napiš, z čeho bys mě chtěl obvinit, jo? 🙂
  Je to smutný a vy sami jste sobě záhubou..To je vše izáku a příště trochu přemýšlej, neplácej blbosti, kyby se blbost vznášela, lítali by jste..ty perly, co pouštíte bez přemýšlení do éteru…No comment..

 27. 666info Says:

  For Pavel Nový
  Ty gojímský pse, ty si myslíš že nám vadí že padla vláda? Vždyť soudruh Paroubek je náš stejně oddaný služebník jako Topolánek. Všehny tyhle politické spory je jen divadlo pro vás, hloupé gojímy.
  Ptal jsi se z čeho tě chceme obvinit? Tak třeba z hanobení národa rasy a přesvědčení, to je trestný čin (číslo paragrafu si nepamatuji) ale můžeš za to dostat a tři roky vězení
  Jinak máš pravdu co o nás píšeš „Pokud je vašim krédem moc, peníze, tak jste si sami navzájem nebezpeční a společensky výše postavený žid, musí být izáku pro tebe bohem. Jakmile se takový na tebe jenom podívá, jseš ten poslední patolízal na zemi, ne? Možná bys mu propůjčil i manželku a propůjčil mu svoji postel, za trochu přízně, protože pro tebe a všechny je prioritou moc, peníze, ne?“ Bratr Izakstein půjčil svoji manželku jeho Excelenci izraelskému prezidentu Šimonu Peresovi, když byl na návštěvě v Praze

 28. Pantokratorův stín Says:

  Nevím, jestli vy židé víte, že r. 2012-2013 se k nám přiblíží kosmické těleso Eris/Marduk/Nibiru a způsobí potopu světa přesně tak, jak to popisuje Syn Boží ve zjevení, Eris způsobí přepolování a mega tsunami a zemětřesení. V poslední dny se zjeví a vrátí se zpět (jak slíbil) Ježíš Kristus. Přijme jen věrné katolíky a čisté duše a takové jako vy zavrhne a skončíte v ohnivém jezeře, tam bude skřípění zubů. Amen.

 29. Pavel Nový Says:

  For jehuda 🙂 Hele jehudo :-))) To si vážně myslíš, že jsem tak naivní jako ty? Je mi jasné, že pro tebe a většinu obřezaných je zvrácenost morálky samozřejmost. A půjčování manželky? :-))) To můžeš jenom ty a ta tvoje partička a druhá partička tebou obdivovaná 🙂 ..já vím, že mám pravdu..Máš nemocnou mysl, navštiv psychologa, ale stejně o tobě pochybuji..
  Co se týká politiky, v životě jsem nevolil Paroubka a topolánšviliho už vůbec ne..Na co máš ty, je akorát to, z dálky vyhrožovat, ohánět se prázdnymi slovy, slintat…mektat blbosti, poklonkovat, dělat poskoka, lokaje, uznávat loutky a uchylovat se k zvrácenosti..Nemůžeš vědět, co je láska k bližnýmu, opravdová láska mezi mužem a ženou, nevíš, co je opravdové přátelství, čistý vztah..možná si nepoznal ani lásku své matky a vyrůstals jako chudák, bez rodiny, přátel (opravdových..)..
  Jak jsem říkal, lituji tě, jahodo, nebo jehudo..
  A ohánět se paragrafy? 🙂
  Když čtu tvoje příspěvky, tak se akorát bavím, jseš hloupý, ale budu tomu říkat spíš „naivita“..Mimochodem, pokud by někdy došlo ke konfrontaci mezi mnou a tebou, budeš velice překvapen. A sednout si půjdeš ty, právě za hanobení rasy a národa. Uvědomuješ si to vůbec? Ani tvůj šimon peres, který ti jaks říkal, vošukal manželku a ještě jsi mu poděkova ti nepomůže:-)
  Tak přemýšlej, co příště napíšeš, jahodo:-) Ani si nezasloužíš, abych tě oslovoval velkým písmenem, protože se bavím tvými žvásty, ale i bohužel tebou pohrdám..

 30. Pavel Nový Says:

  For jahoda: Zapomněl jsem se tě zeptat, jak se cítíš ty a takovej izák a jemu podobní, co s velkou pompou rádi a ponížene s úklonem vzad rádi propůjčí svou manželku společensky výše postavenému „partajníkovi“ :-)))
  Jaký je to pocit? Jseš hrdý, máš pocit, žes udělal krůček v řebříčku důležitosti a že máš naději postoupit někam „vejš“? 🙂 Co na to tvoje manželka? 🙂
  Jseš si vůbec jistej, že tvoje děti jsou opravdu tvoje a že nevychováváš dítě svého „výše postaveného partajníka“? Jseš šťastnej hochu? Co mi k tomu ještě řekneš? Nebo ti došla slova? Začals přemýšlet? Máš hrdost??? …nebo se budeš do smrti smrťoucí řídit vašim heslem „do smrti sloužit, dělat poskoka, do smrti parazitovat a škodit, půjčovat manželku, a věšet na zdi darebáky, poskoky, úchyly..? Ja si myslím jahodo, že nemáš na to, abys na tohle odpověděl..Budeš mlčet a dělat mrtvého brouka, protože od začátku to máš prohrané, i na duši..Člověk tvého ražení, ani nemá co by řekl, svůj postoj nemůžeš obhájit..
  jahodo, potřebuješ pomoc, léčbu..a těmi paragrafy už se neoháněj, jseš trapnej a zesměšnuješ se tím..

 31. izakstein 69 Says:

  Prasule to je to hlavni, to je to hlavni, copak jste to jeste nepochopili hlupackove? Zeptejte se bratra Havelsteina jak se mu libilo v New Yorku kdyz byl predstaven (Arturem Millerem ) v zednarske lozi N.Y.) 10 let pred nasi SAMETOVOU Revoluci jako budouci president CSSR A vidite hosi byl instalovan a skoro tak dlouho jako Gustik delal co se mu jen naznacilo Dokonce i bez prikazu prisel jako lokaj s kratkymi kalhotami ,a vite proc??. A zapujcovani zenskeho pohlavi je preci normalni specielne bossum . Pomalu je dokonano jeste nekolik financich lekci a budete zpivat jako my tenkratt v Terezine blahe pameti.

 32. Pavel Nový Says:

  izáku, izáku, jseš nepoučitelnej tatar:-) Nejdřív nazveš slintu, patolízala havla bratrem a pak lokajem:-) Ano, to jste přesně vy..Pro mě je havel lidský odpad, odplivl bych si před ním, ale pokud je lokajem pro tebe, tak se ptám, kam se řadíš ty? 🙂 Věřím tomu, že bys mu i ruce líbal, jen aby tě poklepal po ramenou:-) Není to pokrytectví těžkého kalibru? Nemůžeš si vážit ani sám sebe a pokud jsou prašule pro tebe Nr.1, tak to tě lituji, pro tebe je modlou „zlatý tele“, jak se praví v bibli..Co se týká zapůjčování „ženského pohlaví“, tvýho kamaráda jahody jsem se ptal, pokud máte děti, jestli jseš si jist, jaké sémě ti běhá po baráku? 🙂
  Dále, jseš naivní, pokud si myslíš, že tady „bude někdo zpívat“:-)
  Možná tací budou zpívat, jako křivohubej vondra, senilní a spící slinta švarc.., „humánní“ odpad a kreatura havel v krátkých kalhotách..Tací a jim podobní, ano:-)
  Ale jinak jseš vedle, navíc naivní, to hraničí až s hloupostí, jseš k tomu amorální, zvrácený, jako tvý partajníci:-)
  Nezapomeň se zmínit, kam se řadíš ty v té vaši stoce, hlupáčku. To oslovení rád používáš, že ano? A jestli jseš si jist svými potomky:-) ?

 33. 666info Says:

  For Pavel Nový
  Ty hloupý gojíme, ty stále zapomínáš kdo vládne v této zemi. My tě můžeme nechat zavřít za pomluvu, hanobení národa rasy a přesvědxčení a možná i za lecos jiného. Sice jsem psal, že máme rádi gojímy, ale urážet se nenecháme. To že většina z toho co říkáš je pravda ti nijak nepomůže, budeš odsouzen stejně. A nebo si na tebe počkáme a zlomíme ti ruce i nohy. Nám se nic stát nemůže, zákony ČR platí jen pro někoho a Židovi u soudu zpravidla projde i vražda

 34. 666info Says:

  Bratře Izáku
  Byl jsem jmenován členem komise, která připravuje druhý díl Protokolů sionským mudrců. V komisi zasedají odborníci z mnoha oborů, politici píší o vedení státu, ekonomové píšou o okrádání a vykořisťování gojímů a my novináři píšeme o manipulaci myšlením gojímů pomocí televize a novin. Tentokrát samozřejmě dáme větší pozor, aby se kniha nedostala na veřejnost, tak jako první díl před sto lety.
  Proto jistě chápeš, že nemám čas psát pravidelně na tyto stránky. Jestli chceš můžeš to převzít po mě, ale musel bys psát opatrně, aby to nevyvolávalo projevy antisemitismu

 35. izakstein 69 Says:

  Mily bratre Jehudo. Dekuji za nabidku vyslechl jsem si tvuj telefonni vzkaz take a hluboce opravdu premyslel. Nejde to vsak z technickych duvodu. Jak jiste vis pracuji na specielnim ukolu pro nasi sluzbu. Dokonce Natu souhlasil s nekterymi mymi navrhy kdyz mu je prednesla Pifi Lifi,znama to nase z Parize kde potirala teroristy v 80 letech. Neni to krasna zena ?Ivzhledem samozrejme . To ze zde plkaji ruzni antisemite mne neboli, jsme preci na ustrky zvykli a nikdo nam nechce rozumet,nikdy. Take mne to jiz zacina rozcilovat coz nepochopili hlupacci ze to vse delame pro ne? Mame na to moralni pravo a take schopnosti pravdepodobne to souvisi s vetsi lebecni dutinou a tim padem i vetsim a chytrejsim mozkem . Vsak, vis. I tvar usi je jiny abychom se poznali. Tezko se krotiti jsem proste Zidem. A vzkaz pro pochybovace ,co se tyce potomku v nasich radach je vzdy pouze matka jista a proto je Zid jen ten kdo prokaze ze matka je zidivka. Ne fotr neni dulezity v zajmu Veci hlupacku Shalom bratri

 36. Pavel Nový Says:

  izáku, mrzáku duševnej, nebo jak ti mám říkat..V zájmu věci, jak říkáš, tobě matka-tvoje žena může říct cokoliv, co se ji zamane, že ano? 🙂 A nemusíš vědět, že ti běhá po baráku jiné sémě, že ano? 🙂 Ale hlavně, že tě tvůj partajník poklepe po ramenou, konec konců, no a co, nakonec sémě je taky „z jedné krve“, ne? Vidíš, jak jseš hloupej, naivní? Co se týká vzhledu, už jsem ti říkal, jak vypadáte a nějaké slinty o lebeční dutině :-))) Vychcanost není chytrost, jak se mylně domníváš, naivko hloupej.. Odlišný jste svým způsobem uvažování, koho „vochcat“, jak obelstít, okrást, to ano. Ale to není inteligence, ty tomu říkáš chytrost :-))) Jenom tvoje partička má žaludek na intriky a všechno to svinstvo provádět. Jste tak vychovávání..Jak řekla moje kolegyně, s cikánama jste propojeni nějakou větví..i oni smýšlejí stejně..Ale o tom jsem již zmiňoval..Ty nemůžeš být ani upřímně šťastnej a nemáš jasnou mysl a duši, což dennodenně dokazujou tvý ubohý příspěvky..

 37. Pavel Nový Says:

  For jahoda:
  Hele jahodo, snad si nemyslíš vážně, že jsem podělanej z tebe? 🙂 Přestaň vomílat stejnou písničku „kdo vládne v zemi“..Jseš směšnej 🙂 Za hanobení národa, bla, bla mohu já žalovat tebe, slinto uslintanej…
  Nevládneš tady ty, ani tvoje partička a za nějakej čas ani současní lokajové. Naštěstí trapné pokusy vylížprdelal havla dosadit sem svou madlenku-„přítelkyni“ thaciho byli propadákem..Postupně se politická scéna z velké části vyčistí od odpadu a bohužel tací, jako jsou křivá držka vondra, vylížprdel havel, sinilní-spící švarc budou vždy, za jakékoliv situace..Vždy se najde nějakej jidáš, humánní bombarďák vámi podplacen, vydržován..
  Ty mi vyhrožuješ zlámaním rukou? 🙂 Ty??? Dal bych ti do tlamy, že bys nevěděl, čí jseš..Pitomečku, sedíš si u kompu nejspíš za louží a máš děsný ramena 🙂 Neznamená, že když je člověk slušnej, že ti nemůže dát po držce..
  A ještě z jiného soudku..Jak jste tady někde slintali nedávno, že čekáte „mesiáše 2000 let“ 🙂 Tak čekejte, čekejte dalších 2000let :-)))
  Je tady jenom jeden, jediný a byl taky židem. Byl to Ježíš Kristus.
  Já miluji člověka pro jeho vlastnosti a ne proto, že je někdo Čech, Rus, Slovák, Francouz, žid…
  Ježíš Kristus je jediný vyvolený. Nikdo jinej nikdy nebude. To si zapamatuj a zapiš za uši. A pokud na to nestačí tvůj pravděpodobně zdegenerovaný mozek a právem se domnívám, že ano, lituji tě, jahodo..

 38. Pantokratorův stín Says:

  Ehm, Pavle, ten jsi řekl tu největší lživou propagandu židů, že Ježíš Kristus byl žid. V té době v Izraeli a Palestině žily desítky národů a Ježíš byl Judejec, ne žid, byl Galilejcem. Více zde a taky něco o pravdě těchto ubohých kreatur, židů a Reptiliánů:


  http://jesuswasnotajew.com

 39. PAntokratorův stín Says:

  Pravda z na to, že tam není JHVE ani satan, ale Ježíš Kristus a Jeho Otec, blbý co, židé? Hahahahahahahahahahahahahahahahahahah!!!!!!!!!!!§§

 40. Kaufmannstein Says:

  [video src="http://prothink.tv/wordpress/wp-content/uploads/2009/03/jesus_001.flv" /]

  Antisemitismus v USA pokracuje v plnem proudu, mam dojem ze se neco deje a neni to dobre pro zidovskou myslenku.

 41. 666info Says:

  For Pavel
  Ty hlupáku, a kdo si myslíš že vládne v ČR. Přečti si článek https://666info.wordpress.com/2009/01/26/jak-ridime-svet
  a uvidíš kdo vládne v této zemi. Všichni čeští politici jsou buď naši bratři nebo loutky v našich rukou. A víš jak dopadl Erik Sedláček z Národního odporu? Dostal tři roky natvrdo, protože byl proti Židům. A to ty dostaneš taky. A kdybychom tě zabili, tak bychom byli osvobozeni, soud by to klasifikoval jako sebeobranu, tak jako když náš bratr Pavel Opočenský zabil jednoho skinheda

 42. Kaganovič Says:

  Jen ho nechte, bratři, ať se vyřve, chudáček gojimský pavel nový, vždyť My víme, jak se věci mají, vždyť My víme, co sdělit a co nesdělit, vždyť My víme, co se odehrává a ještě odehraje před oponou. Jen ať řve tu svou nenávist gojimský pes novák – vždyť je to to poslední, co může – nic víc nezmůže. Naše vláda One World – je/bude nastolena a slepci nováci a jiní otroci si toho ani nevšimnou. S tou naivitou, jelimane gojimsky, buď opatrný, v mozku máš chaos, ani o tom nevíš. Z internetu se na tebe valí „konspirace“ a ty si ani nedokážeš vybrat „tu pravou“. Záplavou bludných učení, teorií a jiných nesmyslů je net zavalen, přesycen. Naše největší mistrovství – dezinformace. Najdeš cestu ven z toho bludiště?? Podle tvých mrzkých odpovědí zde o tom silně pochybuji. Mezi gojimi je pár opravdu schopných kusů, ty mezi ně ale rozhodně nepatříš. Stáni ocas a zalez zpátky do klece mezi ostatní gojim lůzu!!

 43. Pavel Nový Says:

  Ano, zapomněl jsem, omlouvám se „Pantokratore“ za poněkud mylnou myšlenku, máš pravdu, Ježíš nebyl žid, ale Galilejec.. Ale já jsem prostě chtěl zdůraznit, mne nezáleží na národnosti, důležitý jsou cnosti, vlastnosti člověka..
  A teď k tobě jahodo a poslouchej ty tele pitomý s IQ tykve 🙂 Jseš k smíchu..:-) Já nic nemusím a nemusím číst ani tvý „doporučený čtení“.. 🙂 Jednou nazveš vylíšprdela havla bratrem, pak loutkou 🙂 Co jseš ty? Ptal jsem se tě, kam se řadíš? 🙂 Na jakém stupni té vaši stoky jseš? 🙂
  Řídíš leda tak h-o-v-n-o a přesně tohle taky jseš.. Podle tvých slintů bych řekl, že máš nefalšovaný chazarský původ, ty nejsi žid.. To neznamená, že když máš copánky, judaistické jméno a na sobě černou pytlovinu, chodíš do synagogy a máš „obřízku“, že jsi žid.. Ty máš vlastnosti chazara. Ku příkladu můžu uvést tvůj velký vzor george bushe. Inteligence houpajícího koně, prý „křesťan“ a vlastnosti chazara.. On je pouze chazar, který konvertoval (jeho pra..).. Kdysi hodně dávno chazaři ve velkém konvertovali na judajizmus, část na křesťanství, část na islám, do jiných vyznání..A ty jahodo, máš vlastnosti chazara, kde koho okrást, podvést, vyhrožovat, máš navíc narcistické sklony jahodo.. a tvůj kámoš izák, tvůj rukopis, tvoje kopie. Vy nejste židé, ale chazaři s židovským vyznáním a tváříte se, že jste židy. Jste schopni všechno překroutit, vyznávat satana, okrádat, všechno nelidské..fujtajbl..kentus..Znám židy slušné a nic proti nim nemám, ale vy máte bohužel vlastnosti chazara. Proradného člověka s nekalými úmysly, velmi slušně řečeno..
  Mimochodem, nějakej tvůj kámoš „kšeftman“ ti píše, že „antisemitimus“ pokračuje v plném proudu a že to není dobré, bla, bla..To slovo jste také vymysleli vy, chazaři.. Cítíš z té věty strach? 🙂 Já cítím, že se strašně bojíte, jste strachem podělaní, že se něco bude dít…ano, bude..zákonitě, je to logické a je to dáno tím, jak se chováte k společnosti a společnost vás pošle tam, kam patříte..A pamatuj jahodo, je jenom jediný vyvolený…Ježíš.

 44. Pavel Nový Says:

  Ještě něco jahodo…I kdybys konvertoval na křesťanství, bylo by ti to k ničemu…dobytek dobytkem zůstane, jenom bys měl nálepku „křesťan“.. jsi a budeš chazar, bohužel..
  Co se týká obecně společnosti, je smutné, že i ve výše postavení kněží, konkrétně kardinál vlk, se před dávnem propůjčil takovým věcem, jako „sloužení mše za uzdravení“ humánně ubombardovaného vylížprdela a „dramatika“ 🙂 Byla to pro všechny křesťany ostuda.. Chybělo už jen od něj pokropení uranem ochuzené bomby svěcenou vodou a požehnání..
  Od té doby je vlk pro mě farizejem, nic víc. A mohl by mít, nevím jakou funkci, je ostudou a zklamáním..

 45. 666info Says:

  Milý bratře Efraime Kaganoviči
  Máš úplnou pravdu že pavel Nový je neškodný gojímský hlupák a že není vůbec nebezpečný. Jeho předposlední příspěvek ve kterém napsal: „mne nezáleží na národnosti, důležitý jsou cnosti, vlastnosti člověka..“ svědčí o tom že nepobral mnoho rozumu a že má mozek zcela vymytý naší propagandou. Lidé jako on , i když nenávidí Židy, nám nemohou být nebezpešní, proto ho nebudeme zavírat tak jako Vlastimila Pechance, Erika Sedláčka a další gojímské psy, kteří se postavili na odpor proti naší moci. Pechanec a Sedláček jsou inteligentní lidé, proto se jich musíme obávat, ale hlupáků jako Pavel Nový nikoliv. Jen ať si dále píše své nenávisné štvavé příspěvky, nám je pro smích. A to doslova, já si jeho příspěvky vytisknu a v sobotu je přečtu v Synagoze ať ze pobaví i ostatní bratři a sestry.

  milý Pavlíku, ptal ses, jakou mám funkci, mohu ti to tedy prozradit. Jsem známý novnář, a denně ohlupuji masy gojímů ze stránek jedněch z nejčtenějších českých novin, tedy vlastně židoských novin vycházejících v českém jazyce. Moje články jistě znáš, ale své pravé jméno ti neprozradím. Bratr Izakstein je bankéř který okrádá hloupé gojímy o jejich peníze a bratr Kaganovič je vysoký důstojník BIS

 46. izakstein 69 Says:

  Myslim svou moudrou hlavou ze je treba naprosto ignorovat onoho pablba ktery(pod jmenem Novy Pavel) zde slinta takove stupidity ze je ani nejde docist do konce. Dostali jsme jiz od Kaganovice adresu onoho darebaka ktery stale stve proti nasi nadrazene rase a jiz vbrzku prestane sem se predvadeti. Verim ze vypada tak jak pise ,brzy se presvedcime i z foto ktere je take prislibeno . Upozorneni na antisemismus nelze podcenovat a ocekava se i brzky utok na Iranske neznabohy pod vedenim naseho chrabreho Nata ktery jiz trima pevne oprate v Israelu zemi to svate a velike a bude brzy jeste vetsi ba co dim nejvetsi. Pro lepsi poznani nasi ciste rasy dira mezi prednimi zuby a no boltce u usi.
  Shalom Bratri

 47. izakstein 69 Says:

  Kdo to zde opet schvaluje proverene bratry jako ja ? Kdo se to opovazuje?

 48. Pavel Nový Says:

  Hele jahodo, já ti opět připomenu pár faktů…
  1. Píšeš něco o nenávisti, bla, bla:-) To není nenávist, ale opovržení. Komunikovat s chazarským náckem se rovná, komunikovat s žákem 3.třídy ZŠ..Nechodím sem každý den a hnusí se mi číst ty vaše blitky..
  2. Říkáš něco o „propagandě a vymytém mozku“ 🙂 To sis naběhl 🙂 Ty jseš ta oběť, ty jseš ten zneužitej, ty jseš ten, kterej má pokroucenou páteř, ty jseš ten, kterej se bojí říct na ulici svůj názor, ty jseš ten žvanil, bla, bla..
  3. Zmiňuješ se o nějakém“zavíraní“..Jak jsem řekl již několikrát, takhle žvanit, můžeš jenom ty 🙂
  4. Dále, prý „jseš v nějakém plátku“ 🙂 To mě pobavilo snad nejvíc:-) Nezlob se, pokud jseš ty novinářem, tak pan Putin je můj bratr:-) Tvůj styl psaní jenom dokumentuje tvou nevalnou úroveň obecně..A pokud jseš opravdu někde v redakci:-), tak možná jako instalatér, možná nějakej servisák(pochybuji..)…tvoje naivita, že by lidi houfně četli nějaké servilní články, příspěvky, mě zaráží, ale při tvé úrovni se snad ani není čemu divit..
  5. Když jsem se tě ptal „na jakém místě jseš v té vaši stoce..“, opět jsi to nepochopil..Nemyslel jsem to tak, „jaké je tvé zaměstnání“:-) ..takhle by to pochopil žák ZŠ..no comment..
  6. Závěrem se zmíním o faktu, kterým se neustále všichni náckové oháníte, „jakými jste mistři v desiformacích“, bla, bla 🙂 Zmíníš se o svým „zaměstnání“ , dokonce zdůrazníš, že máš mou adresu, dokonce fotku:-) jakou máš ještě pohádku? Bla, bla, bla, bla….
  Nebaví mě opakovat se, komunikovat s pitomci vašeho ražení…
  Jak jsem se už zmínil. Bylo od vás velice „chytré“ veřejnosti ukázat, jak uvažuje chazar, jak přemýšlíte, jak se na svět díváte, co je vaše priorita..Zkrátka, po lopatě pro vás, jak ste ujetí, zmanipulovaní s vymytými mozky..Za nějakej čas se dočkáte reakce a budete se hoooodně divit…
  For izák: izáku, dej si sprchu a navštiv Mudr.Chocholouška 🙂 Když se koukám na tvůj profil, většího narcisa jsem neviděl 🙂 Hitler byl hadr :-)))

 49. izakstein 69 Says:

  Zes ciman, jsme vedeli davno ale tva chytrost zacina byt nebezpecna .
  Proto musime zvazit co s tebou zmetku .
  !
  Chag Kašer v’Sameach!
  Izraelská policie zbořila dům arabského teroristy tak na vas terroristi.
  Zde vzkaz pro bratra Jehudu :štajm mikraot we-targum echad,

 50. izakstein 69 Says:

  Zde pro nase bratry pripominam nase svatky a hlavne !!! nezrat veprove!!!

  Šabat -sabes (cesky) drzi se od patku ale prepracovani bratri mohou zacit jiz ve stredu

  (Roš ha-šana)

  (Com Gedalja)

  (Jom kippurim)

  (Sukot)

  (Simchat tora)

  Chanuka

  (Tu bi-švat)

  Purim

  (Pesach)

  Omer – Sfirat omer

  Lag baomer

  (Šavuot)

  (17. tamuz)

  (Tiša

 51. izakstein 69 Says:

  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/187857

  Zde pro vyssi brtry v nasi rodne drahe reci obvzlaste obrazky jsou nadherne

 52. marie antoineta Says:

  koukam ze ondrej kartak ci jiny z antisemitu z contras nema co na praci, a tak se rozhodl vydavat pseudozidovske 666info

 53. robo Says:

  „Princip nas chytrych zidu je tento, hlupacku : Neco myslet ,neco jineho rikat a neco zcela jineho delat. Proto nam to tak dobre jde jak jiste vidis Nasralo. Tve jmeno jiz samo o sobe neco naznacuje .“

  to nie je, ci si chytri žid !!!: to je o tom, či si uplny hajzel alebo, ci sa vies pozriet ludom do oči a hovorit pravdu !!!
  Neboj , aj Gojimovia su chytri !!!

  To co pises robi cela skurvena americka vlada aj s tymi vyjebancami rotschildovami a rockefellerovcami a teraz cela obamova vlada, ktora je dosadena za jedinym cielom: dojebat vsetko ako sa len da v amerike a vo svete tiez a potom akoze nastolit novu menu amero a NWO. Rozputat vojnu napr. v Irane, sev. Korei, destabilizovat Cinu, tym ze ju vykopnu z Afriky, Lat.Ameriky. Zelam si aby tie zelene papieriky tzv. dolar padol cim skor na hubu a prebrala to napr. CINA, o co sa aj pokusa. Neboj ludia citaju vela a medzi riadkami.

 54. izakstein 69 Says:

  Urobime z tebe robokopa to ti bude sluset. Budes makat az se z tebe kouriti bude 18 hodin denne jako pracovali drazi zide v taborech kde je pozdeji palili v milionech a jak rekla sestra z Holomuzea az 500 za hodini a 440 tisic madarskych zidu dokonce za 1 mesic . To museli byt snad Vitkovicke pece zdokonalene

 55. encef Says:

  RA.VITA.UNDECON.FIELMA _ bolest bude slast a slast v bolest sa zmeni
  hla vseci zhliadnu bez nenavysti

 56. jiří Says:

  kdyz buh stvoril adama a evu,tak se zvrhnul jeden s bohozkych sluzebniku a znasilnil evu a buh ho nazval zidem!!! proto nemaji zadnou zemi ani vlastni jazyk… jsou to barbari a michaji co potkaji na zemi… hahaha

 57. Jana Says:

  Hm… prý: tyto stránky nebyly myšleny vážně… zajímavé, tomu tak člověk, co se okolo sebe dobře dívá, sotva uvěří…

 58. Lillia Says:

  ,,Nevěřte tomu co se zde píše“,to je teda inteligence-jak vám máme věřit když sami píšete ať vám nevěříme???Stežujete si,že antisionisté o vás šíří spoustu lží,ale vy ty lži šíříte sami!!!Myslela jsem,že jste inteligentnější….

 59. jiří Says:

  žide jsou doopravdy rasou,ale ne lidskou!!! jejich lakota zpusobila,tak jak ten svet ted vypada… lide prichazi o praci tak jako 1929… ale myslim si ze holocaust je dobry komiks. kdyz jsou protokolů sionských mudrců taky komiks,proc ne i to… proc izrael zajima jen iran? protoze maji nejvetsi naleziste ropy a plynu na zemi!!! kdyby nemel nic tak ho ani nezajimam,jsou to jen vychytrale prastare triky… loupit a rabovat to je v nich uz 3000 let zazite…

 60. Bratr ve víře Says:

  Lilio inteligence nesouvisí s náboženským vyznáním ani s pravou duchovní podstatou člověka. Oni totiž mnozí dobří hlupáci a primitivové budou večeřet s Abrahamem, Izákem a Jákobem v královstvím boží, stačí když příjmou Ježíše Krista za svého pána. Kdežto mnozí inteligenti a všestraní geniové v případě že uctívají šelmu a Satana budou spolu s nimi uvrženi do hořícího Jezera. Inteligence je dar ne vstupenka do ráje. Popřemýšlejte nad tím a nemyslete si, že uniknou trestu. Na každé prase se vaří voda.

 61. Lillia Says:

  For Bratr ve víře
  Nic jsi nepochopil.Můj předchozí komentář se vztahuje na Jehudu,Izaksteina a další co napsali tyto lživé stránky.NE NA VŠECHNY ŽIDY!!!!!

 62. Bratr ve víře Says:

  Jo ale vy jste mluvila o inteligenci. Mě napadají jiné vlastnosti, které tebou uvedeným lidem chybí.

 63. Lillia Says:

  Jaké?

 64. Bratr ve víře Says:

  Já bych to nazval spíš prozíravost než inteligence. Inteligenci mají zřejmě neporušenou, snad i nadprůměrnou vzhledem k jejim poměrně vytříbenému stylu psaní, dobře vyvinutému smyslu pro humor, velké představivostí a rozsáhlým znalostem z mnoha oblastí. Jejich problém je, že jsou duchovně slepí a zvrácení a zlí, jako to řekl jejich souvěrec wej(snad se nepletu), kterýmu ten zlý rabín tak proradně domlouval.

 65. Lillia Says:

  Já jsem na tito stránky přišla protože jsem se chtěla dozvědět něco o judaismu.První co vidim ,Podporujeme homosexuály a pedifily!‘ přečtu si ten článek a něvěřim vlastním očím.Čtu dám ,Bratr Tomáš Halík slouží černé mše‘,konkrétně tento článek je velice nechutný a naprosto nevhodný.Tak co si mám myslet?Nakonec se dočtu,že to všecko byl vtip.
  Nevím jestli vy někoho z těchto lidí znáte,ale já si myslim,že pokud tohle považují za vtipnou srandu tak mají velice divný smysl pro humor.Mimochodem žádný waj,ale wac který napsal,že mu je z nich(Jehudy atd.) na zvracení.To mne trochu taky, když jsem si ty články přečetla…A ještě hůř mi bylo jdyž jsem si přečetla jejich odpověď…a nebylo mi jenom blbě,ale i smutno,že jsou opravdu tak zlí a bezcitný…

 66. izakstein 69 Says:

  Tak jsem si sem jen odskocil pri tom budovani Velkeho Israele . Vidim ze se sestre nelibi co zde bratr Jehuda moje slovutnost Izakstein a dalsi bratri pracne tvori se svou vytribenou mluvou a Fkusem. Oni si asi sestra neuvedomujou ze je svet rychly a nemame cas se domlouvat o tom jak judaismus je krasny a liduplny a slechetny . Delame co muzeme abychom nadelali najake ty zlatky pokud jeste zbyli gojimum v kapsach deravych. Vzhledem k nasemu velkemu mozku a chytrosti nehodlame zdlouhave vysvetlovat ale ciniti se musi. a nikdo nam cedulky z drahych kovu krast nebude a basta . Shalom

 67. Lillia Says:

  Zajimaví,na to abyste psali lži a vymyšleli si čas máte,ale abyste tady napsali něco o judaismu (svátky,zásady…) na to čas nemáte,že?Já vám rozhodně neřikám,že máte psat jak je ten judaismus skvělý.Neřikám,že nemáte velký mozek,ale dávat antisionistům návrhy k šíření nenávisti proti židům mi moc inteligentní nepříde…

 68. Bratr ve víře Says:

  Jestli se chcete dozvědět něco o Judaismu je asi třeba hledat jinde. Je to něco jako kdyby jste se chtěla dozvědět něco o výchově mladší generace a narazila na stránky s děstkou pornografií, když zvolím hodně přehnané přirovnání. Například já jsem narazil na internetu jednou na stránky o Judaismu Naturei Karta, to je o židech kteří pomáhají palestincům (těm nejextremističtějším) v boji proti státu Izrael, jelikož se domnívají, že bůh je rozehnal do rozličných národů pro jejich hříchy tam mají trpět. No svět je hold různorodý..

 69. Lillia Says:

  To vidim,že na těhle stránkách se nic nedozvim.Tak radši půjdu hledat jiné stránky.Mimochodem vy o nějakých nevíte (v češtině) ?

 70. izakstein 69 Says:

  Sestra oni maj moznost na zidovskou viru prestopit. Pozadaj Kadla Sidona (to je ten co hlida zidovskou kasu v Praze). Fakt je ten ze nevime zda matka jejich byla zidovka . Jen mama je jista . ( z tohoto duvodu budes bohuzel jen jako „SKOROZID“)Tata se nepocita neb mnoho gojimu vypada jako nase slovutnost . Muzou vsak zacit treba tim ze prestanou zrat veproknedlozelo zacit drzet sabat (sabes ). Nase svatky jsem jiz vypsal zde pro oziveni pro bratry kteri zblbli a chlastaji pivo a zerou burty uhlire s cibuli neprispivaji do spolecne kasy jako se to delalo jiz za Zizky naseho bratra. Ale vse se zaznamenava a jednou az pozadaji o pozornost vedeni bude jim pripomenuto ze o TAKOVE zidy nestojime a mohou byt treba alcajdove Shalom hezky sabes

 71. Bratr ve víře Says:

  Vážně bych byl radši, kdyby jste Lilio přestoupila na křestanství, to je pravým naplněním zákona. Jsme tolerantní i k jiným vírám Budha a pán Ježíš by si dobře rozuměli a Mohamed by jim oboum složil úctu, aby se pak společně šli něčemu přiučit od Krišny. Vhodným dopnkem by byla lekce slušného chování od Cung C neboli Konfucia.Egyptský bůh slunce by jim pak sklonil svou hlavu k nohám, aniž by se popálili od všudypřítmoných šlehajících slunečních erupcí. Jen svévolníci se synagogy Satanovy budou žhnout dnem i nocí v hořícím jezeře plném páchnoucí síry. Takový je osud těch, kteří prolévaly krev proroků a svatých od Abela, přes Zachariáše až po Johanku z Arku a Jana Husa. Amen

 72. 666 prestoupeny na viru říká: Says:

  Nasel jsem drazi prestoupeni takejako ja krasnou stranku se zpevy . Zdokonalujte se v reci zpevem a cvicte vyslovnost . Bude se vam hodit po prijezdu az vam pravi pratele Slom shalom bratri
  http://www.inn.co.il/News/News.aspx/187857

 73. ladin bin Says:

  Hytler měl dodělat pár věcí….

 74. ladin bin Says:

  a hytler s yyyy -protože byl ttvvrďák

 75. zpevak hymen Says:

  Hytler zni hezky ,proc to nezacit zpivat tvrde. Take aaado aaaado by se mohlo prodlouzit a zpivat jako ozveny nekolikrat za sebou

 76. zde sestra Tydlitatova Says:

  Rozhodne nejsem pro zpivani adoo ado neb to pripomina holokaust a s tim i utrpeni romu v prasecniku v Letech . Navic nam kradou ted ta pismena v Terezine a dokonce srot zelezny jako napis “ Prace leci „Kdo jakziv videl pracovat nasi nadrazenou rasu?? At pracuji gojimove . Zzdravim bratri i Tebe bratre Jehudo . Ozvi se neb jsem slysela ze jsi zahynul v boji proti teroristum tam v zemich osy zla a dabla .

 77. zde sestra Tydlitatova Says:

  A co zpivat Hermane Hermane ,to byl nas clovek marsal a valecny hrdina bohuzel se obratil proti bratrum . Musela by se ovsem zmeni melodie na poskokovou melodii rychlou neco jako k pivu . Take zdravim sestru Tydlitatovou

 78. WOLF Says:

  ŽIDI JSOU SVINĚ A TENTO MŮJ NÁZOR NEZMĚNÍM!!!!

 79. Bezejména Says:

  Já jsem Satanista a jsem na to hrdý!
  Nejsem takový pokritec jako ti jenž umí pouze složit ruce do klína a modlit se ,a proto budu já a ostatní jenž prozřely vždy o krok napřed.

 80. WOLF Says:

  Doufám že se vy mrdky Židovské budete zodpovídat z obsahu vašich textů zde….
  Nesnášel jsem židy před vstupem na tyto stránky ale teď vás k smrti nenávidím vy obřezaní ČURÁCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 81. David Says:

  Nevíte mnozí co píšete, nikdy jste nepochopili judaismus s jeho hlbokými myšlenkami protože : “ Kdo požehná mému lidu , požehnám i já jemu. Kdo ublíží mému lidu , toho i já strestám “ Zamyslete se nad týnto výrokem.

 82. izakstein 69 Says:

  MISlyme bratre a nejak nam to nejde ocasy jsou obrezany a ani to nam neppomaaha Slava fsak Israelu

 83. čičo Says:

  zadny satan zadny sracky.

 84. marmaris Says:

  No, koukam, ze mate velmi kratkou pamet. Doporucuji malou exkurzi do Osvetimi, aby se vam mili izraelite, nadlide, rychle vratila. Ono totiz neni vubec jiste, ze se to nevrati a vsechny vase vrazedne a svetovladne plany pujdou do pekla spolu s vami.

 85. Kazatel Says:

  Komu říkáte Gojim my jsme vaše 3 pokolení izraelitu

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s


%d bloggers like this: